Duke University

Duke University - один з найпрестижніших університетів США та світу, відомий своїми численними дослідженнями та поважними випускниками.

 

 • Дарем, штат Північна Кароліна, США

 • Заснований у 1838 році

Цікаві факти:

 • Duke University входить у ТОП-5 найкращих університетів США згідно з рейтингом  Wall Street Journal/Times Higher Education College Rankings 2021.

 • За даними Clarivate Analytics 2019 року, 54 дослідники з факультетів університету Duke вважаються “найбільш часто цитованими” в інших дослідженнях, що підносить університет на 8 сходинку з-поміж інших закладів вищої освіти за цим показником.  

 • Серед випускників університету Duke  - 50 учених-стипендіатів Родса, 25 стипендіатів Черчилля, 13 вчених стипендії Шварцмана, 8 стипендіатів Мітчела та інших премій. 

 • Duke University - це альма-матер одного з американських президентів - Річарда Ніксона, та 14 чинних мільярдерів. 

 • У національних рейтингах університетів США Duke University посідає 5-20 сходинки за даними різних видань (ARWU - 19–20 місце, Forbes - 9 місце, THE/WSJ - 5 позиція, U.S. News & World Report - 12 сходинка, Washington Monthly - 6 місце).

 • У світових рейтингах Duke University також тримається на високих позиціях: (ARWU - 27 місце, QS - 42 місце, THE -  20 місце, U.S. News & World Report - 22 місце).

 • U.S. News & World Report визнав Duke найселективнішим освітнім закладом США, адже вступити сюди може лише близько 7.7% абітурієнтів, які подали вступі заяви. 

 • В університеті створено унікальні навчальні умови: музей мистецтва, лінгвістичні лабораторії різних мов, Дюкський ліс, Дюкський гербаріум, центр лемурів, фітотрон (оранжерея для вивчення взаємодії рослин і середовищ), електролазер, пристрій ядерного магнітного резонансу, ядерна лабораторія та морська лабораторія.

 

   

   

Опис університету:

Duke University - це приватний дослідницький університет, який був заснований методистами та квакерами (релігійні течії Християнства). У 1838 році університет знаходився у місті Трініті, а з 1892 року до сьогодні - він розташувався у Даремі, Північна Кароліна. У першій половині 20 століття університет отримав свою сьогоднішню назву на честь індустріаліста в табачній та енергетичній галузях, філантропа та мецената освітньої галузі - Вашингтона Дюка, який всіляко підтримував місцеві університети, коледжі, госпіталі та церкви. Університет має історичні, формальні і символічні зв’язки з церквою Об’єднаних Методистів, проте є повністю незалежним закладом, відкритим для всіх релігій. 

 

Кампус Duke University  розкинувся на території розміром 3,500 гектарів. Він охоплює кампуси у Даремі,  а також морську лабораторію у Боферті - разом близько 256 будівель. Значну частину території університету займає Дюкський ліс та Сади Сари Дюк.

Кампус умовно розділений на 4 частини - західну, східну, центральну та територію медичного центру. Усі вони сполучені між собою безкоштовним автобусним маршрутом.

 

Західний кампус збудований у готичному стилі, а у його центральній частині знаходиться  каплиця висотою близько 61 метра. Це одна з найгарніших та найвищих будівель у Даремі. Нещодавно старовинні кам’янисті будівлі були доповнені новими бетонно-скляними, високотехнологічними приміщеннями, що перетворило західний кампус на сучасний центр навчання та досліджень. Тут знаходяться основні академічні та адміністративні будівлі університету, а також резиденції, медичний центр і стадіон історичного значення Cameron Indoor Stadium.

 

Східний кампус - знаходиться в тому місці Дарема, куди університет першопочатково переїхав ще в минулому столітті - за 2,5 кілометри від Західного. Східний кампус має елементи архітектури, властиві Григоріанському стилю. Тут навчаються та проживають всі першокурсники. Крім академічних будівель, на території кампусу є резиденції, їдальні, кав’ярні, бібліотеки, театри, спортивні майданчики та корти. 

