International University in Geneva

International University in Geneva (IUG) - неприбутковий приватний університет, який входить у десятку найкращих бізнес-шкіл Швейцарії, адже спеціалізується саме на бізнес-освіті. 

 

 • Женева, Швейцарія

 • Заснований у 1997 році

 

Цікаві факти:

 • International University in Geneva - це неприбутковий заклад вищої освіти, зареєстрований та затверджений Швейцарським федеративним департаментом внутрішніх справ. 

 • Згідно з даними QS Top Universities, IUG входить у рейтинг “ТОП-10 бізнес-шкіл Швейцарії” 

 • Міжнародний університет в Женеві має акредитації від Британської акредитаційної ради BAC, Європейського реєстру найякісніших закладів вищої освіти ACBSP та Міжнародної асамблеї з бізнес-освіти IACBE.

 • University of Plymouth є партнерським університетом IUG і студенти IUG мають можливість отримати подвійний диплом.

 • 94% студентів IUG задоволені якістю викладання в університеті. 

 

   

Опис університету:

Міжнародний університет у Женеві є неприбутковим закладом вищої освіти, який забезпечує своїх студентів якісною освітою, що дозволяє досягати успіху у бізнесі та міжнародній кар’єрі. IUG також називають бізнес-школою, яка пропонує бакалаврські, магістерські та аспірантські програми з ділового адміністрування, міжнародних відносин, цифрових медіа, комп’ютерних наук та міжнародної торгівлі.

 

International University in Geneva тісно співпрацює з британським університетом Плімута (University of Plymouth), що дає можливість отримати подвійні наукові ступені. 

 

Освітні програми університету поєднують в собі теоретичний та практичний аспект  з особливим акцентом на міжнародну ділову практику. До того ж при університеті діють чисельні програми з міжнародного обміну, що дає студентам шанс спробувати навчатися у відомих університетах світу. International University in Geneva створив потужну мережу, що дозволяє реалізовувати програми обміну з акредитованими академічними установами у всьому світі: Європа, США, Центральна та Південна Африка, Азія та Близький Схід, Африка.

 

Таким чином, і студенти IUG мають змогу опинитися на один чи кілька семестрів в сусідніх чи далеких країнах, і студенти з інших країн мають доступ до швейцарської освіти.  

 

IUG  прагне допомогти студентам розкрити весь свій потенціал. Як правило, тут працюють викладачі, які мають тривалий досвід у своїй галузі та бізнесі на вищих рівнях у поєднанні з потужним академічним досвідом.Маленький розмір студентських груп дозволяє викладачам з легкістю організовувати тематичні групові дискусії та забезпечувати індивідуальну увагу кожному студентові.

 

У Міжнародному університеті в Женеві використовуються найінноваційніші методи викладання, які підкреслюють важливість отримання міжнародної точки зору на питання менеджменту, цифрових технологій та міжнародних відносин. Крім того, використання методів експериментального навчання, зокрема, таких як кейсовий аналіз та моделювання бізнесу, забезпечує розвиток аналітичних навичок, які є критично важливими в сучасному швидко змінному світі.

 

IUG приділяє серйозну увагу розвитку міжособистісних навичок, серед яких лідерство, спілкування та вміння працювати в мультикультурних командах. Саме тому університет заохочує своїх студентів до активної участі в заняттях, регулярної підготовки та проведення презентацій з питань стратегічного управління, де кожен може висловити свою думку, взяти участь в обговоренні, взаємодіяти зі своїми колегами та побудувати ефективну комунікацію в команді. На додачу, один з принципів університету, який активно реалізується в навчання, пов’язаний з розвитком підприємницьких навичок, які необхідні для ведення як малих і середніх компаній, так і великих транснаціональних корпорацій.

 

Студентське життя в IUG насичене як академічними, так і спортивними, соціальними, і розважальними подіями. Зокрема, IUG має свою команду Model UN Team, яка щорічно бере участь у конференціях від Harvard World MUN та Амбасадорів ООН MUNC. IUG має також футбольну команду, яка регулярно тренується та проводить матчі з іншими університетами в Женеві. Тут діють і інші спортивні гуртки, серед яких, зокрема, є теніс, плавання, фітнес та інші. Крім цього, університет розробив низку спортивно-оздоровчих заходів, доступних як для чинних студентів та співробітників університету, так і для випускників. За сприяння Студентської ради при університеті регулярно організовуються різноманітні культурні заходи, тематичні вечірки та гірськолижні вихідні.

