James Madison University

James Madison University - це державний високорейтинговий університет США, розташований в красивому кампусі міста Харрісонбург, штат Вірджинія, всього в двох годинах їзди від Вашингтона.

 

 • Харрісонбург, США.

 • Заснований у 1908 році.

 

 

Цікаві факти:

 • у JMU навчається близько 22 000 студентів з понад 90 країн світу;

 • на території університету діє більш ніж 350 студентських гуртків і організацій за інтересами;

 • університет пишається своєю футбольною командою, яка виграла національний чемпіонат 2004 NCAA Division I-AA;

 • університет має власний стадіон Bridgeforth Stadium, де проходять футбольні матчі, а також концертний комплекс Forbes Center для проведення різних заходів пов'язаних з мистецтвом;

 • харчування на кампусі завоювало національне визнання, зайнявши 5-е місце в номінації «Найсмачніша їжа на кампусі», на підставі студентських опитувань, проведених щорічним виданням Princeton Review.

 

 

Опис університету:

  James Madison University (JMU) - державний дослідницький університет США, відомий своїми інноваційними дослідженнями. Він займає 6 місце серед кращих університетів в Південному регіоні США (US News & World Report Rankings 2019).

  В університеті прагнуть надати кожному студенту не тільки престижну освіту, а й розвинути креативність мислення, а також націленість на успіх.

  Територія кампусу становить близько 2,8 квадратних кілометрів. Навчання проходить в добре обладнаних сучасних класах з проекторами, комп'ютерами, інтерактивними дошками. До послуг студентів спортивний центр, у якому є 2 зали з тренажерами, 2 аеробні студії, головний зал з 4 кортами для гри в волейбол / баскетбол, скеледром, студія велоспорту, басейн.

  Також на території університету є 3 бібліотеки.


   

   

Розташування:

Університет знаходиться в національному парку Шенандоа, всього у двох годинах їзди від столиці США. Кампус університету включає 111 основних будівель, розташованих на території площею майже в три квадратних кілометри.

На кампусі є вся необхідна для навчання та комфортного проживання інфраструктура - навчальні корпуси, студентські гуртожитки, спортивні зали і майданчики, інтернет-лабораторії, бібліотеки. Автобусне сполучення дозволяє швидко і зручно переміщатися по території університету.


 

 

Проживання:

Студентам університету пропонується проживання як на території кампуса, так і за його межами. JMU на своїй території має 35 резиденцій, 26 з яких розраховані на розміщення першокурсників.

У резиденціях обладнані зони відпочинку з телевізором, зона для навчання, пральня, кухня, Wi-Fi.
Для проживання доступні двомісні та тримісні номери.
У вартість проживання в резиденціях на території кампуса входить харчування в  їдальнях університету.

 

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.