College du Leman

За останні 60 років Collège du Léman допоміг більше, ніж 20 000 своїх випускників зрозуміти цінність відкритості, міжнародного духу і співпраці, яким вони навчаються у школі. 

 

 • Женева, Швейцарія

 • Заснована у 1960 році

Цікаві факти:

 • Рівень успішного отримання дипломів у школі -  97%

 • Згідно зі щорічним опитуванням батьків, чиї діти навчаються у Collège du Léman, 93% з них задоволенні високою якістю освіти, яку отримують їхні діти.

 • Випускники Collège du Léman вступають у найкращі університети світу, включно з тими, що входять у ТОП-50!

 • College du Leman є членом організацій AGEP, GESBF та Swiss Learning,  також частиною об’єднання шкіл Nord Anglia Education (з 2015 року).

 • Сьогодні у школі навчається близько 1800 студентів, серед яких представники понад 100 національностей.  

 • College du Leman тісно співпрацює з відомою на весь світ школою мистецтв Juilliard School.

 

   

Опис школи:

Collège Du Léman було створено у 1960 році, аби задовольнити вимоги та потреби на той момент сучасного світу. Наприкінці 50-тих років минулого століття швейцарські освітяни Френсіс та Інге Кліваз помітили, що Женева все дедалі частіше стає головним офісом для міжнародних об'єднань, неурядових організацій та світових бізнес-компаній. А ось школи, яка б надавала справді міжнародну освіту для вихідців з різних країн - ще не було. Тому згодом вони вирішили таку школу створити! 

 

На правому березі Женевського озера, у спокійній, затишній зеленій локації неподалік від Женеви школа знаходиться і до тепер. Сьогодні CDL вважається міжнародною ІВ школою, хоча пропонує не лише програми IB. 

 

У Collège Du Léman викладаються програми, які визнанні в усьому світі як такі, що приносять найвищі академічні результати. International Baccalaureate (IB), Swiss Maturité (швейцарський атестат), French Baccalauréat (французький атестат) та American diploma (американський атестат) - дипломи, які можна здобути у школі в залежності від своїх потреб та уподобань. Окрім 4 дипломів, для учнів при школі доступні понад 100 позакласних занять, щоб кожен і кожна могли отримати від середньої освіти саме те, що підходить їм. Основна шкільна програма збагачена ще й елементами, які випливають зі співпраці CDL з  MIT, UNICEF та The Juilliard School.

 

 

Навчання у школі ведеться двома мовами - англійською та французькою. Навіть на англомовній програмі відмовитися від вивчення французької неможливо, як і навпаки - франкомовні учні не можуть відмовитися від англійської. У старших класах учням пропонується вивчати ще й третю іноземну мову на вибір.
 

  У коледжі на заняттях обов'язково використовують інноваційні технології, аби надихати учнів, але не затьмарювати роль викладачів. Нещодавні прориви у сфері комунікацій та комп’ютерних технологій змінюють наші способи спілкування та сприйняття інформації. Сучасні школярі взаємодіють зі світом онлайн, тому уроки та навчальна програма підлаштовується під потреби молоді. Вже з ранніх років учні навчаються користуватися планшетами у класі, а згодом - отримують свої персональні девайси, якими можуть користуватися для навчання як у школі, так і вдома.

   

   

  Collège Du Léman визнано однією з найпрестижніших шкіл у світі, проте школа пишається не лише цим званням, а й вихованням скромної, самокритичної та соціально-відповідальної молоді. Старшокласники CDL беруть активну участь у благодійних акціях та проєктах, які організовуються при школі. До того ж, школа щорічно організовує подорожі у Африку (Танзанію та Замбію), щоб наочно продемонструвати учням, наскільки критично важливою є їхній внесок та допомога країнам третього світу та, особливо, тамтешнім дітям. 

