Webster University Geneva

Webster University Geneva - швейцарський кампус американського університету, який пропонує високоякісні англомовні програми бакалаврату та магістратури за різними спеціальностями. Вебстер використовує ліберально-мистецький підхід у викладанні, а його студенти, крім того, мають змогу насолоджуватись життям у культурно-багатому та міжнаціональному місті Швейцарії - Женеві. 

 

 • Женева, Швейцарія

 • Заснований у 1978 році

 

Цікаві факти:

 • Мультикампусний університет із основним кампусом у США та кампусами у Європі (Нідерланди, Австрія, Греція), Азії (Китай, Ташкент, Казахстан, Тайланд) та Африці (Гана).

 • Webster University має повну інституційну акредитацію від Higher Learning Commission (HLC). 

 • У Webster University Geneva студенти мають змогу отримувати такі ж наукові ступені, як і студенти, які навчаються в США.

 • Програми Business and Management, які пропонуються університетом у рамках бізнес-школи Walker School of Business and Technology, мають акредитацію від ACBSP (Accreditation Council for Business Schools and Programs). 

 • Магістерська програма зі спеціалізацією “Counselling” акредитована швейцарською асоціацією Swiss Association for Counselling

 • Середня кількість студентів у групі  - 14

 • 71% студентів розпочали працювати або проходити стажування ще під час навчання

 

   

Опис університету:

Університет Вебстера у Женеві, був заснований в 1978 році. З 1978 по 1983 рік університет розміщувався в Центрі Джона Нокса в муніципалітеті Женеви Гранд-Саконекс. У 1983 році університет переїхав до свого теперішнього місця, де на той час знаходилася лише одна будівля (нинішня будівля адміністрації) та 24000 кв / м території.  Згодом, після перепланування земельної ділянки, університет розпочав будівництво двох триповерхових будівель площею 225 квадратних метрів кожен  (Bellevue Campus). Зараз у них розміщені основні аудиторії кампусу, бібліотека, їдальня, деякі кабінети та студія звукозапису, а також лабораторії комп’ютерних й комунікаційних технологій і фотографії. З 2009 року Вебстерський університет також орендує резиденцію (Les Berges du Rhône) для проживання студентів. Ця резиденція розташована в центрі Женеви на березі річки Рона. 

 

Вже понад 40 років американський університет пропонує свої першокласні освітні програми у Швейцарії. Женевський кампус вважається найбільш мультинаціональним кампусом Вебстерського університету.  

На кампусі у Женеві панує атмосфера колегіальної взаємодопомоги та підтримки у будь-яких питаннях - як академічних, так і позакласних. Попри невеликі розміри цього кампусу та справді сімейну атмосферу, студенти тут мають змогу користуватися знаннями та ресурсами велетенського міжнародного університету. Працівники вишу тісно співпрацюють у досягненні спільної мети - реалізація потенціалу кожного студента.  

 

Університет пропонує різноманітні наукові програми бакалаврату та магістратури на основних 4 факультетах: Business and Technology; International Relations; Media Communications; Psychology and Professional Counseling. Крім того, деякі ступені можуть поєднувати у собі дисципліни з кількох факультетів (комбінації majors, minors та  certificates).

 

Невіддільною частиною бакалаврської програми навчання є також програма Global Citizenship Program (GCP) - вебстерський аналог “вільних мистецтв”, який дозволяє сформувати у студентів не лише глибоке розуміння власної спеціальності, а й критично важливі навички та вміння будувати успішну кар’єру та вчитися протягом усього життя. До того ж, студенти можуть спробувати навчатися у кампусах Вебстера в інших країнах, вивчаючи при цьому свій major або ж кілька предметів GCP.

 

На факультетах університету регулярно відбуваються наукові дослідження, метою яких є не лише зміцнення репутації університету, а й якісний внесок у світову академічну спільноту. До того ж, протягом року університет організовує безліч наукових конференцій та публічних подій, на які запрошує професіональних спікерів та публіку не лише з академічних середовищ.

 

Розташування:

Женева - це місто, яке відоме своєю впливовістю у світових справах, культурним спадком, фінансовою сферою і чудовим природним розташуванням - біля підніжжя Альп. Студенти університету Вебстер мають змогу отримувати освіту через практичну, глобальну лінзу. Женева (офіційно Республіка та кантон Женева) - це місто, де понад 40% жителів не є корінними Швейцарцями, адже це місце є особливо привабливим та привітним для міжнародної дипломатії, глобального бізнесу та особистого відпочинку. Регіон біля Женевського озера також є регіональною або й світовою штаб-квартирою для десятків транснаціональних компаній. 

