Institut auf dem Rosenberg

Institut auf dem Rosenberg - елітна швейцарська школа-пансіон, яка пропонує унікальні умови навчання та життя своїм учням. Школа фокусується на максимально індивідуалізованому підході у вихованні своїх учнів. 

 

 • Санкт-Галлен, Швейцарія

 • Заснована у 1889 році

Цікаві факти:

 • У школі навчається всього 230 учнів, які є представниками понад 50 національностей. 

 • Співвідношення викладачів до учнів - 1:2!

 • Журнал Vogue назвав Institut auf dem Rosenberg “Школою мрії”, Forbes прирівняв умови життя та навчання у школі з найкращим швейцарським 5-зірковим готелем, а журнал CV визнав Institut auf dem Rosenberg “Найпрестижнішою міжнародною бординговою школою”

 • 75% учнів програми A-Level склали екзамени на бал “A” та “A*” (Star), що підносить школу Institut auf dem Rosenberg у список найкращих шкіл у світі. Цих результатів учні досягають шляхом розуміння виучуваного, а не зубрінням.

 • Початкова та середня ланки школи Rosenberg акредитовані бюро початкової освіти при відділі освіти кантону Санкт-Галлен.  Старша школа не має швейцарської акредитації.

 • Institut auf dem Rosenberg має також міжнародну акредитацію від Cognia (в минулому AdvancED).

 • Школа є членом Європейської ради міжнародних шкіл і має акредитацію програми International Baccalaureate (IB).

 

   

Опис школи:

Institut auf dem Rosenberg був заснований Ульріхом Шмідтом  у 1889 році і першопочатково носив ім’я свого засновника. Проте після його смерті сім’я Гадеманів взяла управління школою у свої руки і вже у четвертому поколінні керує школою під назвою Institut auf dem Rosenberg. 

 

Institut auf dem Rosenberg - це міжнародна приватна школа-пансіон, розташована у Санкт-Галлені, що у Швейцарії. Тут навчаються учні 6-19 років, проходячи освітні програми, які підходять їм найбільше:  German International Baccalaureate (GIB), IB, British GCE, A-Levels, чи US High School Diploma для старшокласників. Усі ці академічні програми доповнені вивченням іноземних мов, які доступні для вибору учнями: німецька, іспанська, французька, італійська, японська, мандаринська, турецька, російська, португальська, шведська, польська та багато інших за потреби. 

 

Навчання учнів збагачене ще й розвитком талантів та особистісних навичок через заняття найрізноманітнішими справами (їх є понад 60): дипломатія та лідерство, збагачення та інвестиції, прикладна робототехніка, мистецтво, навички виживання, підприємництво, біотехнології, мода та текстиль, кулінарна лабораторія, музика, сценічна майстерність,  креативні технології та інженерія.  

Окрім інтелектуального та творчого розвитку, школа неабияк опікується і фізичним добробутом своїх учнів, пропонуючи понад 40 опцій спортивних занять: кінний спорт, фехтування, гольф, плавання, стрільба з лука, гірські велосипеди, хіп-хоп й таке інше. 

 

Такий широкий вибір як академічних, так і позакласних занять зумовлений свідомим підходом школи до виховання цілісної, унікальної особистості: чим ширший вибір - тим більш персоналізованим може стати освітній шлях кожного учня. Саме наповненістю, іноді університетською глибиною і наявним широким вибором предметів в освітніх програмах Institut auf dem Rosenberg вигідно відрізняється від інших елітних шкіл. 

 

Попри більше ніж столітній досвід функціонування школи, освітні програми, які пропонуються у Rosenberg International, є оновленими та осучасненими. Для цього викладачі та методисти тісно співпрацюють з провідними університетами, зокрема з ETH Zurich, аби впроваджувати новітні технології у своє навчання. 

 

Освітні програми школи є широко визнаними у світі ще й завдяки глибині, інтердисциплінарності та адаптивному мисленню, якому навчаються учні. У школі переконані, що освітні цілі визначаються не віком, а індивідуальними здібностями учнів, тому для дітей відсутні вікові обмеження в обранні предметів та кваліфікацій, якщо вони справді проявляють здатність до швидкого та якісного навчання. 

