Swiss Hotel Management School

Найбільша англомовна школа Готельного бізнесу у Швейцарії. Входить до групи престижних навчальних закладів з готельно-ресторанного бізнесу -  Swiss Education Group.

 

 • м. Лезен, м. Монтре, Швейцарія

 • Заснована у 1986 році

Цікаві факти:

 • #7 серед найкращих світових університетів Готельно-ресторанного бізнесу за версією QS World University Rankings 2019

 • #6 у категорії “Репутація серед працедавців” у сфері Готельно-ресторанного бізнесу (QS World University Rankings 2019)

 • Навчається більш як 2000 студентів з різних країн світу

 • Є учасником престижної асоціації ASEH (Swiss Hotel Schools Association)

 • Студенти мають можливість отримати подвійний американсько-швейцарський диплом

 

   

Опис університету:

 

 

  Swiss Hotel Management School - це одна із найвідоміших і найбільших англомовних шкіл Готельного бізнесу. Навчальний заклад має сильну базу навчання, тому студенти отримують дипломи світового класу з напряму Гостинності.

  Заснований у 1986 році, SHMS розташований у трьох колишніх готелях, де студенти навчаються, проживають та харчуються. Колишні готелі знаходяться в Caux Palace в Монтре і в Mont-Blanc Palace, Belvédère в Лезені.

  Завдяки співпраці з Американською Асоціацією готелів та мотелів (AH&MA) та британським університетом The University of Derby, у студентів є можливість отримати подвійні дипломи.


   

 

Розташування:

Швейцарія - це країна з одним із найвищих рівнів життя, яка знаходиться в центральній частині Європи. Країна славиться не тільки мальовничими Альпами, смачними сирами та надійними годинниками, а і професіоналізмом у сфері Гостинності.

 

Swiss Hotel Management School має два кампуси: у містах Лезен та Монтре.

 • Монтре - це курортне місто на березі Женевського озера на заході Швейцарії. Туристи прозвали Монтре - “Перлиною Швейцарії”. Місто знамените безліччю дорогих готелів і приголомшливими краєвидами озера та гір. Навчання проходить в готелі Caux Palace.

 • Кампус у Лезені - знаходиться в Альпах неподалік від  Женевського озера. Лезен достатньо популярний, адже це найближче місто до гірськолижного курорту. Тут знаходять готелі Mont-Blanc Palace і Belvédère, в яких проходить навчання.

 

   

Проживання:


 

  Студенти проживають на базі кампусів в номерах готелів Caux Palace, Mont-Blanc Palace і Belvédère.

  Облаштування номерів залишили в первинному готельному вигляді. У студентів є вибір між одно- та двомісними номерами. Щотижня в кімнатах прибирають та змінюють постільну білизну.

  Харчування - повний пансіон.


   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.