University of Business and International Studies

University of Business and International Studies або UBIS - це приватний швейцарський університет, який надає високоякісні освітні послуги, пов’язані з бізнесом, міжнародними відносинами та міжкультурними проблемами глобалізації.  

 

 • Женева, Швейцарія

 • Заснований у 2006 році

Цікаві факти:

 • UBIS має тісні зв’язки з бізнес-компаніями та діловими установами

 • Університет пропонує 3 формати навчання - на кампусі, онлайн та змішаний тип, які можна чергувати у будь-який момент

 • 84% міжнародних випускників UBIS вважають, що університет справді допоміг їм здобути навички, які тепер є корисними для них у роботі. 

 • UBIS працює за дозволом швейцарської кантонської служби контролю над діяльністю приватних освітніх закладів Женеви “Service de I’ Enseignement Prive, Department de I’lnstruction publique”

 • UBIS пройшов національну сертифікацію eduQua за стандартом ISO 29990.

 • UBIS пропонує міжнародні освітні програми розроблені згідно з вимогами European Credits Transfer System (ECTS).

 • UBIS є членом Європейської ради бізнес-освіти (ECBE) та Європейської ради міжнародних шкіл (ECIS).

 • У 2013 UBIS став асоційованим членом Європейської фундації з питань розвитку менеджменту (EFMD).

 • UBIS має акредитацію від International Accreditation Council for Business Education (IACBE, CHEA).

 • UBIS має близько 40 партнерських університетів у понад 30 країнах, що дозволяє студентам отримувати міжнародний досвід навчання.

 

Опис університету:

University of Business and International Studies (UBIS University) - це приватна бізнес-школа, що була заснована у Женеві у 2006 році. Цей університет має безліч міжнародних акредитацій і є частиною американської інвестиційно-консультаційної фірми Hamilton White. 

 

UBIS пропонує своїм студентам унікальний досвід  безпечного, персоналізованого навчання у сучасному, високотехнологічному кампусі, зберігаючи при цьому гнучкість та зручність у переході на онлайн-формат навчання за потреби. Навчатися онлайн на університетській платформі можна з будь-якого куточка світу. 

 

Університет пропонує навчання на бакалаврських, магістерських та докторських програмах, а також - можливість отримати подвійний швейцарсько-американський диплом бакалавра чи магістра.

 

Бакалаврські програми доступні за двома напрямками - адміністрування бізнесу та міжнародні відносини. UBIS має на меті підготувати своїх випускників як до ведення бізнесу, так і до некомерційних проєктів в кар’єрі. 

 

Business Administration - програма, навчання на якій триває 3 роки. Студенти цієї програми мають змогу навчатися в маленьких групах (до 20 людей), працюючи над реальними проєктами. До того ж, цю програму можна вивчати і в інших партнерських університетах UBIS, а за бажанням - ще й отримати подвійний диплом, який надається за підтримки американського університету University of Potomac, що знаходиться у Вашингтоні.

 

Освітня програма Bachelor of Arts in International Relations поєднує у собі два напрямки: міжнародні відносини та світовий бізнес. Студенти цієї спеціальності вивчають світову політику, міжнародні справи, теорію міжнародних відносин, а також міжнародне бізнес-право та менеджмент міжнародного бізнесу. На цій програмі теж доступний подвійний диплом.

 

Магістерські програми доступні за тими ж напрями, що й бакалаврські - бізнес-адміністрування та міжнародні зв'язки. 

 

На програмі MBA студенти UBIS здобувають усі необхідні навички, які стануть у нагоді на менеджерських та виконавчих посадах в приватному секторі, державних адміністраціях, міжнародних урядових та неурядових організаціях. Подвійний, американсько-європейський диплом за програмою MBA теж доступний.

 

Магістерська програма з міжнародних відносин  MA-IR  також готує професіоналів, які планують зайняти лідерські позиції  у бізнесі чи на дипломатичній арені.

 

Докторські програми в університеті здійснюються під пильним наглядом кваліфікованих професорів та науковців, які дозволяють аспірантам пройти свій шлях академічного становлення та наукових відкриттів. 

 

Університетське життя студентів UBIS насичене цікавими та пізнавальними подіями: конференції, дебати, майстер-класи - усе це за сприяння та підтримки партнерських корпорацій та організацій університету. Завдяки чинним професіоналам у своїй галузі, які діляться своїми знаннями та досвідом, студенти UBIS здобувають під час навчання важливі навички для роботи у міжнародній спільності.  

 

UBIS також активно організовує розважальні події для своїх студентів - вечори знайомств, різдвяні вечірки, тематичні зібрання, а також - щорічні випускні церемонії. 

 

Випускники UBIS не залишаються без роботи, адже працюють з кар’єрним центром, що діє при університеті. Кар’єрна служба допомагає студентам у складанні та написанні резюме, мотиваційних листів, розповідає про стратегії пошуку роботи, навчає ефектним подачам, дає поради щодо успішного проходження співбесід та щодо розвитку інших важливих навичок, що безумовно допомагають у працевлаштуванні.

 

Розташування:

Навчальний кампус UBIS знаходиться у Женеві, Швейцарія. Ще з 19 століття Женева стала відомими фінансовим центром та перехрестям для багатьох міжнародних  дипломатичних справ.  

 

 

“Місто миру” або “Найменше з великих міст” - так зазвичай описують Женеву у світі.  Набережна вздовж Женевського озера, чисельні парки, старовинні алеї, привабливі магазинчики - усе це запрошує на приємну прогулянку містом. 

 

 

Що відрізняє Женеву від інших міст світу? Її серйозний вплив на найрізноманітніші куточки планети, не дивлячись на її камерні розміри (близько 200 000 населення). 

 

 

Сьогодні, друге за величиною місто Швейцарії є прихистком близько 200 міжнародних організацій, серед яких ООН та Червоний Хрест. Представники урядів понад 160 країн щодня вирішують тут важливі світові проблеми. У Женеві зосереджено більш як 100 банків різних країн світу, а також офіси сотень міжнародних корпорацій та бізнесів. У цьому місті є чому і у кого повчитися! 

 

 

Крім того, у Женеві  протягом усього року відбуваються цікаві розважальні події, що робить це місто одним з найжвавіших в кантоні і одним з найпривабливіших для туристів.

 

  Женева зв’язана з іншими столицям Європи чудовими автомобільними дорогами, залізничною системою, а також повітряним сполученням. А ось в межах міста користування автомобілем дещо обмежене завдяки екологічній політиці. Та це не є проблемою, адже громадський транспорт у місті функціонує відмінно. Дістатися до Франції, Італії та інших європейських міст можна за кілька годин, скориставшись автобусами, трамваями чи швидкісними поїздами, а за потреби - літаком. 

   

   

  Варто також нагадати, що у Швейцарії національними мовами вважаються німецька, французька, італійська та ретороманська, а сама Женева є переважно франкомовною, проте англійська тут також широко розповсюджена.

   

Проживання:

Університет не має власного проживання, проте надає своїм студентам послуги з пошуку оптимального варіанту проживання в Женеві.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.