Arizona State University

Державний вищий навчальний заклад в США з кампусом міського типу.

 

 • Темпе, штат Арізона, США

 • Заснований у 1885 році

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: #155 (The Times World University Ranking 2020)

 • #117 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #1 in Most Innovative Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • Університет займає високі позиції по бізнес спеціальностях: #10 in Management, #9 in Management Information Systems, #11 in Marketing, #10 in Quantitative Analysis, #2 in Supply Chain Management / Logistics (U.S. News & World Report 2020)

 • #39 in Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2020)

 • #9 in First-Year Experiences

 • Навчається понад 46,500 студентів 

 • Близько 10,000 міжнародних студентів

 • Університет входить у топ-100 світу за наступними спеціальностями: #56 Arts and Humanities, #68 Civil Engineering, #78 Computer Science, #25 Economics and Business, #90 Engineering, #73 Environment / Ecology, #86 Geosciences, #74 Psychiatry / Psychology, #19 Social Sciences and Public Health

 

   

Опис університету:

 

ASU є членом кількох груп і асоціацій, серед яких - Arizona University System, а також Association of Public and Land-Grant Universities (APLU) і OpenCourseWare Consortium (OCW), Sport affiliations and memberships: National Collegiate Athletic Association (NCAA).

 

  Університет штату Арізона є державним дослідним університетом. Він налічує понад 46,000 студентів і має у своєму розпорядженні чотири кампуси в Темпе в Tempe, Glendale, Mesa і центрі міста Phoenix та п'ятий кампус за межами міста - Lake Havasu. Різні факультети університету пропонують навчання в таких областях, як: точні науки і мистецтво, бізнес, дизайн, кримінологія та кримінальне правосуддя, інновації в освіті та підготовка вчителів, інженерія, глобальний менеджмент і лідерство, журналістика та масові комунікації, юриспруденція, гуманітарні науки, медицина, медсестринська справа і охорона здоров'я, менеджмент і агробізнес, технології та інновації, громадські програми і програми сталого розвитку.

   

  На вступ до навчального закладу можуть претендувати як місцеві громадяни, так і іноземці. Понад 20% студентів університету є іноземцями. Професійний склад вишу представлений понад 2200 викладачами. Університет співпрацює з іншими міжнародними університетами з питань обміну студентів.

Розташування:

 

 

 

Університетське містечко розташоване в місті Темпе, штат Арізона (США). У кампусі знаходиться студентський гуртожиток, бібліотека, об'єкти громадського харчування.

 

   

Проживання:

Студенти університету мають можливість проживати на території кампусу в студентському гуртожитку.

Як правило, всі резиденції у своєму розпорядженні мають загальні вітальні, ігрові кімнати, кухні, пральні. Більшість номерів двомісні, хоча існують варіанти, одно-, трьох- і чотиримісних кімнат.

На території кампусу знаходяться кафе та їдальні, які пропонують повноцінний раціон, що складається зі страв місцевої та різних національних кухонь.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.