Hofstra University

Американський приватний університет, що розташований неподалік Нью-Йорка і пропонує інтенсивну академічну програму з кар'єрним спрямуванням, що відповідає потребам сучасного ринку праці.

 

 • м. Хемпстед, штат Нью-Йорк, США

 • Заснований у 1935 році

Цікаві факти:

 • #162 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #303 in Top Performers on Social Mobility (U.S. News & World Report 2020)

 • #32 in Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2020)

 • Світовий рейтинг: #351–400 (The Times Higher Education World University Rankings 2020)

 • Віднесений до Tree Campus USA за прихильність заохочувати студентів до турботи про ресурси планети (Arbor Day Foundation, 2016)

 • Музей мистецтв Hofstra University отримав національну акредитацію American Alliance of Museums

 

   

Опис університету:

Hofstra University - американський приватний університет у Хемпстеді, Нью-Йорк, що є найбільшим приватним університетом Лонг-Айленда. Навчальний заклад був створений внаслідок розширення Нью-Йоркського університету (NYU) у 1935 році й отримав назву Nassau College – Hofstra Memorial of New York University at Hempstead, Long Island. У 1939 році він став незалежним коледжем Хофстри, а статус університету здобув у 1963 році. Зараз університет отримав національне та міжнародне визнання і був включений у рейтинги знаменитими американськими виданнями: Best College lists of U.S. News & World Report, The Princeton Review, Fiske, Washington Monthly, Forbes, LinkedIn та Payscale.com. Hofstra University також є єдиним університетом, обраним для проведення трьох президентських дебатів під ряд у США у 2008, 2012 та 2016 роках.

 

 

 

 

 

На сьогодні університет приймає понад 10 000 студентів з усього світу і пропонує високоякісні навчальні програми бакалаврату - зараз навчається 6 498 студентів, та магістратури - 2 981 студент, у своїх 8-ми коледжах:

 • Науки про здоров'я (Academic Health Sciences Center)

 • Бізнес (Frank G. Zarb School of Business)

 • Інженерія та прикладні науки (Fred DeMatteis School of Engineering and Applied Science)

 • Гуманітарні та природничі науки (Hofstra College of Liberal Arts and Sciences)

 • Комунікації (Lawrence Herbert School of Communication)

 • Право (Maurice A. Deane School of Law)

 • Продовження освіти (Hofstra University Continuing Education)

 • Honors College

 

   

  Hofstra University основним своїм завданням вбачає надання якісної освіти в середовищі, що мотивує, підтримує та виховує учнів, шляхом вільного та відкритого обміну ідеями, взаємною підтримкою та розумінням. Навчальний заклад повністю відданий академічному зростанню, особистому розвитку та професійній кар'єрі студентів, окрім академічних занять він пропонує студентам займатися науково-дослідною діяльністю, розширити свій спектр знань та вмінь і здійснити вклад у розв'язання питань світового значення.

   

   

  Центр кар'єри Hofstra University - це команда професіоналів, які ставлять студентів та їхнє бачення на перше місце. Університет усвідомлює значення кар'єри у житті студента і допомагає розширити можливості та підвищити шанси студента на успішне працевлаштування та розвиток. Консультації, співбесіди, обговорення можливостей і, що немало важливо, сучасний підхід до виробу робочого місця забезпечують випускників Hofstra University успіхом після завершення навчальної програми.

   


   

Розташування:

Hofstra University розташований у місті Хемпстед, округ Нассау, штат Нью-Йорк, регіон Лонг-Айленд. Це невелике місто з населенням поза 50 тисяч осіб, що стало зручним та безпечним освітнім центром. Всього одна година від Манхеттена, неподалік від міжнародного аеропорту Кеннеді — для юних студентів це чудовий варіант спокійного проживання з можливістю побачити найяскравіші барви життя Америки.

 

 

Кампус Hofstra University - це яскравий центр із сотнями соціальних, академічних та культурних заходів протягом року.

 

На території кампуса є 35 резиденцій для близько 3500 студентів, 18 центрів харчування, 6 театрів та понад 220 студентських клубів, до яких новоприбулі учні можуть приєднатись у будь-який момент.


 

   

  Музей мистецтв Hofstra University отримав національну акредитацію American Alliance of Museums і містить колекцію у понад 5000 творів мистецтва різних світових культур. Щороку музей пропонує відвідати 4-6 оригінальних виставок, а також інші культурні заходи, які тут відбуваються. Він також володіє величезною колекцією скульптур просто неба, де представлено приблизно 70 витворів мистецтва.

   

  Бібліотеки Hofstra містять понад 800 000 книг та забезпечують цілодобовий доступ до понад 100 000 журнальних видань та 200 000 електронних книг.

   

  Університет дбає і про здоровий дух студентства, у кожного є можливість приєднатись до спортивних занять на кампусі:

  • для чоловіків: бейсбол, баскетбол, крос, гольф, лакрос, футбол, теніс, боротьба, доріжка на відкритому повітрі, доріжка на відкритому повітрі

  • для жінок: баскетбол, крос, хокей на траві, гольф, лакрос, футбол, софтбол, теніс, волейбол, доріжка на відкритому повітрі та доріжка

  Всі спортивні команди беруть участь у змаганнях І дивізіону NCAA у Colonial Athletic Association.


   

Проживання:

Hofstra University забезпечує студентів якісним та комфортним житлом, при тому пропонує різноманітні житлові приміщення та варіанти розміщення для студентів: від багатоповерхових студентських резиденцій до квартир класу люкс для випускників та студентів юридичної й медичної школи. Резиденції містять просторі навчальні та відпочинкові зали з сучасними меблями, обладнані кухонними приміщеннями та навчальними зонами, що створюють чудове середовище для навчання та соціалізації студентів університету.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.