Johan Cruyff Institute

Вищий навчальний заклад, який спеціалізується на спортивних дисциплінах, заснований у 1999 році Йоханом Кройффом. Університет має кампуси у таких великих містах як Амстердам, Барселона та Стокгольм.

 

 • Амстердам, Нідерланди

 • Барселона, Іспанія

 • Стокгольм, Швеція

 • Заснований у 1999 році

 

Цікаві факти:

 • Програми Johan Cruyff Institute входять в число 25 кращих освітніх програм у сфері спортивного менеджменту (за версією журнал SportBusiness International, 2015)

 • Понад 9000 випускників стали спеціалістами зі спортивного менеджменту маркетингу, спонсорства й з футбольного бізнесу, й працюють у спортивних організаціях по всьому світу

 • Кар'єрний центр на території університету допомагає студентам зі стажуванням і з пошуком роботи

 • Багато спортивних організацій звертаються саме до Johan Cruyff Institute, коли шукають спеціалістів у сфері спорту

 • Університет співпрацює з такими відомими організаціями й компаніям як: Alliance of European Football Coaches Associations, AEGON, Havas Media Group, Play & Train, Sport Business Chain та багато інших

 • Johan Cruyff Institute має кампуси в Амстердамі (Нідерланди), Барселоні (Іспанія), Стокгольмі (Швеція), Мехіко (Мексика) та Лімі (Перу).

 

   

Опис університету:

Johan Cruyff Institute - це вищий навчальний заклад, заснований у 1999 році Йоханом Кройффом. За останні 20 років індустрія спорту стала однією з найприбутковіших галузей, надавши значний економічний вплив на розвиток інфраструктури й створила нові професії та робочі місця. У зв'язку з цим Johan Cruyff Institute поставив собі ціль випустити найкращих фахівців саме у цій індустрії. Навчальні програми були розроблені професіоналами, що мають великий досвід у сфері спорту. Усі академічні програми відрізняються один від одного і розроблені з урахуванням конкретних потреб у кожній галузі спорту.

 

Johan Cruyff Institute - це найкращий навчальний заклад для студентів які прагнуть поєднати своє життя зі спортивною індустрією, адже студенти мають можливість проходити стажування у відомих спортивних організаціях.

 

 

Розташування Johan Cruyff Institute в Амстердамі

 

  Один із кампусів Johan Cruyff Institute розташований в Амстердамі, столиці Нідерландів.

  З кожним роком країна покращує свої позиції у світовому рейтингу за якістю освіти, тому отримання ступеню у цій країні дає студентам великі можливості у майбутньому.

   

Розташування Johan Cruyff Institute в Стокгольмі

Один із кампусів Johan Cruyff Institute розташований у Стокгольмі, столиці Швеції.

З кожним роком країна покращує свої позиції у світовому рейтингу за якістю освіти, тому вища освіта у Швеції дає студентам великі можливості у майбутньому, а шведські дипломи визнаються в усьому світі.

На сьогодні у Швеції існує тісна співпраця між навчальними закладами та передовими підприємствами у різних галузях, що дозволяє студентам швидко знайти відповідне стажування або працевлаштуватися.

 

   

Розташування Johan Cruyff Institute в Барселоні

 

  Один із кампусів Johan Cruyff Institute розташований у Барселоні, Іспанії. Іспанія надає унікальну можливість отримати якісну європейську освіту за розумними цінами. Випускники навчальних закладів отримують дипломи європейського зразка, а це значить, що процес пошуку роботи і працевлаштування в престижні компанії на світовому ринку праці не займе багато часу.

   

Проживання:

Університет не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.