Lund University

Lund University — це один із найкращих вищих навчальних закладів Скандинавії. Це другий найстаріший університет у Швеції. Налічує 8 факультетів та понад 100 науково-дослідних програм.

 

 • м. Лунд, Швеція

 • Заснований у 1666 році.

Цікаві факти:

 • Навчається 42000 студентів та працює 7400 викладачів.

 • Входить до списку Universitas 21, який об’єднує університети, що проводять масштабні наукові дослідження.

 • Світовий рейтинг: 98-е місце (The Times World University Ranking 2019)

 • Серед випускників університету Лауреати Нобелівської премії, політики Швеції та Європейського Парламенту.

 • В Лунді розташовані науково-дослідний центр Sony Mobile Communications.

 • Бібліотека Лундського університету заснована у 1666 р., році заснування університету, та є однією з найстаріших та найбільших бібліотек країни.

 

 

   

Опис університету:

 

  Lund University – університет в місті Лунд на півдні Швеції, який заснований у 1666 році. Це другий найстаріший університет в межах теперішніх кордонів Швеції. На сьогодні там навчається більше як 40 тис. студентів з різних куточків світу. Завдяки інноваційній дослідницькій діяльності та високому рівню викладання, виш входить до списку найкращих університетів світу.

   

Розташування:

Кампуси університету знаходяться в трьох містах:

 

 • В місті Лунд, найпопулярнішому студентському містечку Швеції. Місто є міжнаціональним, адже там проживають та навчаються студенти із 130 країн світу.  Там розташовано багато студентських клубів та академічних організацій.

 

 • В Мальме, що є одним найбільших портів Балтійського моря. Це третє за величиною місто Швеції. У цьому місті розташовані Факультети образотворчих мистецтв, Академія Музики, Академія Мистецтв і Академія Театру Мальме.

 

 • У Гельсінборзі — це портове місто, яке знаходиться у самому вузькому місці протоки Ересунн. В кампусі університету вивчають медіа, соціальні роботи, деякі курси інженерії та ін.

 

   

Проживання:

Всім студентам пропонується кімната в студентському гуртожитку. Студенти розміщуються в одномісних кімнатах. У гуртожитку є загальні кухні та кімнати відпочинку, в деяких резиденціях є спільні ванні та пральні кімнати. Харчування у вартість не входить.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.