Duquesne University

Duquesne University (університет Дюкейн) - приватний католицький університет, який сповідує християнські цінності та принципи академічної доброчесності. 

 

 • Пітсбург, Пенсильванія, США

 • Перший коледж заснований у 1878 році

Цікаві факти:

 • The Chronicle of Higher Education помістив університет Duquesne на 16 місце у рейтингу невеликих дослідницьких університетів, які оцінювали за індексом продуктивності факультетів.

 • У Duquesne University пропонується 85 бакалаврських спеціальностей (majors) на базі 9 шкіл

 • Університет має нагороду першості за Соціально-відповідальні бізнес-ініціативи MBA (Sustainable Business Practices MBA).

 • Згідно з U.S. News and World Report  університет посідає 4 місце у Пенсильванії і 51 в країні в категорії найкращих цінностей Best Value Schools.

 • Duquesne займає 143 місце серед університетів США у переліку найкращих коледжів (2021 Best Colleges list).

 • Онлайн-програми Duquesne University входять у список найкращих -  2020 U.S. News and World Report Best Online Programs, серед них 4 програми школи медсестринства. 

 • Duquesne досягнув 113 місця у загальному списку університетів з найкращими бакалаврськими онлайн-програмами і посів 5 місце серед університетів Пенсильванії. 

 • Згідно з даними Princeton Review Duquesne входить до переліку Найкращих коледжів регіону і США за 2020 рік.

 

   

Опис університету:

Duquesne University був заснований спільнотою католицьких місіонерів (Конгрегацією Святого Духа) у 1878 під назвою Pittsburgh Catholic College. Першопочатково цей коледж  мав скромно слугувати школою для дітей бідних іммігрантів, проте вже згодом він розрісся до потужного освітнього закладу з 9 школами та 9,500 студентів. 

 

Duquesne University  вважається одним з найкращих католицьких університетів США. Щобільше, він є єдиним закладом вищої освіти у США заснований Конгрегацією Святого Духа. Цей університет надає всесторонню освіту, яка вчить студентів долати академічні виклики, але водночас стимулює етичний і духовний розвиток кожного. Серед цінностей, які сповідує університетська спільнота - академічна досконалість, моральні і духовні цінності, вселенська атмосфера прийняття, відкритість до різноманіття, служіння церкві, спільноті, нації і світу. 

 

У Дюкейні працюють викладачі-науковці, які здатні викладатися на всі сто в аудиторіях перед своїми студентами, а також здійснювати справді важливі  дослідження  у своїй галузі. До того ж, співвідношення викладацького складу і студентів - 14:1, (у групах - до 20 студентів), що дозволяє професорам приділяти персональну увагу кожному, хто її потребує. 

 

В університеті Дюкейн  можна вивчати безліч спеціальностей, адже тут діють навчальні центри за наступними напрямками: підприємництво та бізнес, освіта, правознавство та юриспруденція, музика, медсестринство, фармацевтика і фармакологія, природничі і гуманітарні науки. Крім того, при університеті функціонують і міждисциплінарні центри: центр етики у природничих, технічних і правничих науках, африканські студії, центр католицької віри і культури, спиританські студії, криміналістика і право, соціальна та публічна політика і таке інше. 

 

Найрейтинговіші предмети для вивчення за даними рейтингу 2021 Best Graduate School Rankings - це фармацевтика (43-тє місце), ерготерапія (29-те місце), патології мовлення (55-те місце), сестринська справа (62-ге місце).

 

У Дюкейні студенти мають можливість приєднатися до понад 250 гуртків та організацій різного спрямування. Це чудова можливість познайомитися з великою кількістю нових людей, здобути унікальний досвід та враження, а також корисні навички, які розвивають вас як особистість. Організація та координування подій, участь у студентському самоврядуванні, спортивні клуби, волонтерські можливості, братерства і сестринства зі спільними цінностями та ідеями, мультикультурні організації, академічні спільноти, мистецькі та творчі заняття - тут кожен знайде сфери для саморозвитку, які стануть вам до душі. 

