Concordia University Chicago

Concordia University Chicago - приватний лютеранський університет, де правда, свобода та покликання формують свідомих студентів, які  готові змінювати світ на краще та служити на благо суспільства.  

 

 • Рівер Форест (неподалік від Чикаго), штат Іллінойс, США

 • Заснований у 1864 році

 

Цікаві факти:

 • Concordia University Chicago посідає 74-те місце у рейтингу Best Colleges in Regional Universities Midwest за 2021 рік.

 • У рейтингу US News & World Report 2021 Concordia University Chicago посідає 44-те місце у переліку шкіл з найкращими цінностями. 

 • Університет також посідає 29-те місце у рейтингу Top Performers on Social Mobility

 • Співвідношення студентів та працівників факультетів у Concordia University Chicago дорівнює 12:1, а у більшості груп навчається менш як 20 студентів.

 

   

Опис університету:

Concordia Chicago першопочатково мав назву Addison Teachers Seminary (і був створений у м.Еддісон), адже був заснований у лютеранській традиції саксонськими німцями-іммігрантами у 1864 році. Університет і сьогодні продовжує підтримувати міцний зв'язок з релігією та вірою. Цей університет є найстарішим в організації Concordia University System (об’єднання університетів та коледжів, які підпорядковуються Лютеранській церкві, Синод Міссурі (LCMS)). Під час будівництва викладацької семінарії  в оренду було взято невеликий двоповерховий готель, щоб усі охочі мали змогу вчасно розпочати навчання. Оригінальних будівель до сьогодні не збереглося. Натомість у 1913 році було збудовано новий кампус у містечку Рівер Форест, який функціонує дотепер. Через пів століття коледж розширив перелік своїх програм, щоб стати інститутом вільних мистецтв під назвою Concordia College, наприкінці 90-х -  Concordia University River Forest, а у 2006 - Concordia University Chicago.

 

Сьогодні Concordia University Chicago  пропонує понад 100 бакалаврських та магістерських програм та щорічно зараховує до своїх лав понад 5 000 студентів.  

Середній бал SAT вступників коливається між 1010 та 1180, а бали ACT - між 20 та 26. 

Concordia University Chicago пропонує бакалаврські, магістерські, докторські академічні програми, а також навчання в онлайн-форматі та професійні курси. Університет має 5 коледжів:

 • College of Arts and Sciences
 • College of Business
 • College of Education
 • College of Innovation and Professional Programs
 • College of Graduate Studies

Найпопулярнішими напрямками навчання в університет вважаються Business, Management, Marketing, та суміжні спеціальності; Education; Health Professions; Parks, Recreation, Leisure, Fitness Studies; Visual and Performing Arts.

 

Позаяк  CUC є християнським університетом, його працівники та студенти заохочуються до  сповідування відповідних цінностей:

 • Християнська віра - це неодмінна частина університетської спільноти.
 • Особистісна сила - ваша внутрішня цінність і унікальність.
 • Досконалість - намагаємося прагнути до досконалості в усьому, чим займаємося. 
 • Цілісність та чесність - демонструємо зв’язок між вірою та реальними діями.
 • Послуги: розпізнаючи та задовольняючи потреби інших людей, показуємо любов Всевишнього

 

Незалежно від того, які у вас здібності та уподобання, у позакласний час кожен може знайти заняття, яке подобається найбільше, оскільки університет знаходиться зовсім поруч з містом Чикаго, де можливостей для саморозвитку - безліч! 

 

У самому університеті діє фітнес-центр. Тут пропонується велика кількість активностей для взаємодії з однолітками. Зокрема, тут можна грати в баскетбол, доджбол, волейбол, хокей, кікбол, футбол, фрізбі та спайкбол.

 

Випускники університету мають змогу отримувати кар’єрну консультацію, відвідувати університетські події, підтримувати зв’язок з університетською спільнотою та однокурсниками, а також орендувати приміщення під особисті чи бізнес-події.

