Colorado State University

Державний американський університет, що приділяє велику увагу науково-дослідній діяльності, а також спрямовує свою освітню діяльність на практичне навчання, що дозволяє студентам здобути не лише знання, але й уміння і досвід.

 • м. Форт-Коллінз, штат Колорадо, США

 • Заснований у 1870 році

 

Цікаві факти:

 • #166 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #56 in Best Undergraduate Teaching (U.S. News & World Report 2020)

 • #77 in Most Innovative Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • #234 in Top Performers on Social Mobility (U.S. News & World Report 2020)

 • #79 in Top Public Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • #66 in Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2020)

 • Топ-500 найкращих університетів у світі за версією The Times Higher Education World University Rankings 2020

 

   

Опис університету:

Colorado State University - американський державний університет штату Колорадо, що знаходиться в місті Форт-Коллінз. CSU був заснований в 1870 році як Колорадський сільськогосподарський коледж, ще за шість років до того, як територія Колорадо стала штатом. Зараз університет — це глобальний навчальний заклад, що приймає понад 30 тисяч студентів зі всього світу і зосереджує свою освітню мету в наданні ґрунтовних академічних знань і практичних навичок студентам. Успіх студента завжди стоїть на першому місці, саме тому університет всіляко підтримує своїх учнів, забезпечує їх всіма необхідними ресурсами, а також індивідуальною підтримкою зі сторони викладачів. Студенти не повинні зупинятись на університетському успіху, для цього державний університет Колорадо надає професійні консультації в кар'єрних центрах, що спрощує пошук роботи й підвищує шанси отримати високу посаду.

 

 

Університет пропонує навчання на програмах бакалаврату, магістратури, а також підготовчі програми для міжнародних студентів і програми докторантури у своїх школах:

 • Біомедична інженерія (School of Biomedical Engineering)

 • Освіта (School of Education)

 • Екологія (School of Global Environmental Sustainability)

 • Музичне, театральне й танцювальне мистецтво (School of Music, Theatre and Dance)

 • Громадське здоров'я (School of Public Health)

 • Соціальна робота (School of Social Work)

 • Магістерські програми (Graduate School)

 

Науково-дослідні центри університету: Кооперативний інститут досліджень атмосфери (CIRA), Інформаційно-технологічний центр Державного університету Колорадо (ISTeC), Енергетичний інститут, Громадський центр історії землі.

 

 

   

  Університет активно займається дослідницькою діяльністю, зокрема тут добре налагоджена програма досліджень інфекційних хвороб. Регіональна лабораторія біозахисту, що фінансується Національним інститутом охорони здоров'я, є навчальним центром, який розробляє вакцини та ліки проти певних найбільш руйнівних захворювань у світі. Лабораторія біозахисту також вміщує один з 10 регіональних центрів біозахисту та нових інфекційних хвороб США, який фінансується коштом гранту в розмірі 40 мільйонів доларів від Національного інституту алергії та інфекційних хвороб.

   

  У 2017 році Colorado State University витратив 338,4 млн доларів на дослідження та розробки, зайнявши 71 місце в країні загалом й 41 місце, якщо не враховувати витрат на медичну школу. Випускники CSU включають лауреатів Пулітцерівської премії, космонавтів, генеральних директорів та двох колишніх губернаторів Колорадо.

   

  CSU пропонує новоприбулим студентам приєднатись до однієї із 325 студентських організацій та 34 товариств. Близько 60% студентів бакалаврату приєднуються до університетських спортивних клубів: велоспорт, бейсбол, водне поло, тріатлон, боротьба, регбі та багато інших Щороку в кампусі проходять 300 музичних, театральних та танцювальних вистав, виставок та інших мистецьких заходів. Студентський союз видає щоденну університетську газету, також володіє студентською телевізійною станцією та радіостанцію KCSU FM.


   

Розташування:

Colorado State University розташований у місті Форт-Коллінз, штат Колорадо. Місто об'єднує громаду людей, де головними сферами життя є освіта, промисловість, прогрес та відпочинок.

 

Для любителів активного відпочинку Форт-Коллінз пропонує піднятись на скелі, висотою 760 футів, спуститись по ріці Каш-ла-Пудре, покататись велосипедом у державному парку Лорі або відправитись у подорож по національному парку Rocky Mountain.

 

Культурні активності також не оминають місто: фестивалі просто неба, концерти, галереї та багато іншого можна знайти у Форт-Коллінз. Відвідати ресторан, кінотеатр чи модний бутик — завжди доступний варіант відпочинку між навчанням.


 

   

  Надійна система громадського транспорту, зручні велосипедні маршрути майже на кожній дорозі та місця для прогулянок робить транспорт не таким і потрібним у Форт-Коллінз - чудовий варіант для активного студентського життя.

   

  Привітний кампус університету пропонує широкі можливості для харчування, проживання та позакласних занять. Щойно відремонтовані приміщення, просторий навчальний комплекс із зонами для відпочинку робить життя в Colorado State University комфортним і спокійним.

   

  Студенти, які багато часу проводять разом, організовують різноманітні заходи та приєднуються до клубів та організацій, стають справді дружньою спільнотою.

   

Проживання:

Colorado State University забезпечує студентів якісним та комфортним житлом, з широким спектром варіантів, які вони можуть обрати відповідно до власних потреб, пріоритетів і фінансового становища. Це може бути як проживання в студентських резиденціях, так і проживання в студентських апартаментах. Також університет забезпечує студентів смачним і корисним харчуванням, де кожен студент також може обирати план харчування відповідно до власних смаків та харчових обмежень.

 

13 резиденцій забезпечують проживання на території кампусу понад 5000 студентів. Студентам першого курсу потрібно жити в одній з резиденцій на кампусі.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.