Full Sail University

Основна спрямованість навчального закладу — професійний розвиток студентів. Якщо ви мрієте про кар'єру у сфері кіно, кіноіндустрії, телебачення, дизайну комп'ютерних ігор, музичного бізнесу і в індустрії розваг - Full Sail University - те, що вам дійсно потрібно.

 

 • Вінтер Парк, штат Флорида, США

 • Заснована у 1979 році

Цікаві факти:

 • Входить в Топ 50 кіношкіл Америки за версією The Wrap Magazine 2019 року

 • Програми дизайну ігор (Game Design) вивели університет в 50 кращих університетів світу за цим напрямком згідно Princeton Review

 • Понад 110 студій та лабораторій

 • Понад 140 випускників програми Full Sail вклали свою працю у 24 фільми, які були номіновані на премію Оскар у 20-ти категоріях (серед них: ‘’The Irishman and World War II satire’’, ’’Jojo Rabbit’’, ‘’Ford v Ferrari’’ та багато інших)

 • Випускники Full Sail працювали над 195 проектами, номінованими в 101 категорії на 72-й премії Primetime Emmy

 • Талановиті студенти, можуть отримати до 20 000 доларів США стипендію, яка присвоюється після проходження інтерв'ю та захисту портфоліо

 • Завдяки випускникам, університет має дуже сильні зв'язки з кіноіндустрією, музичним бізнесом і компаніями у сфері індустрії розваг. Під час навчання студенти працюють над реальними проектами та беруть участь в конкурсах

 • Більше як 75 тисяч випускників

 

   

   

Опис університету:

Full Sail University почав своє існування в 1979 році в місті Дайтон, штат Огайо, як воркшоп по звукозапису. На цих тренінгах готували студентів до роботи в професійних студіях звукозапису, через практичні заняття. Після того, як програма набрала популярності, університет Full Sail переїхав до Флориди, у Вінтер Парк. Практичний підхід до навчання, який показав свою ефективність, був впроваджений і на інші напрямки: режисуру, медіа, телебачення, розважальний бізнес та інші.

 

Основна місія університету полягає в тому, щоб забезпечити студентів інноваційним підходом до викладання, яке ведеться відданими своїй справі професіоналами. Саме практичний підхід до викладання дає можливість студентам швидко знаходити роботу в індустрії і кар'єрний ріст. Кожна з програм покликана давати знання і навички, які необхідні в реальному світі кіно, телебачення, дизайну комп'ютерних ігор, музичному бізнесі.

 

В університеті Full Sail навчається понад 17 000 студентів з усіх 50 штатів США та 73 країн. Full Sail пропонує великий вибір програм з магістратури та бакалаврату, онлайн-програми в областях, пов’язаних з анімацією, мистецтвом, бізнесом, графічним дизайном, кіно, маркетингом, веброзробкою, музикою, звукозаписом та відеоіграми. Студенти та випускники Full Sail брали участь у створенні фільмів та проектів, які стали номінантами, а деякі й переможцями таких всесвітніх нагод як OSCAR, Emmy, GRAMMY, ADDY, MTV Video Music Award та Spike Video Game Award.

 

Університет Full Sail University пропонує три види кваліфікацій або дипломів: Associate Degree, Bachelor Degree, Master's за такими напрямами підготовки (спеціальностями):

• Мистецтво і дизайн

• Бізнес

• Кіно і телебачення

• Комп'ютерні ігри

• Медіа і комунікації

• Музика і звукозапис

• Спорт

• Технології

 

В рамках спеціальності Мистецтво і дизайн, студенти можуть обрати такі напрями для вивчення: комп'ютерна анімація, цифровий дизайн, графічний дизайн, медіа дизайн.

Напрямок бізнес пропонує наступні спеціальності: бізнес-індустрії розваг, інновації та підприємництво, інтернет маркетинг, музичний бізнес і ін.

Спеціальність кіно і телебачення пропонує напрямки: цифровий кінематограф, режисура, продюсування.

Кожна зі спеціальностей включає тільки професійну підготовку, теорію і практику. У програму не включені предмети загальноосвітнього циклу, тому, більшість програм рівня бакалаврат студенти можуть пройти за 2,5 або 3 роки.

 

В університеті діє особлива система навчання. Так, якщо в «звичайному» університеті студент закінчує Бакалаврат зазвичай протягом 4 років, то тут можна «зробити» Бакалаврат всього за 20 місяців навчання, це спричинено надзвичайною інтенсивністю курсу. Прискорений курс 20 місяців — це навчання без канікул та з 8-ми годинним навчальним днем. Однак, якщо у студента є бажання вчитися з канікулами, у нього є і така можливість. Канікули на 3 місяці можна брати через кожні 8 місяців навчання.

 

Розташування:

 

Район Центральної Флориди славиться як світова столиця тематичних парків, а три найпопулярніші тематичні парки в країні - Walt Disney World, Universal Orlando та SeaWorld Orlando - знаходяться в межах 48 км від кампуса, на додаток до багатьох інші визначних туристичних пам'яток.

 

Всього за годину їзди від кампуса університету Full Sail, можна знайти десятки озер, джерел, природних парків з пішохідними стежками, і звичайно пляжі Атлантичного океану. Транспортна система міста працює на найвищому рівні. Район центральної Флориди пропонує вам п’ять залізничних станцій, два міжнародні аеропорти та два автовокзали. Тому дістатись до будь-якого цікавого куточка не буде проблемою.

 

  Кампус Full Sail розташований у Вінтер Парку, штат Флорида, недалеко від Орландо. Це молодий та надзвичайно активний район, який може запропонувати студентам великий вибір атракції.

   

  Кампус університету Full Sail більше нагадує технопарк — навчальні будівлі знаходяться по сусідству з кіно- і музичними студіями. Весь комплекс збудований в сучасному стилі та обладнаний за останнім словом техніки. У розпорядженні студентів знаходиться бібліотека, кілька зон відпочинку, кафе, комп'ютерні лабораторії, спортзал і багато іншого. В радіусі декількох кілометрів від кампуса в місті розташовано безліч житлових комплексів, в яких за допомогою спеціального відділу по проживанню при університеті кожен студент може підібрати для себе ідеальний варіант житла.

   

  У пішій доступності від Full Sail, місцеві райони та квартали пропонують понад 35 музичних майданчиків, кінотеатрів, клубів та багато варіантів нічного життя. У районі також є понад два десятки музичних, ігрових чи інших спеціалізованих магазинів, включаючи компакт-диски Park Ave та Geek Easy, а також понад 15 музеїв, концертних залів та спортивних майданчиків — таких як Amway Center, Orlando Magic та футбольний стадіон Orlando City.

   

   

Проживання:

Університет Full Sail має понад 30 квартирних комплексів у радіусі восьми кілометрів від кампуса, багато з яких знаходяться в межах пішої досяжності.

 

Хоча Full Sail не пропонує житла в студентському містечку та гуртожитках, університетський відділ житлових ресурсів налагодив стосунки з приватними комплексами та може надавати студентам актуальну інформацію та підібрати необхідні варіанти. Служба підтримки надає інформацію про: вартість оренди, інформацію про депозити, плани поверхів, загальну інформацію про кожен комплекс, навіть список інших студентів Full Sail, які хочуть поділитися житлом та шукають співмешканців.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.