Illinois State University

Державний науково-дослідний університет штату Іллінойс, що пропонує для студентів навчатись у висококваліфікованих викладачів, приєднатись до дослідницької діяльності й до активного позакласного життя університету.

 

 • м. Нормал, штат Іллінойс, США

 • Заснований у 1857 році

Цікаві факти:

 • #197 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #224 in Top Performers on Social Mobility (U.S. News & World Report 2020)

 • #98 in Top Public Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • 20 635 студентів: 18 107 бакалаврів та 2 528 магістрів

 • 1000+ студентів з 44 інших штатів та 74 країн

 • 78% студентів отримують фінансову допомогу

 • 19:1 співвідношення студентів та викладачів

 • У 85% навчальних класів викладають професори, а не аспіранти

 • 97% викладачів мають найвищий ступінь у своїй галузі вчення

 • $ 28,5 млн зовнішнє фінансування, що надається університету для науково-дослідної діяльності

 

   

Опис університету:

Illinois State University (ISU) - державний університет штату Іллінойс, що знаходиться у місті Нормал. Заснований у 1857 році є найстарішим державним університетом штату і займає провідну роль у проведенні науково-дослідної діяльності. ISU концентрує свою увагу на наданні високоякісних освітніх послуг, як для американських, так і для міжнародних студентів. Викладачі університету — це висококваліфіковані спеціалісти, що забезпечують студентів практичною освітою, спільно зі студентами займаються дослідницькою діяльністю й велику увагу зосереджують індивідуальному підході до навчання: співвідношення студентів та викладачів складає 19:1, що є дуже хорошим показником для вищих навчальних закладів.

 

 

Зараз університет приймає понад 20 000 студентів і пропонує широкий спектр програм бакалаврату, магістратури та докторантури у своїх 6-ти коледжах:

 • Прикладні науки та технології (College of Applied Science and Technology)

 • Гуманітарні та природничі науки (College of Arts and Sciences)

 • Бізнес (College of Business)

 • Освіта (College of Education Wonsook Kim)

 • Образотворче мистецтво (College of Fine Arts)

 • Медсестринська справа (Mennonite College of Nursing)

 

 

Illinois State University приділяє особливу увагу студентам першого курсу, які тільки прибули в університет і надає спеціальних консультантів, що допомагають комфортно адаптуватись до навчального процесу та нового середовища.


 

   

  Університет активно займається науково-дослідною діяльністю й отримує значну фінансову допомогу зі сторони різних приватних та державних установ. Приєднатись до дослідницької роботи можуть і студенти — це однозначно розширитись спектр їх знань та навичок, а також стане чудовим додатком до резюме при працевлаштуванні. Понад 455 студентів щорічно беруть участь на дослідницьких симпозіумах і представляють свій університет.

   

   

  Науково-дослідні центри університету:

  • Office of Student Research

  • Center for Mathematics Science and Technology

  • Stevenson Center

  • Center for the Study of Education Policy

  • Cross Chair in the Scholarship of Teaching and Learning

  • Institute of Regulatory Policy Studies

  • Center of Collaborative Studies in Mathematical Biology

   

  Бібліотека Milner володіє колекцією у розмірі понад 1,5 мільйона книг та величезним об'ємом електронних матеріалів, кількість яких постійно зростає. Саме це місце стає головним центром самоосвіти студентів, який дає усі необхідні ресурси для якісного навчання.

   

   

  Illinois State University пропонує приєднатись до однієї із понад 350 студентських організацій. Широкі можливості додаткових занять, активна і дружня студентська спільнота, безліч нових знайомств, цікаве і насичене позакласне життя — ось, що чекає на новоприбулих студентів.

   

Розташування:

Illinois State University розташований у місті Нормал, за декілька хвилин їзди від Чикаго та Сент-Луїса. Аеропорт розташований в центрі міста, що дає можливість легко та зручно подорожувати іншими великими містами в США.