 

Центральний кампус (між Західним та Східним кампусами) призначений переважно для проживання, занять спортом та активного соціального життя.

Морська лабораторія у Боферті була побудована ще в 30-тих роках 20 століття. У цьому кампусі вивчають океанографію, морську біологію, морську біомедицину, морські біотехнології, прибережні морську політику та менеджмент. 

Взагалі, Duke University складається з 12 шкіл та інститутів, 3 з яких приймають на бакалаврат, а всі інші - на програми вищих ступенів. 

 

В університеті діє близько 400 гуртків та організацій різного спрямування, які фінансуються переважно студрадою. Університет заохочує студентів до створення власного бізнесу прямо на кампусах з метою отримання реального досвіду. Спортивна частина розвитку студентів у Duke University також на висоті: 37 спортивних гуртків та кілька команд місцевого значення регулярно запрошують до себе на тренування. Не відстає і творча галузь: студентські музичні гурти, ансамблі, театральні групи - усе це додає барв позакласному життю студентів.   

 

Duke належить до університетів, які мають надзвичайно високу дослідницьку активність. Зокрема, університет посідає перше місце в США за продуктивністю дослідницької діяльності в галузі онкології та ракової біології, біомедичної інженерії та прикладної економіки. У ТОП-5 також входять дослідження у сферах суспільної політики, статистики, хімії, наук про довкілля, медицини та молекулярної генетики. Електронна інженерія, механічна інженерія та медсестринство входять у ТОП-10 найбільш досліджуваних предметів Дюкським університетом у США. 

 

Розташування:

 

 

  Дарем - це місто в однойменному окрузі штату Північна Кароліна, США. Воно знаходиться у східно-центральній частині регіону Підмонт, на березі річки Ено. Цей населений пункт ще називають Містом буйволів (Bull City). Дарем - одне з найбільш густонаселених міст у штаті: тут проживає близько 280 000 мешканців. 

   

  Клімат у цьому регіоні  досить вологий, субтропічний - з жаркими літами, холодними зимами і помірно м’яким міжсезонням. 

   

  Дарем відомий переважно завдяки табачній, енергетичній, освітній та оздоровчій індустрії, але у культурній галузі місто не пасе задніх. Тут відбуваються фестивалі блюзу, джазу, симфонічної музики, кінофестивалі квір-фільмів та документалок, танцювальні фести, різноманітні творчі виставки, концерти і вистави. У місті діють Каролінський театр, музеї мистецтва та історії, чисельні галереї та студії. 

   

  Транспортна система міста чудово розвинена. Тут є система доріг міського та міжрегіонального сполучення, велосипедні доріжки й аеропорт всього за 12 миль.  

   

  Duke University має власну транспортну систему у місті: більш як 30 автобусів між кампусами та оздоровчими центрами.

   

Проживання:

Duke заохочує своїх студентів з 1 по 3 курс проживати на кампусі. Таким чином студенти знайомляться з більшою кількістю однодумців, формуючи міцну спільноту. Відтак, близько 85% студентів бакалаврату живуть в університетських резиденціях. Деякі з резиденцій були збудовані нещодавно, а певним гуртожиткам вже більше ніж півстоліття.  Першокурсники поселяються зазвичай в одній з 14 резиденцій на Східному кампусі. Резиденції вміщують від 50 до 250 студентів, яких зазвичай розселяють за спільними інтересами. 

 

Студенти 2-3 курсів живуть у Західному кампусі, а старші студенти - обирають проживання поза кампусом. Резиденції Західного кампусу поділені на так звані “будинки”, куди студенти повертаються щороку. Жителі цих будинків самі формують їхню ідентичність.  Крім того, саме у резиденціях формуються групи студентів, які об’єднані спільною ідеєю - навчальними або ж поза навчальними інтересами. У резиденціях створено близько 23 братств та сестринств, які цікавляться іноземними мовами, афро-американською чи азійською культурами, підприємництвом і таким іншим.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.