Illinois Institute of Technology

Illinois Institute of Technology - це університет прикладних наук, кампус якого розташований в самому центрі Чикаго, в місті, яке займає топові позиції у світових рейтингах. ВНЗ пропонує понад 40 бакалаврських і десятки магістерських програм за напрямами: архітектура, бізнес, інженерія, прикладні технології, програмування, штучний інтелект і кібербезпека, психологія, музика, точні, гуманітарні та соціальні науки, юриспруденція.

 

 • Чикаго, США

 • Заснований у 1940 році

 

Цікаві факти:

 • #124 in National Universities (U.S. News & World Report 2021)

 • #90 in Top Performers on Social Mobility (U.S. News & World Report 2021)

 • #79 in Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2021)

 • #39 in Best Value School (U.S. News & World Report 2021)

 • Світовий рейтинг: #301–350 (The Times Higher Education World University Rankings 2021)

 • Разом з іншими провідними університетами входить до “Association of Independent Technological Universities”

 • Чикаго входить в топ-10 міст США, кращих для кар'єри у сфері технологій

 

   

Опис університету:

Іллінойський технологічний інститут (Illinois Institute of Technology, IIT) був заснований в 1940 році. Університет утворився після злиття двох інститутів Арморського інституту технологій (заснований у 1893 році) та Льюїського інституту (заснованого в 1895 році). Кампус інституту розташований на півдні Чикаго і був першим великим кампусом у США.

 

Технологічний інститут надає безліч можливостей для студентів, які цікавляться науками. IIT пропонує широкий спектр програм інженерних ступенів, в тому числі аерокосмічної інженерії, біомедичної інженерії та машинобудування, а також ряд ступенів в галузі архітектури та наук. В університеті також діє Інститут дизайну; Chicago-Kent College of Law, який особливо відомий своєю програмою адвокатури; Stuart School of Business; та інші.

 

Amour College of Engineering

Коледж пропонує програми в таких областях як енергетика, водокористування, охорона здоров'я і безпека, коледж готує майбутніх підприємців і новаторів.

 

College of Computing

Факультет дає актуальну наукову і технологічну освіту, що відповідає динамічним тенденціям розвитку у відповідних областях. Студенти досліджують передові досягнення в галузі інформатики, сучасних галузей прикладної математики та новітніх інформаційних та промислових технологій.

 

Stuart School of Business

Чикаго займає виняткове місце на глобальних фінансових ринках; це місто - визнаний лідер в різних областях, від маркетинг-аналітики до раціонального природокористування. Програма в галузі фінансів займає 5 місце у країні та 42 місце у світі за версією Financial Times.

 

Chicago-Kent College of Law

Юридичний коледж пропонує студентам як денні, так і заочні програми навчання. Студентам пропонується широкий спектр різноманітних курсів та семінарів, як теоретичних, так і практичних, спрямованих на збагачення академічного досвіду.

 

College of Architecture

Факультет надихає і виховує наступне покоління архітекторів-новаторів. В навчальному процесі та наукових дослідженнях викладачі університету опираються на міждисциплінарні підходи, що дозволяють вирішувати завдання місцевого та глобального рівня.

 

В університеті є різноманітні командні проекти, в яких студенти з різних спеціальностей працюють разом, щоб знайти розв'язання реальних проблем, таких як розробка очисної системи для питної води, розробки роботизованого інвалідного візка, створення нових екоматеріалів та ін. З цією метою було створено приміщення площею 13 000 квадратних футів з обладнанням для швидкого створення прототипів, 3-D принтерами, інструментами для розробки додатків, лазерним різаком і іншим сучасним обладнанням, що допомагає студентам втілювати ідеї в реальність.

 

При університеті діє близько двох десятків дослідницьких центрів. Студенти мають можливість працювати разом з викладачами та дослідниками як в кампусі, так і в національних лабораторіях. Такі інновації, як мобільний телефон, магнітний запис, архітектура висотних будівель і технологія штрих-кодів пов'язані з технологічним факультетом і випускниками Illinois Tech.

 

У Іллінойському технологічному інституті працює радіостанція університетського містечка WIIT і радіостудія в центрі McCormick Tribune. У вересні 2007 року університет відкрив поле для диск-гольфу з дев'ятьма лунками, яке розташоване навколо академічних будівель кампуса Mies і є першим полем для диск-гольфу, що з'явилися в межах міста Чикаго. «The Bog» пропонує боулінг, більярд, настільний теніс та відеоігри. Також тут подають пиво і вино та щотижня проводяться заходи, такі як виступи коміків, виступ музичних груп або вечори караоке.

