Літня програма від International Management Institute, Швейцарія

Успішний, незалежний приватний інститут готельного менеджменту. Факультети інституту пропонують високу якість, яка забезпечується провідними лекторами.

 

 • Люцерн, Швейцарія
 • Заснований у 1991 році

 

Опис школи:

International Management Institute Switzerland - успішний, незалежний приватний інститут готельного менеджменту. Факультети інституту пропонують високу якість, яка забезпечується провідними лекторами.

Маленькі класи є перевагою, адже кожному студентові приділяється особиста увага від акредитованих освітніх гарантів якості.

Найкраща швейцарська практика з британською академічною досконалістю!

 

Мета університету - підготувати своїх студентів до грандіозного майбутнього, сповненого міжнародним досвідом та цікавими викликами. Соціальні програми університету навчають іншим культурам та традиціям. А національний мікс студентів з усього світу дозволяє опинитися у мультикультурному середовищі.

 

Працевлаштування студентів - пріоритет для навчального закладу, тому всі випускники гарантовано знаходять роботу. Студенти університету - перші в черзі на оплачувану можливість стажування у Швейцарії та закордоном, адже ІМІ має бездоганну репутацію.

 

Виш знаходиться у Люцерні - красивому історичному містечку у серці Європи (Швейцарія) з яскравими подіями та ресторанною культурою. Його зручне розташування дозволить насолоджуватися не лише місцевою свіжістю, природою та колоритом, а й провести незабутні вихідні у Римі, Парижі чи Берліні.

 

   

Основна інформація про IMI Summer Programme

Літня програма IMI Summer Programme дозволить відчути себе студентом одного з найкращих швейцарських ВНЗ, зануритися у сферу готельно-ресторанного бізнесу, удосконалити рівень володіння англійською або німецькою мовою та знайти друзів з усього світу!

Вік: 15+

Програма: 15 год англійської/німецької, 5 годин профільних занять на тиждень,  2 повні  дні екскурсій, 4 екскурсії на пів дня

Проживання: 2-місні кімнати з приватним туалетом та ванною спільного користування

Харчування: повний пансіон у будні (на вихідних - лише вечеря)

 

Вартість заїзду у 2019:

2750 CHF

 

У вартість включено:

 • Курси
  Навчальні матеріали

 • Проживання

 • Харчування

 • Розваги та екскурсії
  Сертифікат


Додатково оплачується:

 • Авіапереліт

 • Візовий збір

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.