IHTTI School of Hotel Management

IHTTI School of Hotel Management - інститут, який спеціалізується у сфері дизайну, бренд-менеджменту та управління послугами та товарами класу-люкс. Входить до Швейцарської групи спеціалізованих шкіл у сфері міжнародної гостинності Swiss Education Group.

 

 • м. Невшатель, Швейцарія

 • Заснований у 1986 році

 

Цікаві факти:

 • Є членом Swiss Hotel Schools Association

 • Співпрацює з Hirsch Bedner Associates та LesConcierges

 • Студенти стажуються в Grand Hotel Kempinski Geneva, Le Bristol Paris, Armani Hotel Dubai та ін.

 

   

Опис університету:

IHTTI School of Hotel Management - є провідним навчальним закладом у сфері дизайну, бренд-менеджменту та управління послугами та товарами класу-люкс.

Завдяки співпраці із лідером конс’єрж-послуг LesConcierges та лідером з дизайну інтер’єру в сфері гостинності HBA/Hirsch Bedner Associates, у студентів є унікальна можливість вчитися у професіоналів даного напряму.

Також IHTTI School of Hotel Management тісно співпрацює із Grand Hotel Kempinski Geneva, Le Bristol Paris, Armani Hotel Dubai, де студенти можуть проходити стажування.

В кампусі є свій ресторан, в якому студенти практикуються та харчуються, а також є тренувальна студія дизайну.


 

 

  Невшатель - це місто, яке знаходиться на березі Невшательського озера. Місцеві жителі називають Невшатель - “Місто, вирізане із масла”. Саме місто є дуже цікавим разом зі своїм вузькими вуличками, середньовічними будинками та собором на горі.

  Кампус IHTTI School of Hotel Management знаходиться в центрі Невшателя і займає будівлю колишнього готелю Eurotel. Колишній готель повністю оновлений і має комфортні умови для навчання та проживання студентів.


   

Проживання:

Студенти проживають на базі кампуса. Пропонується розміщення як в стандартних номерах на базі школи, так і в номерах Deluxe. Облаштування номерів залишили в первинному готельному вигляді.

Харчування для студентів пропонується в шкільному навчальному ресторані.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.