Kristianstad University

Університет в місті Крістіанстад був заснований в 1977 році та вважається одним з найкращих університетів  країни, адже входить до Топ-20 вишів Швеції.

 • М. Крістіанстад, Швеція

 • Заснований в 1977 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається понад 14000 студентів з різних країн

 • Доступно 7 спеціальностей та більш як 100 курсів для іноземних студентів

 • Випускники факультету «Психологія» вважаються одними з найкращих в Європі

 • Університет має найкращу спортивну інфраструктуру серед всіх шведських університетів

 

   

Опис університету:

 

  Kristianstad University – це престижний університет, який знаходиться в мальовничому місті Крістіанштадт, що на півдні Швеції. Оскільки університет є одним з найновіших в країні, заклад активно розвивається. Його головною перевагою є наявність науково-технічної бази, яка дає багато можливостей проводити дослідження. В університеті викладається 45 програм (7 з яких для іноземних студентів) та більше як 300 курсів. Кожна спеціальність виділяється високим рівнем викладання англійською мовою.


   

Розташування:

 

  Kristianstad University має один кампус, який знаходиться в Крістіанштадті. Територія навчального закладу нагадує маленьке студентське містечко, адже там можна знайти все, що потрібно. Там знаходяться: простора бібліотека, комп’ютерні зали, спортзал, кафе, магазини та студентські гуртожитки.

   

Проживання:

На території кампусу знаходяться студентські резиденції. Всі кімнати комфортні та обладнанні необхідними речами. В кожній резиденції є кімнати для відпочинку, пральні кімнати, кухні, охорона і т.д. Харчуватися студенти можуть на території кампусу у різних кафе та їдальнях.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.