Florida Polytechnic University

Florida Polytechnic University (Florida Poly) - сучасний, державний політехнічний університет, який був заснований у 2012 році у штаті Флорида, США. Студенти проходять практику у відомих компаніях, що підвищує їх можливість успішно працевлаштуватися у майбутньому.

 

 • Лейкленд, штат Флорида, США

 • Заснований у 2012 році

 

Цікаві факти:

 • Студенти проходять практику у відомих компаніях, що підвищує їх можливість успішно працевлаштуватися у майбутньому

 • Florida Polytechnic University - перший у світі університет, який має повністю електронну бібліотеку

 • В університеті є безліч сучасних лабораторій для різних наукових досліджень.

 • Florida Poly співпрацює з більш ніж 100 урядовими та неурядовими організаціями, такі як, Microsoft, Lockheed Martin, Mosaic, Cisco, Harris Corporation, та багато інших

 • У 2016 році університет уклав довгострокове партнерство з Департаментом транспорту Флориди (FDOT)

 

   

Опис університету:

 

  Florida Polytechnic University (Florida Poly) - сучасний, державний політехнічний університет, який був заснований у 2012 році у штаті Флорида, США.

  Головна мета університету підготувати висококваліфіковані кадри у передових сферах науки, техніки, інженерій та математики. Тому, викладачі і професори під час навчання використовують інноваційні підходи викладання, а навчальні програми побудовані на практичних методиках з використанням реальних потреб на ринку праці.

  Попри те, що Florida Polytechnic University дуже молодий ВНЗ, він вже встиг зарекомендувати себе, як технічний університет із сильною академічною програмою, й сучасним дослідницьким обладнанням.

   

Розташування:

Florida Polytechnic University розташований у Лейкленді, у штаті Флорида між містами Орландо і Тампа. Таку назву місто отримало через наявність великої кількості озер навколо.

Сама будівля університету була спроектована іспанським архітектором Сантьяго Калатрава Вальс. На кампусі розташовано 26 класних кімнат, 11 інноваційних лабораторій, дві резиденції й унікальна бібліотека у якій усі книжки в електронному варіанті.

 

Проживання:

Florida Polytechnic University має дві власні резиденції які знаходяться у пішій доступності від головної будівлі.

Усі студенти проживають на території ВНЗ, яка цілодобово знаходиться під охороною. Студентські резиденції оснащені усім необхідним для комфортного проживання. Тут є затишні кімнати, комп'ютерні класи, зони відпочинку, ігрові майданчики та багато іншого.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.