США


Про країну

«The more you learn, the more you earn» («Чим більше ви вчитеся, тим більше ви заробляєте») - відомий вислів який полюбляють казати американці про навчання. І це не дивно, адже велика кількість відомих і престижних  міжнародних компаній мають свої штаб-квартири в США і прагнуть мати спеціалістів саме з американських вишів.

Понад 1,000,000 міжнародних студентів обирають навчання у США. Майже 5% всіх студентів, що навчаються у вищих навчальних закладах США, є іноземними студентами, і їх кількість зростає. Продумана система освіти в США забезпечує якісну підготовку учнів, а також високі перспективи працевлаштування та стрімкого кар'єрного росту надалі. Американська система освіти отримала визнання у всьому світі, і університети США незмінно займають провідні позиції у світових рейтингах. Наприклад, за рейтингами The World University Rankings 2019, у ТОП-10 кращих вишів світу входить 7 університетів зі Сполучених Штатів.


 

Перспективи

Середня і вища освіта в США - одні з найбільш якісних у світі. У кожному штаті країни працюють понад 50 престижних приватних шкіл. Школи цілеспрямовано готують дітей до вступу в престижні ВНЗ країни, в тому числі і в університети Ліги Плюща.

 

Студенти американських ВНЗ отримують підготовку до реального життя і роботи, мають широкі практичні навички, що дозволяють не тільки швидко працевлаштуватися за фахом, а й зробити стрімку професійну кар'єру після завершення навчання. Найбільшою перевагою для студентів, що обирають США для отримання вищої освіти є можливість залишитися у країні від 1 року до 2,5 років (залежно від спеціальності) з метою працевлаштування.


 

Допомога експертів

У Сполучених Штатах Америки  близько 4.600 вищих навчальних закладів,  90 тис. державних і близько 30 тис. приватних шкіл. При такій кількості навчальних закладів постає питання вибору відповідного. Ми допоможемо Вам підібрати відповідний навчальний заклад і програму, підготуватися до вступу, правильно оформити всі необхідні документи та отримати зарахування в обраний навчальний заклад. Під час навчання ми підтримуємо стосунки зі студентами та їх батьками й допомагаємо із розв'язанням усіх питань, пов'язаних із навчанням у США.

 

Для наших студентів усі послуги по зарахуванню та оформленню студентської візи є безкоштовними.


 

Освітні програми

Вартість навчання

 • Вища освіта:
 • Середня освіта:
 • Мовні та короткотермінові програми:

Вивчення різноманітних дисциплін в Америці базується на індивідуальному підході та розвитку у студентів самостійного мислення. Випускники університетів набувають цінні навички самостійного аналізу, мислення та опрацювання навчальних матеріалів.

Студентів часто навчають кращі вчені країни, що займаються одночасно і науковою, і викладацькою діяльністю.

Вищі навчальні заклади у США поділяються на приватні та державні.

 

 • Від 10 000 $ за рік навчання

 

У вартість входить:

 • Навчання

На сьогодні, усе більше батьків заохочують своїх дітей відвідувати середню і вищу школи в США, щоб розширити свій кругозір і підготувати їх до вступу у вищі навчальні заклади Америки. Адже у порівнянні з українською школою, учні середніх і старших класів в Сполучених Штатах отримують більш вузькопрофільне навчання, яке супроводжується чудовою нагодою здобути практичні навички.

На додаток до розвитку навичок англійської мови студенти також вчаться орієнтуватися в іншій культурі. Існують державні і приватні школи.

 

 • Від 42 000 $ за рік навчання

 

У вартість входить:

 • Заняття в школі

 • Навчальні матеріали

 • Проживання

 • Харчування (повний або напівпансіон)

 

Вартість навчання коливається в залежності від віку студента. Зазначена ціна стосується учнів 9-12 класів, яких школи вже готові приймати на навчання.

Для того, щоб вивчити будь-яку іноземну мову, найкраще зануритися в мовне середовище, тобто  якийсь час пожити в країні, де говорять англійською. Для цього можна обрати мовні програми. Зовсім не важливо, скільки вам років і чим ви займаєтеся, різноманітність програм у США дозволить підібрати курс, цікавий саме для вас.

 

 • Від 1 800 $ за 2 тижні

 

У вартість входить:

 • Уроки англійської мови

 • Необхідні навчальні матеріали

 • Харчування (напівпансіон)

 • Проживання

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.