 

 • Населення понад 132 600 осіб

 • #1 найбільш освічений округ в штаті Іллінойс

 • #10 найкраще студентське містечко в Америці

 • #3 найкраще маленьке місто для пошуку роботи

 

 

   

  Кампус університету — це компактне містечко з навчальними корпусами, дослідницькими центрами та студентськими резиденціями для проживання. На кампусі відбувається чимало цікавих заходів, зокрема покази фільмів, концерти та фестиваль ISU Board Program. Місце наповнене зручними лавочками та зеленими насадженнями — чудовий варіант для відпочинку, соціалізації та навчання просто неба.

   

Проживання:

Illinois State University забезпечує студентів якісним житлом. На території кампуса, що простягається на 850 акрів, розташовані 4 резиденції для студентів бакалаврату, кожна із яких знаходиться за декілька хвилин ходьби від центру кампуса.

 

 • Hewett and Manchester Halls

Дві 18-поверхові резиденції, розташовані недалеко від Milner Library та Bone Student Center. Обидві резиденції підходять для студентів з обмеженими можливостями. Студенти проживають в одномісних та двомісних кімнатах зі спеціальними навчальними зонами, де можна зосередитись на роботі без зайвого шуму. Студенти, які живуть Hewett and Manchester Halls, зазвичай обідають у ресторані Watterson Dining Commons, який знаходиться за декілька хвилин від житла. Крім того, існує багато інших місць на кампусі та поза його межами, де студенти можуть перекусити.

 

 • Tri-Towers

Резиденція складається з Wilkins, Haynie і Wright Halls. Tri-Towers знаходиться за декілька хвилин ходьби від центру кампуса, поруч з університетськими Redbird Arena та Hancock Stadium. Студенти проживають в одномісних та двомісних кімнатах, також в резиденції є спеціальні зони для відпочинку, занять фітнесом та тренажерний зал. Tri-Towers оснащена власним центром харчування, відомим як Marketplace at Linkins. Крім того, існує багато інших місць на кампусі та поза його межами, де можна пообідати. Резиденція забезпечує студентів не лише якісним та комфортним житлом, але й зручними та тихими навчальними зонами.

 

 • Watterson Towers

Одна з найвищих резиденцій у світі (насправді це найвища точка між Чикаго та Сент-Луїсом), що оснащена власними їдальнями та кімнатами класу люкс, альтернатива традиційним "коридорним" резиденціям. Студенти проживають в одномісних, двомісних або просторих чотиримісних кімнатах з пральнею та навчальними й відпочинковими зонами. Окрім їдальні в резиденції, студенти можуть скористатись будь-яким іншим центром харчування на кампусі чи поза ним.

 

 • Cardinal Court

У 227 мебльованих квартирах резиденції розміщуються 894 студентів (в першу чергу другокурсники). Це дає можливість спробувати проживання у квартирі в університетському житлі зі всіма його перевагами. Cardinal Court знаходиться за декілька хвилин ходьби від кампуса.

Резиденція містить повністю обладнані кухні (посудомийна машина, мікрохвильова піч, плита та холодильник з льодогенератором), пральні, паркування, бездротовий доступ до Інтернету, загальний простір з навчальними зонами, невеликий театр, обідній зал, спортзал, фітнес-центр та ігрова зона.

 

 • Fell-School Street Apartments

Університет пропонує можливість вибору квартири на території кампусу для студентів магістратури. Розташовані на Fell Avenue і School Street, квартири пропонують доступне житло в зручному місці на кампусі.

У кожному номері є дві спальні та одна ванна кімната. У Fell Ave квартира розрахована для двох студентів з двома односпальними ліжками. У квартирах School Street проживає по троє студентів на одну квартиру з однією одномісною спальнею та однією двомісною спальнею. Апартаменти обладнані кухнею з холодильником та електричною плитою, доступом до інтернету, кабельним телебаченням, водою, електрикою та настінними кондиціонерами.

 

Також студенти можуть орендувати житло поза кампусом. Університетська служба допомагає з пошуком житла.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.