 

Університет тримає зв’язок зі своїми випускниками, а тому створив спеціальні відділи для зустрічей зі своїми колишніми студентами, зокрема, по два з них знаходиться у Швейцарії, США та Індії, а ще один - в Азербайджані. У цих відділах організовуються різні зустрічі, лекції, дискусії та інші заходи, які сприяють не лише продуктивному нетворкінгу, а й особистісному розвитку та обміну досвідом.

 

Розташування:

Кампус університету розташований у Женеві, Швейцарія. Він розташований приблизно за 5 кілометрів від центру міста у Міжнародному центрі Cointrin, неподалік від аеропорту, офісу ООН в Женеві та конференц-центру Palexpo.

 

 

Женева вважається центром  міжнародної політики та бізнесу та має вигідне, майже центральне розташування в Європі, що робить її ідеальним місцем для вивчення міжнародного менеджменту, міжнародних відносин та цифрових ЗМІ. Саме тут розташовуються головні офіси ООН і такі спеціалізовані установи,  як Світова організація торгівлі, тому Женеву ще називають столицею миру та дипломатії. Завдяки чудовій логістичній мережі та центральному розташуванню Женеви, тут функціонує багато транснаціональних організацій, що є світовими лідерами: The World Economic Forum (WEF), Hewlett-Packard, Nestlé, Richemont, Procter and Gamble, Caterpillar і Du Pont de Nemours.

 

  Якість та різноманітність культурного життя Женеви з чисельними театрами, музеями та міжнародними конференціями робить її правильним місцем для здобуття міжнародної освіти. Тут проживають найвідоміші майстри у модній індустрії, ювелірній справі та годинниковому виробництві, зокрема, тут народилися бренди Rolex та Patek Philippe. 

   

  А ще - Женева має ідеальне розташування, адже розкинулася на березі озера Леман, біля підніжжя Альп, а тому тут можна практикувати ще й безліч розваг на відкритому повітрі. 

   

   

  Комфортність Женеви полягає ще й у тому, що тут проживають представники більш як 150 національностей з усього світу, тому космополітичний характер міста дозволяє міжнародним студентам почуватися як вдома. А хто все ж сумує за справжнім домом, сполучення зі світом тут прекрасне, зокрема, з Женеви можна всього за годину дістатися до Лондона, Парижа, Брюсселя та Мілана, подорожуючи літаком.

   

Проживання:

Університет допомагає своїм студентам у підборі житла, пропонуючи власні резиденції, а також поради стосовно пошуку іншого помешкання. У Женеві є різноманітні типи студентського житла - від маленьких стильних квартир до великих резиденцій, у яких є окремі кімнати для навчання та відпочинку, а також ресторани чи кав'ярні поруч. Проте пропозиції для оренди обмежені, то ж прийняти пропозицію про житло в університетській резиденції - один з найкращих варіантів. Університет пропонує зокрема проживання у своїх 3-х резиденціях: Cité Vieusseux, Montbrillant і Stud’home.

 

Студентська резиденція Cité Vieusseux

Ця сучасна резиденція знаходиться на відстані 15 хвилин громадським транспортом від університету. Тут наявні маленькі, затишні студії, облаштовані меблями, або ж квартири-студії більшого розміру, відповідно, за більші кошти. Усі ці студії є автономними одна від одної. На всій території резиденції є покриття вай-фай. 

 

Резиденція Stud'home 

Ще одна резиденція пропонує проживання в кімнатах з усіма вигодами - усіма потрібними меблями, вбиральнею та ванною. Проте, кухня та вітальня поділяється між 4 іншими студентами. Тут також є покриття вай-фай. 

 

Резиденція на вулиці Montbrillant 

Montbrillant - найновіша з університетських резиденцій, яка була відкрита у 2011 році. Тут проживання коштує найдорожче, адже тут доступні досить великі кімнати-студії з чудовим інтер’єром та сучасними вбиральнями.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.