Florida International University

Державний дослідницький університет в Маямі. Бізнес-школа вишу визнана однією з кращих не тільки в країні, але і на міжнародному рівні.
 

 • Маямі, штат Флорида, США

 • Заснований в 1972 році

Цікаві факти:

 • Входить у десятку найбільших вишів США

 • 2735 іноземних студентів

 • #218 in National Universities (US News & World Report 2020)

 • #63 in Most Innovative Schools (US News & World Report 2020)

 • #105 in Top Public Schools (US News & World Report 2020)

 • #2 in International Business (US News & World Report 2020)

 • #153 in Best Undergraduate Engineering Program (US News & World Report 2020)

 

 

   

Опис університету:

 

FIU славиться сильними програмами за напрямом «Готельно-ресторанний бізнес» і володіє найвищим показником в країні за кількістю випускників, які працюють в цій індустрії. Такий успіх університету перш за все спричинений вдалим розташуванням, адже Флорида та Маямі одні з найбільш туристично привабливих частин Америки. 

На базі Florida International University працюють понад 200 студентських організацій і спортивних секцій. Університетські команди з волейболу, американському та європейському футболу - одні з кращих в країні.

 

  Florida International University - перший державний дослідницький університет в Маямі. Виш відомий активною науковою роботою, яка проводиться на програмах бакалаврату, магістратури та аспірантури. За інтенсивну дослідницьку діяльність FIU був відзначений Фондом Карнегі щодо поліпшення викладання.

  Університет є другим за величиною у Флориді та шостим в США. В даний час в ньому навчаються понад 34 000 студентів. Серед них 2735 іноземних студентів із 142 країн.

  Бізнес-школа університету визнана однією з кращих не тільки в країні, але і на міжнародному рівні, і входить в 5% провідних бізнес-шкіл світу.

   

   

Розташування:

Florida International University розташувався в одному з найтепліших міст США - середня температура в січні складає 20°C. Маямі знаходиться на другому місці серед найбільш популярних туристичних напрямків у країні. У місті працюють понад 1000 міжнародних компаній, в тому числі туристичні фірми та організації у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

 

Два основних кампуси FIU займають загальну площу у 218 гектар. Найбільша будівля кампуса University Park - центральна університетська бібліотека Green Library. Її колекція книг, газет, архівних документів та інших матеріалів є найбільшою в Південній Флориді та однією з найбільших на південному сході США.

 

Територія кампусу обладнана фітнес-центром, стадіонами, кортами та іншими спортивними спорудами. В університеті є власний Музей Мистецтв, Центр Сценічної Майстерності й Школа Музики.

 

   

Проживання:

 

  Студенти FIU живуть в комфортабельних резиденціях на території кампуса і можуть вибрати з трьох варіантів розміщення, які розрізняються плануванням, кількістю спальних місць, розмірами ліжка та оснащенням кімнат. У всіх кімнатах є доступ до Wi-Fi й кабельного телебачення. Резиденції зручно розташовані поруч з навчальними аудиторіями та столовими.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.