 

За результатами дослідницької діяльності університет Duquesne входить у ТОП закладів вищої освіти у Пітсбурзі. Його дослідження мають неабиякий вплив на місцеву спільноту і економіку регіону. Професори залюбки залучають до наукової діяльності молодих студентів, здійснюючи відкриття у галузях гуманітарних, природничих наук, у сфері охорони здоров’я та бізнесу. Дослідження частково фінансуються федеральним та штатним урядом, а також спеціальними фундаціями та корпоративними партнерами.

 

Розташування:

Duquesne University розташований у самому центрі Пітсбурга. Це безпечне і динамічне  місто з привітною атмосферою, безмежними можливостями та жвавим ритмом життя. Видання Condé Nast Traveler назвав Пітсбург серед ТОП-10 найкращих великих міст США за 2019 рік, а National Geographic визнав це місто одним з ТОП-30 найкращих у США, базуючись на характеристиках, які роблять місцевих жителів щасливими: зелені зони, галереї, кав’ярні, броварні, концертні майданчики, місця, які хочеться зберегти у стрічці Інстаграму й таке інше. 

 

 

 

 

Кампус університету має прекрасний вид на місто Пітсбург з його 3-ма річками і знаходиться на відстані короткої прогулянки від центру міста, всього за 30 хвилин їзди від аеропорту.  

 

  Можливості для культурної діяльності на кампусі та за його межами - нескінченні. Вистави, мюзикли, симфонії, балети, концерти - це далеко не повний перелік подій, які можна відвідати ледь не щодня. До того ж у місті є кілька музеїв науки, мистецтва, історії та краєзнавства. 

   

   

  Якщо ж студенти знаходяться у пошуку простих, побутових можливостей - Пітсбург теж має, що запропонувати. Чудові заклади харчування, торговельні та розважальні центри, акваріум та зоопарк, парк розваг, спортивні та фітнес-центри - усе це є як у самому центрі міста, так і в околицях. 

   

  Що ж стосується університетського кампуса, він призначений не лише для навчання. Тут є місця для відпочинку, зустрічей з друзями й всебічного розвитку кожного. А скільки подій влаштовують тут самі студенти - важко перерахувати: лекції, дискусії, кіновечори, концерти, комедійні виступи і багато іншого.

   

Проживання:

Не важливо, чи ви оберете життя на кампусі чи надасте перевагу проживанню у місті чи в околицях - кампус Дюкейн стане для вас справжнім домом. 

 

Проживання у резиденціях кампусу - це унікальний досвід зі своїми особливими викликами та веселими моментами. У  Duquesne проживає, навчається та соціалізується третя частина студентів бакалаврату. На кампусі збудовано 7 резиденцій. 

 

Найстаріша резиденція - це Assumption Hall, збудована у 1954 році. У ній проживає близько 300 студентів в 1-2-місних кімнатах. Хлопці та дівчата можуть жити на одному поверсі, проте у різних кімнатах. 

 

Brottier Hall - це приклад проживання вищого класу: апартаменти у 20-поверховій будівлі на кампусі, неподалік від бібліотеки та більшості аудиторій. З вікон цієї резиденції відкривається прекрасний краєвид на місто. Мебльовані одномісні і двомісні студії цієї резиденції об’єднані у 2-3-кімнатні апартаменти, де проживає по 3-4 співмешканці. Тут є все необхідне для комфортного життя студентів: пральня, інтернет, кухні, тераси, фітнес-центр та їдальні і таке інше. 

 

Резиденція Des Places з 1-3-місними кімнатами вміщує близько 425 мешканців, переважно старшокурсників. Ванні кімнати тут поділяються між кількома студентами, пральні і кімнати відпочинку є на кожному поверсі. Перевага цієї резиденції - її енергоефективність та екологічність, якої вдалося досягти завдяки правильному плануванню та будівництву будівлі.  

 

У резиденції St. Ann Hall проживають виключно першокурсники. Ця будівля має 2 крила (окреме для хлопців і дівчат), які поєднані спільними кімнатами для відпочинку. 

Тут є 1-4 місні кімнати. 

 

Досить комфортні умови проживання пропонують також і резиденції St. Martin Hall, Duquesne Towers та Vickroy Hall.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.