 

 

Програми та курси у Webster вбирають у себе усі переваги цього багатого навчального контексту. Професори регулярно запрошують цікавих спікерів  до своїх лекторіїв, виносячи на перший план практичну складову своїх дисциплін. В університеті також проводяться різні академічні конференції та публічні дискусії на різні теми, що надихають на творчість або вирішують найбільш важливі глобальні виклики сучасності. Студенти Вебстерського університету регулярно проходять стажування у міжнародному державному, приватному та гуманітарному секторах, і багато з них залишаються жити та працювати в регіоні і після навчання.

 

Женева - це також чудова локація для тих, хто мріє дослідити Швейцарію і Європу. Це місто ще називають “Воротами до Альп” - як швейцарських, так і французьких. Навіть на кампусі університету є залізнична станція, де поїзди кожні 15 хвилин можуть завести вас до центру міста всього за 8 хвилин, а звідти - в найвіддаленіші високогірні села чи ошатні столиці європейських держав. До того ж, кампус університету знаходиться всього за кілька кілометрів від Женевського аеропорту, що теж дозволяє подорожувати літаком до більшості європейських міст.

 

  Університетський кампус розташований у просторому, схожому на парк, районі, недалеко від Женевського озера та Альп. У студентському містечку є усе необхідне для продуктивного та сучасного навчання: навчальні кабінети, обладнані новітньою технікою, бібліотека, комп’ютерні лабораторії, їдальня та офіси університетських працівників, які надають різноманітні послуги студентами (академічні консультації, кар’єрні поради, підтримка в інших питаннях).

   

  Крім того, на кампусі відкрито Центр проживання та навчання, який доступний для тих, хто мешкає в університетському містечку, і для тих, хто приїжджає на заняття. Тут студенти мають простір для відпочинку, настільних ігор, та занять спортом в оновленому фітнес-центрі. Тут також відбуваються різні події - панельні дискусії, вечірки, конкурси та лекції. Зокрема, серед щорічних традицій кампусу Всесвітній день подяки (листопад) та конкурс Webster's Got Talent (лютий).

   

   

  Студентське життя на кампусі в американському стилі - це більше, ніж просто сидіння на парах. Це постійна активна участь у студентській діяльності та використання можливостей для здобуття лідерських якостей. У Вебстері студентська спільнота планує та організовує широкий спектр заходів та подій, щоб розважити, розповісти щось цікаве чи кинути виклик своїм студентам - від соціальних вечірок, гірськолижних поїздок та вечорів кіно до офіційних засідань клубів, спортивних тренувань та клубів з розвитку лідерства. Для кожного знайдеться щось цікаве та корисне. Зараз при університеті діють гуртки, що пов’язані з театральним та музичним мистецтвом, медіа, дебатами, футболом та баскетболом. Ви можете приєднатися до чинного клубу або розпочати нову діяльність за підтримки Асоціації студентського самоврядування та директора студентських служб.

   

Проживання:

Вебстерський університет має окремий центр Residential Life office, аби створювати  своїм студентам комфортні умови проживання та навчання на кампусі. Тут вас проконсультують з питань пошуку житла, умов, які доступні як на кампусі, так і поза кампусом,  медичної страховки, дозволів на проживання та візових питань, а також щодо інших питань чи проблем, які можуть виникнути, та їхнього вирішення. 

 

Webster University Geneva пропонує власне житло на кампусі у Bellevue. У першу чергу ця резиденція заброньована за першокурсниками, яким в обов’язковому порядку рекомендується жити на кампусі. Проте, для старших студентів доступні опції у резиденції Les Berges, що має зручне розташування у центральній частині Женеви, біля річки Рона, на відстані 15-20 хвилин на транспорті від кампуса.  

 

Першокурсники проживають в індивідуальних, повністю мебльованих студіях з особистою ванною або вбиральнею, що ділиться між двома студентами. Від цієї резиденції за 5 хвилин ходьби можна дістатися до сусіднього містечка, що розкинулося на березі озера, а за 3 хвилини - до залізничної станції, яка менше, ніж за 10 хвилин довезе вас до центру Женеви.  

 

Проживання на кампусі - безпечне та зручне для кожного, адже тут поруч є фітнес-центр, пральня, кімнати для відпочинку та ігор, снек-бар. До того ж, резиденти кампусу щодня мають змогу насолоджуватися краєвидами озера Леман та Альпами, а також прогулюватися місцевим пляжем. У сусідньому містечку є 5 ресторанів, аптека, продуктовий магазин, а також банк. 

 

Резиденція Les Berges du Rhône, що знаходиться за межами кампусу, у центрі Женеви, на річці Рона, може прихистити 72 студенти, тож не варто зволікати, якщо плануєте забронювати там місце для себе.  Тут доступні одинарні студії та кімнати для кількох осіб. Ця резиденція пропонує усі переваги життя у великому місті - зручний громадський транспорт, близькість до магазинів, торговельних центрів, кав’ярень та ресторанів. Проте потрапити на природу тут також можна всього за кілька хвилин прогулянки. 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.