Baylor University

Baylor University є приватним християнським університетом та національним науковим центром.
Заснований в штаті Техас зусиллями баптистських піонерів, Baylor University є найстарішим постійним університетом в Техасі.

 

 • Вейко, штат Техас, США.

 • Заснований у 1845 році.

Цікаві факти:

 • Національний рейтинг в США: 78 -е місце (US News & World Report Rankings 2019)

 • 86,5% студентів працевлаштовуються за 90 днів після закінчення навчання.

 • Пропонує 142  бакалаврських, 75 магістерських програм та 42 докторські програми.

 • Програми підготовки спеціалістів.

 • Співвідношення студентів до викладачів становить 14 до 1. Середній розмір класу на бакалаврату - 26 студентів.

 • На базі університету діє 330 клубів та організацій, у тому числі 40 національних і місцевих братств.

 • Студенти, факультети та співробітники щорічно виконують більш ніж    150 000 годин громадських робіт на місцевому рівні.

 

 

Опис університету:

  Місією університету є навчання студентів для всесвітнього лідерства шляхом поєднання академічної досконалості та християнського зобов'язання.

  Baylor University розташований у місті Вейко, штат Техас. Він запрошує студентів з усіх 50 штатів округу Колумбія та 89 країн для вивчення широкого спектра ступенів серед своїх 12 національно визнаних академічних підрозділів.

  Бейлорський університет не покидає ТОП-100 американських ВНЗ за версією видання U.S. News & World Report вже кілька років поспіль. У 2018 році він зайняв 75 місце в загальному рейтингу американських університетів і 57 місце серед кращих навчальних закладів у категорії «ціна-якість». Найпрестижнішою спеціальністю вважається “Підприємництво”. Талісмани Університету Бейлора - два живих чорних ведмеді, які живуть при університеті.

   

   

Розташування:

Університет розташований у місті Вейко, штат Техас. Звідси лише півтори години їзди до Далласа та Остіна. Головний кампус побудований на березі річки Бразос, на сході від історичного центру міста. На кампусі університету знаходиться сучасний науково-дослідний парк, лабораторії, конференц-зала, простір для проведення досліджень і наукової роботи.

 

 

Проживання:

Університет пропонує для своїх студентів проживання в 12 резиденціях. Там також знаходяться їдальні. Багато студентів орендують квартири або кімнати, які знаходяться поблизу від університету.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.