 

Розташування:

Concordia University Chicago розташований в околицях безпечного, затишного містечка River Forest, де проживає всього 11 000 населення. Зовсім неподалік розкинулося ще одне гарне місто, яка відоме своєю історією та архітектурою - Oak Park. Тут народився і виріс відомий на весь світ письменник, володар Нобелівської премії -  Ернест Гемінгвей. У містах і селах River Forest, Elmwood Park, Oak Park, і Forest Park студенти можуть знайти все, що їм необхідно для комфортного життя - шопінг, розваги, кав’ярні та ресторани. Захопити філіжанку кави можна у Sugar Fixe Cafe, Starbucks чи в пекарні Courageous Bakery; скуштувати чиказьку піцу - у Lou Malnati’s, що в місті Oak Park; пошопитись у  маленьких унікальних магазинчиках чи в брендових мережах; сходити на екскурсію у  Frank Lloyd Wright’s Home та студію і будинок Гемінгвея, перекусити у Whole Foods, Jewel чи Fresh Thyme або скуштувати щось зі світової кухні у особливих закладах - усе це у легкому доступі як по буднях, так і у вихідні.

 

 

  На вихідних студенти також можуть досить швидко опинитися у Чикаго, де перед ними відкриваються не лише нові види розваг, але й безмежні можливості працевлаштування та практики. Тут знаходиться понад 500 різноманітних компаній, які шукають юні таланти. Зокрема, студенти бухобліку отримують свій перший професійний досвід у компанії  Deloitte, майбутні випускники бізнес- та маркетингових спеціальностей - у мережі магазинів Whole Foods Market та на щорічній конференції Direct Marketing Convention, мистецтвознавці - на екскурсіях до колекцій Art Institute  і Museum of Contemporary Art, географи - у краєзнавчих музеях, а також в діаспорних поселеннях Ukrainian Village, Chinatown, Pilsen.

   

   

  Розваг у Чикаго теж вистачає: музеї та театри світового класу, смачнюща чиказька піца, яскраве нічне життя, пляжний волейбол, шалені концерти та багато іншого. Від кампуса Конкордія до залізничної станції - всього одна миля, а до Чикаго - 20 хвилин поїздом.

   

Проживання:

Життя на кампусі, у резиденціях Конкордії-Чикаго, дозволяє досить легко адаптуватися до студентського періоду, адже на кампусі є безліч активностей для саморозвитку та пошуку нових знайомств: атлетика, мистецтво, спортивні ігри, умови для духовних практик, волонтерські можливості й таке інше. CUC пропонує також різні види харчування для студентів, які живуть на кампусі, адже тут є великий вибір закладів, типу кафе, їдалень, точок продажу кави та фаст-фуду. 

 

Concordia Hall - це найновіша резиденція на кампусі, відкрита у 2017 році. Тут є як одномісні, так і 2-місні кімнати. У кожному блоці є по 2 кімнати  для відпочинку, повністю облаштовані кухні та вітальня.

 

David Hall - це чоловіча резиденція, Jonathan Hall - це резиденція для жінок. Вони між собою досить схожі: це 3-поверхові будинки з пральними кімнатами, кімнатами для відпочинку та кухнями. Житлові кімнати тут вмебльовані двома ліжками, двома столами і стільцями та двома шафами. 

 

Кімнати 6-поверхової резиденції Gross Hall теж обладнані подвійним комплектом меблів - столами, стільцями та шафами. До того ж, вони мають систему кондиціонування. Тут діє блокова система, тому душ, ванна, кімнати для навчання поділяються між студентами з кількох кімнат. 

 

Схожі умови пропонуються і у резиденціях Kohn, Lindemann, Brohm і Krauss Halls, проте тут є сполучення з адміністративною будівлею університету, тому студентам не потрібно виходити надвір, щоб потрапити до бібліотеки, кав’ярні та Еддісон-холу.

 

У резиденціях Mary Martha та Trusheim Halls у кімнатах проживає по 2-4 студентів, але ванна кімната та душ є спільними для всього поверху. Кімнати ж, окрім звичайних меблів, обладнані ще й умивальниками.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.