Drew University

Американський приватний університет, що забезпечує своїх учнів високоякісними освітніми програмами у дружньому студентському колективі.

 

 • м. Медісон, штат Нью-Джерсі, США

 • Заснований у 1867 році

Цікаві факти:

 • #117 в National Liberal Arts Colleges (U.S. News & World Report Ranking 2020)

 • Університет акредитований Middle States Commission on Higher Education

 • Теологічна школа отримала акредитацію Association of Theological Schools

 • Школа магістерських програм акредитована Council for the Accreditation of Educator Preparation

 • Університет забезпечив 37 мільйонів доларів стипендій та грантів у 2016 році для своїх студентів

 • Невеликий розмір навчального закладу: понад 2000 студентів

 • Близько 93 відсотків студентів отримують стипендії та гранти

 • Понад 90 студентських клубів та організацій 

 • 25% студентів займається у спортивних командах

 

   

Опис університету:

Drew University - приватний американський університет, розташований у місті Медісон, штат Нью-Джерсі, що неподалік Нью-Йорка. Навчальний заклад отримав ім'я "Університет у лісі" через його розташування у прекрасному, лісистому, 186-акровому кампусі в Медісоні. У 1867 році фінансист і магнат залізничного бізнесу Даніель Дрю придбав маєток у Медісоні, щоб створити богословську семінарію для підготовки кандидатів на службу. Пізніше семінарія розширилася, запропонувавши вивчення гуманітарних наук у 1928 році. Навчання на магістратурі навчальний заклад запровадив у 1955 році.

 

 

Зараз Drew University приймає понад 2000 студентів і пропонує навчання на програмах бакалаврату та магістратури у своїх 3 основних коледжах:

 • Гуманітарні науки (College of Liberal Arts)

 • Теологія (Drew Theological School)

 • Магістерські програми (Caspersen School of Graduate Studies)

 

 

   

  Загальна кількість викладачів нараховує 148 осіб, більшість з яких отримали вчений ступінь у відповідній галузі. Коледж гуманітарних мистецтв обслуговує понад 1400 студентів і забезпечує високоякісні навчальні програми з природничих та соціальних наук, філології й літератури, гуманітарних наук та мистецтва, і в декількох міждисциплінарних та багатопрофільних сферах. Богословська школа, третя найстаріша з тринадцяти методистських семінарій, наразі налічує понад 400 студентів, які присвятили себе вивченню теології. Школа магістратури Касперсена приймає близько 350 студентів і пропонує магістерські та докторські ступені в різних спеціалізованих та міждисциплінарних галузях.

   

   

  Не зважаючи на свою історію і значення теологічної школи, Drew University не висуває ніяких релігійних вимог до своїх студентів: осіб будь-яких конфесій навчальний заклад радо вітає і приймає на обрану студентом програму.

   

Розташування:

Drew University розташований у місті Медісон, штат Нью-Джерсі, що неподалік Нью-Йорка.

 

Кампус університету — це лісиста місцевість з чистим повітрям та широкими просторами для активного відпочинку, пікніків і навчання просто неба. Кампус знаходиться всього за 10 хвилин від залізничного вокзалу Медісона, звідки студенти з легкістю можуть потрапити одразу в Манхеттен. Це чудовий варіант комфортного та безпечного студентського життя поряд із мегаполісом, де активне життя вирує 24/7.

 

Неподалік студентського містечка, безпосередньо в Медісоні, студенти можуть відвідати затишні кафе, бутики та музичні заходи, що проходять у місті. Медісон належить до одного із найбезпечніших міст в США.

 

Студентське життя на кампусі також не змусить студентів сумувати. Університет та студентські товариства регулярно організовують різноманітні заходи. Оскільки сам університет відноситься до невеликих, то і спільнота ВНЗ невелика: більшість студентів знайомі між собою завдяки спільним урокам, додатковим заняттям та проживанню на кампусі. Окрім того, що студенти можуть приєднатись до організацій та клубів за інтересами (понад 90), вони також можуть приєднатися до спортивних команд університету.

 

25% студентів займається у спортивних командах:

 • Жіночі команди: баскетбол, біг, кінний спорт, фехтування, хокей на траві, гольф, лакросс, футбол, софтбол, плавання та дайвінг, теніс, волейбол.

 • Чоловічі команди: бейсбол, баскетбол, крос-кантрі, фехтування, гольф, лакросс, футбол, плавання та дайвінг, теніс, волейбол.

 

Проживання:

Drew University забезпечує своїх студентів якісним та комфортним проживанням:

 

Tolley/Brown Complex

Одна із резиденцій призначена для проживання студентів першого року навчання. Кожен поверх будівлі практично ідентичний, тільки у підвалі знаходиться пральня. В резиденції доступні невеликі індивідуальні ванні кімнати з туалетом, раковиною та душем. Високі стелі та просторі вікна виходять на лісопарк поряд з резиденцією. Студенти також мають доступ до просторих навчальних залів і новенького внутрішнього дворика для заходів та програм просто неба. У вітальні є мінікухня.

 

Welch/Holloway Complex

Комплекс був реконструйований у 2013 році (Welch) та 2018 (Holloway). Ці резиденції розташовані неподалік кампусу, що межує з Forum, Commons і HERB Complex. На першому поверсі резиденцій знаходиться спільний студентський простір, де учні збираються, щоб поспілкуватись, дивитись телевізор або ж просто відпочити. У вітальні є мінікухня, де студенти можуть готувати та випікати страви. За межами комплексу є внутрішній дворик, а поряд з резиденцією простір для відпочинку просто неба і пікніків. На кожному поверсі є невелика вітальня з кухонною зоною, яка містить мийку та мікрохвильову піч. У підвалі знаходиться пральня для мешканців резиденції. На кожному поверсі є декілька індивідуальних ванних кімнат. У кожній ванній кімнаті є туалет, раковина і душ.


   

  Для студентів старших курсів пропонуються проживання в одній із резиденцій:

   

  Hoyt-Bowne Hall

  Одна із найстаріших резиденцій, що розташована в передній частині кампусу. Зал містить традиційні високі стелі й просторі, здебільшого одномісні кімнати. На першому поверсі проживають лише хлопці, є 2 санвузли. На другому та третьому поверсі розміщені кімнати відпочинку, кухня і ще кілька санвузлів. На четвертому поверсі проживають дівчата.

   

  Asbury Hall

  Цей зал проживання пропонує багато одномісних кімнат зі спільними санвузлами на кожному поверсі. На кожному поверсі є своя кухня, що містить холодильник, плиту, мікрохвильову піч та кухонну мийку. Основний зал знаходиться на першому поверсі. Пральня знаходиться на першому поверсі будівлі.

   

  HERB Complex

  Комплекс, що складається із 4-х залів для проживання: Haselton, Eberhardt, Riker і Baldwin Hall і знаходиться в самому центрі кампусу.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.