   

  При школі діє безліч гуртків для учнів різного віку: лабораторії програмування та  штучного інтелекту, лідерство, лего, музичні гуртки, фотографія, йога та інші творчі і спортивні активності. Серед унікальних пропозицій - вітрильний спорт, яким можна займатися завдяки близькому розташуванню школи від озера. До того ж співпраця CDL з Juilliard School забезпечує учнів висококласними можливостями розвитку у сферах сценічної майстерності та різних видів мистецтва.

   

Розташування:

Кампус CDL знаходиться неподалік від Женевського озера у селі Версуа, що біля Женеви, у безпосередній близькості від Альпійських гір та всього за 20 хвилин від аеропорту. Школа у сільській місцевості забезпечує своїм учням прекрасні, безпечні умови для комфортного, спокійного життя та активних занять спортом на відкритому повітрі. Учні денного формату, і учні пансіону навчаються в одному кампусі, формуючи разом міцну дружню спільноту.

 

 

  На кампусі CDL панує тепла атмосфера здоров’я та добробуту. Зелена територія кампусу займає  близько 20 гектарів, на яких розкидано 20 будівель різного призначення.

   

  Умови життя та навчання на кампусі постійно вдосконалюються, нові технології та рішення роблять середовище ще зручнішим для учнів. Зокрема, на території школи нещодавно збудували новесенький Олімпійський зал, який тепер використовується як для занять спортом, так і для культурних подій.  

   

  Аудиторії та класи у школі - досить просторі та мультифункціональні, тут учні можуть працювати як самостійно, так і в групах, користуючись сучасним обладнанням. Початкова, середня та старша школи мають свої власні території на кампусі. Пришкільні території чудово підходять для найрізноманітніших позакласних занять. Тут також знаходяться резиденції та кафетерії Eiger та Léman.

   

Проживання:

Як і в будь-якій сім’ї, кожен з учнів пансіону в Collège du Léman займає особливе та унікальне місце. Теплий та плавний прийом у сім’ю шкільного пансіону гарантований кожному.  

 

Учні  пансіону  живуть на кампусі школи, у привабливих житлових віллах, які вміщують до 250 студентів. Резиденції хлопців та дівчат знаходяться в окремих будівлях. Усі резиденції підлягають однаково високим стандартам, проте досвід життя в кожній з них все ж відрізняється. Не залежно від резиденції, усі учні пишаються своєю приналежністю до своєї спільноти.

 

Кімнати у кожній резиденції - кількамісні, щоб учні більше спілкувалися та взаємодіяли один з одним. Працівники школи поселяють студентів разом, спираючись на їхній вік та інтереси. Переважно, ванна кімната та туалет знаходяться у кімнаті. Крім особистих кімнат студентів, у резиденціях є ще спільні вітальні для відпочинку та зали для навчання, де учні обов'язково проводять певну кількість часу протягом дня за виконанням домашнього завдання. Кухні у резиденціях обладнані усім необхідним для самостійного приготування їжі, але кафетерії на території школи теж працюють.

Кожен будинок має покриття  WiFi, який вимикають вночі, щоб учні відпочивали замість того, щоб листати соцмережі.

 

Резиденції оточені прекрасним садом, де кожен з учнів може знайти собі затишний куточок у хорошу погоду. Учнів також заохочують до вирощування рослин, фруктів та овочів, щоб нагадувати про звичайні, приземлені справи, які можуть приносити не меншу насолоду. 

   

  Правила проживання у резиденціях нагадують ті, які зазвичай панують у сім’ях. У будинках живуть наглядачі, які повністю заміщують батьків в усіх питаннях, коли учні цього потребують. Вони готові допомогти своїм вихованцям у будь-який час, а також забезпечити комфортні і безпечні умови життя. 

   

  Харчування студентам пансіону також забезпечене - воно подається у кафетеріях Eiger та Léman, що знаходяться на кампусі. Їжа у школі - корисна, поживна та якісна, зазвичай сезонна і така, яка підходить представникам різних культур.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.