 

При університеті діє понад 100 спортивних секцій, серед яких: бейсбол, баскетбол, лакросс, футбол, плавання і дайвінг, теніс, легка атлетика, теніс і волейбол.

 

Розташування:

Чикаго - одне з найбільших міст США, розташоване в штаті Іллінойс, на березі озера Мічиган. Місто вважається другим фінансовим центром США (після Нью-Йорка). Це місто з дивовижною атмосферою, багатою культурною історією, прекрасними художніми музеями, популярними спортивними заходами та іншими розвагами.

 

Чикаго - найкраще місце для професійного розвитку. Місто має велике значення для різних галузей (від медицини до фінансів) і є технохабом, що активно зростає. Тут розташовані штаб-квартири таких компаній як United Airlines, Google, McDonald's, Motorola. Студенти Illinois Tech проходять стажування в Microsoft, U.S. Bank, Kellogg's, Google та IBM.

 

 

Головний кампус - Mies Campus знаходиться в історичному районі Бронзевіль у південній частині міста. Саме тут викладають всі програми бакалаврату та магістратури по спеціальностях інженерії, науки, архітектури, комунікації та психології. S.R. Crown Hall - будівля, яка вважається шедевром архітектора Людвіга Міс ван дер Рое та є національною історичною пам'яткою. Його інновації знайшли своє відображення у чіткому дизайні, без внутрішніх опорних балок. Crown Hall - будинок Архітектурного коледжу, де студенти вчаться створювати власні конструкції та проекти.

 


   

  Кампус McCormick Tribune - студентський центр, спроектований всесвітньо визнаним архітектором та дизайнером Рем Колхаасом. Тут розміщується книгарня Illinois Tech, радіостанція WIIT-FM, що працює під управлінням студентів, заклади харчування, офіси студентських груп, пошта та інші послуги.

   

  Janne and John Rowe Village - визнані одними з найкращих гуртожитків у країні відповідно до рейтингу U.S. News & World Report. Rowe Village пропонують проживання для студентів у стилі люкс. Це проект відомого міжнародного архітектора Гельмута Яна, складається з трьох п’ятиповерхових будівель, де пропонується 367 ліжок.

   

  Ed Kaplan Family Institute for Innovation and Tech Entrepreneurship -  інноваційний центр, розроблений Джоном Ронаном, всесвітньо відомим архітектором, професором Іллінойського університету, був відкритий у 2018 році. У будівництві використовували сучасні технології та матеріали такі як особливий пластик ETFE, який вперше використали для будівництва у Чикаго.

   

Проживання:

Університет пропонує проживання на кампусі. Для студентів першого курсу ця опція є обов'язковою. 

 

McCormick Student Village Jeanne - це комплекс апартаментів у студентському містечку. Студентам пропонуються двох та одномісні кімнати. Кожна резиденція має власний соціальний центр та навчальний зал. Мешканці кожного поверху зазвичай встановлюють власні години навчання та спокійний час, а також узгоджують інші правила щодо поведінки.

 

John Rowe Village спроектований відомим міжнародним архітектором Гельмутом Яном, складається з трьох п’ятиповерхових будівель, що виходять на основну дорогу, що проходить через головний кампус. Rowe Village пропонує 367 ліжок у двох будівлях у стилі люкс (двомісне розміщення) та в одному будинку в стилі апартаментів (одномісне розміщення).

 

Gunsaulus Hall - названий на честь першого президента університету, має однокімнатні та двокімнатні квартири-студії. Gunsaulus Hall пропонує проживання у квартирах для студентів третього та четвертого курсів. Студенти можуть навчатися та відпочивати в одній із двох кімнат відпочинку, розташованих на першому поверсі. Мешканці кожного поверху зазвичай встановлюють власні години навчання та спокійний час, а також узгоджують інші правила щодо поведінки.

 

Carman Hall - це мебльований житловий будинок, який пропонує квартири-студіо для аспірантів, студентів віком старше 23 років та студентів з сім’ями.

 

George J.Kacek Hall вперше відчинив свої двері в серпні 2020 року. На кожному поверсі є два великі зали для соціальної взаємодії та навчання. „Соціальні вітальні” розташовані на південній стороні кожного поверху. "Навчальні зали" знаходяться на північній стороні будівлі, з них відкривається дивовижний краєвид на центр Чикаго. Пропонується одно-, дво- та тримісне проживання.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.