HTMi Switzerland

Один з провідних інститут готельного менеджменту у світі. Освіта яку ви отримаєте у HTMi відповідає сучасним тенденціям та потребам у готельно-туристичній галузі. 

Інститут надає студентам найкращу можливу освіту, стажування та професійну підготовку.

 

 • Зеренберг, Швейцарія

 • 1999 рік заснування

Цікаві факти:

 • #17 QS World University Ranking By Subject Ranking 

 • 1st у Швейцарії та 4th по Європі згідно EMCup.

 • Університет має 10 кампусів по всьому світу у таких країнах як: Швейцарія, Австралія, Сінгапур, Дубаї, Бахрейн, Казахстан, Саудівська Аравія, Маврикій, Китай

 • Організовують понад 100 заходів щороку

 • 89.9% роботодавців задоволені рівнем освіти випускників 

 • 2 000 інтернаціональних студентів

 • 95% випускників влаштовуються на роботу через 2 місяці після закінчення університету

 

   

Опис університету:

Зеренберг один з найгарніших курортів у світі. Ласкаво просимо до HTMi, провідного інституту управління готелями та туристичним бізнесом у світі.

 

Протягом наступного десятиліття міжнародна готельно-туристична індустрія, як прогнозується, збереже свої позиції як найбільший роботодавець у світі та найбільший у світі постачальник управлінських посад. Роль HTMi полягає у підготовці студентів до кар'єри менеджменту в галузі, яка розвивається зараз дуже активно. HTMi підтримується всесвітньою мережею міжнародних готельних компаній, представники яких регулярно відвідують HTMi для набору персоналу. Випускників HTMi можна знайти у провідних готельних компаніях у всьому світі.

 

HTMi складається з п'яти Центрів :

 

 

 • Школа готельно-туристичного менеджменту

Школа міжнародного готельно-туристичного менеджменту забезпечує якісну освіту, навчання та стажування для всіх студентів.

Бакалаврський ступінь підтверджений і присуджується Ulster University, а диплом магістра видається Edinburgh Napier University. HTMi акредитований EduQua, Швейцарською асоціацією систем управління якістю та управлінням (SQS) та Британською радою з акредитації (BAC). BAC є дійсним членом Європейської асоціації забезпечення якості (ENQA). Усі програми бакалаврату та магістратури акредитовані Інститутом гостинності.

 

 • Міжнародний науково-дослідний центр гостинності

Цей центр є унікальним у Швейцарії. У HTMi дослідження є ключовою частиною всіх курсів, а Інститут має власні міжнародні дослідницькі журнали. Дослідження є ключовою складовою розвитку аналітичних навичок студентів, які є важливими для того, щоб стати відмінним майбутнім менеджером у міжнародній готельно-туристичній галузі.

 

   

  • Міжнародний центр Івент-менеджменту

  Центр акцентує увагу на вивченні різних аспектів управління івентами в готелі. Це дуже важлива частина готельного життя яка приносить хороший прибуток. У кампусі кожного семестру проводиться велика кількість заходів на всіх рівнях, включаючи конференції, весілля та кулінарні заходи. Центр також організовує групи студентів для роботи та підтримки таких великих міжнародних заходів, як Олімпіада.

   

  • Центр кулінарного управління

  Центр фокусується на забезпеченні студентів необхідними навичками та знаннями для роботи на кухні, розробки рецептів та роботи в ресторанах а-ля-карт та бенкетів на кампусі в HTMi. Особлива увага приділяється європейському мистецтву хлібопекарського та кондитерського мистецтва, також Центр має власне онлайн-кулінарне телебачення, а також онлайн-книгу рецептів із безліччю прикладів вдосконалення кулінарного мистецтва.

   

  • Центр управління кар'єрою

  Центр з'єднується з усіма основними міжнародними готельними компаніями та допомагає влаштуватись своїм студентам. Центр організовує міжнародні заходи з найму, кар’єрні поїздки для студентів з відзнаками до провідних готельних центрів по всьому світу. Також допомагає здобути навички необхідні при пошуках роботи та підтримку для всіх студентів та випускників. Центр також організовує робочі стажування у Швейцарії для всіх студентів HTMi. 

   

  HTMi має кампуси у таких країнах як: Швейцарія, Австралія, Сінгапур, Дубаї, Бахрейн, Казахстан, Саудівська Аравія, Маврикій, Китай.

   

 

Розташування:

HTMi знаходиться в місті Зеренберг на території всесвітньо відомого біосферного заповідника біля Люцерна, Центральна Швейцарія. Це один з найгарніших курортів Швейцарії, 40 хвилин громадським транспортом від міста Люцерн. Студенти проживають та навчаються у двох готелях, які поєднують в собі декор у традиційному швейцарському стилі та сучасне оснащення високого рівня якості. Студенти приїжджають з понад 40 країн, щоб вивчити відомий швейцарський готельний менеджмент. Студенти навчаються та тренуються в реальному готелі. 

 

Студенти мають широкий доступ до спортивних споруд, у тому числі на кампусі та поблизу, включаючи: теніс, плавання, баскетбол, фітнес-центр, катання на лижах, сноуборд, гольф, пінг-понг, більярд. Крім того, студенти можуть насолодитися  спа-центром на території кампусу із сауною та солярієм.

 

По всьому містечку є потужний бездротовий Інтернет та організовуються багато студентських заходів, таких як "Містер та міс" HTMi, Весілля, Вечірки, Культурні вечори та багато іншого.

 

У вихідні дні студенти можуть поїхати в Люцерн, Берн, Цюрих, Женеву для покупок, розваг або просто насолодитися прекрасними містами та природою.

 

Проживання:

Проживання на кампусі в місті Зеренберг.  

Стандартна вартість номеру 2 250 CHF / 1 рік. 

Номери декоровані в двох стилях: «Швейцарські Альпи» та «Концепція студентського бутіка».

 


 

   

  Проживання в одномісній кімнаті, вигоди на поверсі - спільні. Є можливість замовити одномісні апартаменти з вигодами у номері. З усіх кімнат відкривається чудовий краєвид на альпійські гори. У всіх апартаментах є телевізор, телефон, центральне опалення, шафа, полиці та робочий стіл. 
   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.