Les Roches Hotel Management School

Приватна міжнародна школа Готельного бізнесу у Швейцарії. Входить в топ найкращих навчальних закладів Готельного бізнесу у світі.

 

 • м. Блюш, Швейцарія

 • Заснована у 1954 році

 

Цікаві факти:

 • Топ-3 найкращих університетів Готельно-ресторанного бізнесу за версією QS World University Rankings 2019

 • Топ-3 відповідно до відгуків роботодавців у сфері Готельно-ресторанного бізнесу (QS World University Rankings 2019)

 • Акредитований CIHE та NEASC

 • Ще один кампус навчального закладу знаходиться у м. Марбелья, Іспанія

 • У кампусі у Швейцарії навчається 1530+ студентів з понад 90 країн

 

   

Опис університету:

Les Roches Hotel Management School є світовим лідером в області Готельного бізнесу. Бізнес-школа входить у трійку університетів Швейцарії, які отримали акредитацію Асоціації шкіл і коледжів Нової Англії (NEASC).

Академічне навчання цілком поєднане з практичною роботою. Стажування є великою частиною навчального плану, тому студенти мають можливість отримати досвід у сфері Готельного бізнесу ще до отримання диплому. Також у студентів є нагода переходити на навчання в кампуси в Іспанії.


З відгуком про навчання на бакалавраті Les Roches Hotel Management School можна ознайомитися тут.

 

Розташування:

 

  Les Roches Hotel Management School знаходиться в мальовничому місті Блюш. У місті гірське чисте повітря, адже Блюш розташований в оточені Альп.

  Кампус знаходиться в сонячній долині поблизу гірськолижного курорту Кран-Монтана.

  Університет також має кампус в Марбельї, Іспанія. Марбелья - це середземноморський курорт на узбережжі Costa del Sol. Студенти іспанського кампуса мають можливість насолоджуватися теплою погодою цілий рік.


   

Проживання:

Студенти проживають в резиденції. У студентів є вибір між 1- і 2- містними кімнатами.

Резиденція добре обладнана. Всередині знаходиться все необхідне для комфортного життя студентів: пральна кімната, кухні, кімнати для відпочинку і т.д.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.