Glasgow Caledonian New York College

Glasgow Caledonian New York College (GCNYC) - це нью-йоркський коледж, заснований британським університетом Glasgow Caledonian University, який пропонує магістерські академічні програми та курси підвищення кваліфікації. Цей коледж має змогу користуватися 150-річними академічними надбаннями GCU, щоб служити на благо людям, планеті та розвитку своїх студентів та працівників.  

 

 • Нью-Йорк, США

 • Заснований у 2013  році

 

Цікаві факти:

 • GCNYC - це перший міжнародний освітній заклад в США, який отримав право присвоювати магістерські ступені у Нью-Йорку.

 • 97% випускників GCU працевлаштовуються або продовжують своє навчання протягом 5 місяців по закінченню університету (згідно з дослідженнями HESA).

 • GCNYC має ліцензію на освітню діяльність від Нью-Йоркського державного департаменту освіти, а також перебуває у процесі акредитації від Middle States Commission for Higher Education.

 

   

Опис університету:

Glasgow Caledonian University, відомий під неофіційними назвами GCU, Caledonian чи Caley - це державний британський університет, що знаходиться у Глазго, Шотландія. Він виник у 1993 році шляхом об’єднання Queen's College, Glasgow (що був заснований ще у 1875) і Glasgow Polytechnic (заснованої у 1991). Університет поступово розширювався та формував свої кампуси та партнерські інститути за межами Британії. Один з таких партнерських інститутів і є Glasgow Caledonian New York College, відкритий в Нью-Йорку у 2013 році. У 2017 році цьому міжнародному закладу було надано право присвоювати магістерські ступені, що стало першим випадком в історії освіти США.

 

Сьогодні GCNYC - це не просто академія; це заклад, який розширює доступ до освіти. Тут бізнес вважається інструментом глобального значення, який здатен змінити світ та запровадити інновації у наше життя.  

 

Як частина всесвітньої мережі університетських кампусів, GCNYC пропонує своїм студентам справді міжнародну освіту, користуючись досвідом не лише британських кампусів, а й партнерських університетів в Омані, Бангладеші та Африці. До того ж, зі студентами працюють справжні професіонали своєї справи - викладачі, які мають цінний досвід роботи в таких організаціях та компаніях-гігантах, як United Nations, Ogilvy, Bloomberg LP, MTV, Crédit Agricole, Credit Suisse, the Pershing Square Foundation, Purslane, та багато інших.

 

Для зручності студентів, інститут пропонує переважно вечірнє навчання або заняття онлайн. Можна обрати як навчання впродовж дня, так і навчання з частковою зайнятістю. 

 

У GCNYC пропонується 3 напрямки, за якими можна здобути магістерський рівень: International Fashion Marketing (міжнародний маркетинг в моді), Risk, Resilience and Integrity Management (управління ризиками, стійкістю та цілісністю) та  Impact-Focused Business and Investing (соціально-відповідальні бізнес та інвестиції).

 

Ці програми розраховані на студентів, які вже стали цілісними професіоналами у своїх галузях, проте прагнуть вивести свою кваліфікацію на якісно новий рівень. Навчальний план охоплює розвиток навичок та здібностей, а також поглиблення знань, які необхідні для суто лідерських позицій у питаннях соціальної відповідальності та збалансованого ведення бізнесу. Ці програми вирізняються своєю практичністю, доцільністю, науковістю та цілеспрямованістю. Їхній зміст націлений на баланс між прибутковістю та користю, яку бізнес може принести своєму власнику, навколишньому середовищу та суспільству. Щоб навчання стало максимально цікавим та корисним, використовуються методи кейсового навчання, розглядаються приклади з реального життя, а студенти заохочуються до негайної практики у тому, що щойно вивчили. 

 

До того ж у коледжі пропонуються курси професійного зростання, які не ведуть до отримання наукового ступеня, проте сприяють підвищенню кваліфікації студентів. 

Вони сконцентровані на академічній теорії та практичних темах соціальної відповідальності.  

 

Студентське життя у GCNYC зосереджене навколо навчання, проте університет турбується про своїх студентів незалежно від того, чи перебувають вони на кампусі, чи навчаються в онлайн-форматі. Зокрема, кожен може скористатися послугами консультаційного центру, порадами кар’єрного центру, центру з надання фінансової допомоги та оздоровчими послугами. 

 

Glasgow Caledonian New York College (GCNYC) відіграє ключову роль у світовій мережі GCU, адже надає студентам доступ не лише до якісного викладання, а й до наукових досліджень світової якості. GCU має 3 науково-дослідні центри, які знаходяться у постійному пошуку відповідей на найактуальніші питання у сфері фінансів, бізнесу та некомерційних галузей, які можуть кардинально змінити наше суспільство на краще. 

 

Розташування:

 

  Коледж розташований на вулиці 64 Wooster Street, у самому серці яскравого району SoHo, Нью-Йорк. Цей район прилягає до Манхеттену, а іноді його називають його частиною. Починаючи з 20 століття район Сохо вважався місцем, де зосереджені безліч мистецьких студій та галерей, а також - найрізноманітніших магазинів: від маленьких крамничок з унікальними речами до велетенських аутлетів відомих брендів. Сьогодні цей район міг би стати цілком автономним, адже тут є своя культура, економіка, спільнота, політика та розвиток архітектури.

   

  Кампус SoHo - це нова, сучасна двоповерхова будівля в історичному центрі Манхеттену, яка слугує хабом для професіоналів з різних індустрій. Тут є різноманітні офіси, 4 класні кімнати, відкриті великі лекторії, зони для відпочинку та навчання, службові приміщення й таке інше. Сам простір - досить адаптивний для різних навчальних потреб.

   

Проживання:

Нью-йоркський кампус не надає послуг стосовно пошуку студентського житла. Власних резиденцій інститут теж не має.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.