 

Освітній шлях кожного учня ретельно моніториться та супроводжується досвідченими менторами та викладачами у тісній співпраці з батьками. Для цього у школі діє навіть окремий відділ спеціалістів з Individual Development Plan – IDP®, які працюють над тим, щоб кожна дитина сягнула свого максимального розвитку та досягла поставлених цілей.

 

Розташування:

Institut auf dem Rosenberg розташований у місті Санкт-Галлен, що знаходиться у північно-східній частині Швейцарії. Це містечко лежить біля підніжжя найвищої у регіоні гори Альпштайн та неподалік від Боденського озера. Історична частина міста належить до культурного спадку ЮНЕСКО, тож проживання та прогулянки тут приносять неабияке задоволення як учням, так і місцевим мешканцям. 

Школа знаходиться на відстані однієї години від аеропорту міста Цюрих.

 

Кампус школи займає територію близько 10 га, на яких розкинулись навчальні корпуси, резиденції, дослідницькі та ІТ-центри, технічні лабораторії, спортивно-оздоровлювальні комплекси, ігрові майданчики та тенісні корти. Усе це гармонійно співіснує з красивою природою, яка сприяє ментальному та фізичному добробуту учнів. 

 

 

Цікаво, що школа знаходиться у передальпійському кліматі, тому тут відбуваються усі 4 пори року. Це, своєю чергою, дозволяє учням школи брати участь у найрізноманітніших позакласних активностях на свіжому повітрі - від плавання до лиж, від катання на гірському велосипеді до катання на санях з хаскі.

 

   

  На території школи також діє творча лабораторія, де учні можуть займатися інноваційними заняттями - мистецтвом, дизайном, технологіями, кодингом, робототехнікою і таке інше. А для демонстрації винаходів майбутнього, як аналог творчої лабораторії, але під відкритим небом, - при школі діє ще Rosenberg Future Park. Це технологічний парк майбутнього, створений у співпраці з ETH Zurich, Boston Dynamics, SAGA Space Architects та Yasai, де учні можуть в ігровій формі створити майбутнє людства та нашої планети. На додачу, окремо від цього діє ще й наукова лабораторія з новітнім обладнанням. 

   

  Замість традиційної бібліотеки при школі Institut auf dem Rosenberg діє мультимедійний центр, де учні мають змогу приділяти свій час дослідженням та самонавчанню, користуючись тисячами електронних книг та публікацій у науково-популярних та університетських виданнях. 

   

  Здоров’ю та фізичним активностям у школі також приділяють чимало уваги. Для цього на території кампусу діє фітнес-клуб, обладнаний сучасними тренажерами TechnoGym® та SensoPro®. А для прихильників гольфу, прямо по центру кампуса обладнане поле для цієї гри.

   

Проживання:

Учні Institut auf dem Rosenberg живуть  у віллах, що задекоровані у стилі арт-нуво. Є можливість проживати в одномісних  або двомісних кімнатах, які обладнані ванними кімнатами. Умови проживання в школі Institut auf dem Rosenberg визнані одними з найкращих у світі. Інтер’єр і дівчачих, і хлопчачих резиденцій вирізняється яскравими фарбами, темно-вишневою дерев’яною підлогою і доволі  простими, проте елегантними меблями. Ванні кімнати виглядають досить сучасно та стильно у мармурі.

 

У резиденціях проживають діти однієї статі та приблизно однакової вікової групи, тому їм досить цікаво навчатись та відпочивати на вихідних разом. До того ж діти мають змогу переїжджати в інші кімнати, якщо хочуть жити з кимось зі своїх друзів в одній чи сусідній кімнаті.

 

Особливим шармом вирізняється резиденція у Беренбурзі (Bear’s Castle) - одна з найгарніших вілл на кампусі. Тут проживають наймолодші учні, тож у Bear’s Castle майже завжди відбувається безліч активностей, поки малюки не поринули у денний чи вже нічний сон. З дітьми тут працюють досвідчені та творчі тьютори, які підковані не лише у кількості та якості занять, які вони можуть організувати, а й у вікових особливостях учнів, тож вони справді вміло піклуються про дітей протягом всього року.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.