Швеція


Про країну

Протягом декількох століть Швеція була економічним центром усієї Скандинавії, саме цей фактор вплинув на сьогоднішній економічний стан країни.

Швеція по праву вважається одним зі світових лідерів в області інноваційних відкриттів і розвитку науково-технічного прогресу. Кожного року тисячі студентів з усього світу обирають для навчання саме Швецію, і у них для цього вагомі причини.

Сьогодні молодь з усього світу прагне потрапити до Швеції, щоб вивчати високі технології, природничі науки та отримувати медичну освіту.

За систему освіти у Швеції відповідає Міністерство освіти та створені ним комісії, які розробляють освітні програми, та підтримують чіткі стандарти якості навчання.

Перспективи

Рівень освіти у Швеції дійсно високий і з кожним роком країна покращує свої позиції у світових рейтингах якості навчання. Студенти отримують хороші кар'єрні перспективи, а шведські дипломи цінуються в усьому світі. 

На сьогодні у Швеції існує тісна співпраця між навчальними закладами та передовими підприємствами у різних галузях, що дозволяє студентам отримати практичні навички ще під час навчання.

Швеція також приваблива для тих студентів, які мріють про наукову діяльність. Цікаво, що більшість лауреатів Нобелівської премії є випускниками шведських університетів.

Допомога експертів

Ми допоможемо Вам підібрати відповідний навчальний заклад і програму, підготуватися до вступу, правильно оформити всі необхідні документи та отримати зарахування в обраний навчальний заклад. Під час навчання ми підтримуємо стосунки зі студентами та їх батьками й допомагаємо із розв'язанням усіх питань, пов'язаних із навчанням у Швеції.

Вартість навчання

  • Вища освіта:

Багато університетів входять в сотню кращих ВНЗ світу і мають чудово обладнані лабораторії й дослідницькі центри. Університети Швеції пропонують якісну освіту практично у всіх сферах. Навчання ведеться у формі лекцій, а також є практичні й лабораторні заняття.

 

  • Від 14,163 € за рік 

 

У вартість входить:

  • Навчання

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.