Swedish University of Agricultural Sciences

Єдиний університет в Швеції, який має магістерські програми спрямовані на вивчення природокористування, біологічних та водних ресурсів. Виш був заснований лише у 1977 році, але це не заважає університету активно розвиватися.

 

 • м. Уппсале, Швеція

 • Заснований у 1977 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: Tоп 251-300 (The Times World University Ranking 2019)

 • Навчається понад 4 000 студентів з різних країн та працює 1500 викладачів

 • У 1977 році було об’єднано факультети ветеринарного коледжу, лісового та сільського господарств в один сільськогосподарський університет

 • В університеті проходять унікальні дослідження, адже це єдиний університет у Швеції який вивчає проблеми навколишнього середовища та екологічні та кліматичні зміни

 

   

Опис університету:

Swedish University of Agricultural Sciences (SLU) - це сільськогосподарський університет, який знаходиться в місті Уппсале, Швеція. SLU є провідним університетом у сфері природничих досліджень, адже їхні результати визнаються у всьому світі. Основними завданнями, які перед собою ставить університет є розв'язання проблем глобального характеру та моніторинг екологічної ситуації у Швеції. Університет користується великою популярність, адже він входить до Топ-300 найкращих університетів світу.

Університет акредитований Шведським національним агентством вищої освіти.

 


 

Розташування:

Університет має 4 кампуси:

 • В місті Уппсала знаходиться головний кампус. Це четверте за населеність місто Швеції. Вважається, що місто є культурним центром країни, адже тут знаходяться велика кількість музеїв, замків та інших історичних пам’яток.

 

 • В Альнарпі знаходиться корпус в якому вивчається лісове господарство. Містечко знаходиться в лісовій місцевості, що дає великі можливості для досліджень. Сам кампус знаходиться в парковій місцевості біля моря.

 

 • В Умео, в місті яке є центром медичних та біологічних досліджень Швеції.

 

 • В історичному місті Скара. В кампусі вивчається ветеринарна справа.

 

 

Проживання:

Університет надає проживання в студентських резиденціях. Кожен житловий комплекс знаходиться біля кампусів. Особисті кімнати, зали для відпочинку та навчання, кухні, ванні та пральні кімнати - це все робиться проживання студенту максимально комфортним. Харчування у вартість не входить.

 

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.