Lipscomb University

Lipscomb University - це приватний університет в США. Заснований Девідом Ліпскомом і Джеймсом Хардінгом, які вважали, що справді освічена людина має бути сповнена бажання до духовного та інтелектуального зростання.

 

 • Нешвіль, штат Теннессі, США.

 • Заснований у 1891 році.

 

 

Цікаві факти:

 • Національний рейтинг в США: 194-е місце (US News & World Report Rankings 2019)

 • Lipscomb University впродовж всієї своєї історії підтримував тісний зв'язок з церквою. Він прагне служити християнській спадщині, а також широкій християнській громаді.

 • Студентам в Lipscomb University пропонується більш ніж 200 бакалаврських спеціальностей і 24 ступені магістра, чотири подвійні ступені.

 • Lipscomb University три роки поспіль був включений до списку Kiplinger Personal Finance  зі 100 кращих цінностей у приватних університетах.

 • Lipscomb University був класифікований Фондом Карнегі як докторський університет, що входить у лише сім відсотків шкіл країни, які пропонують навчання на бакалавраті, магістратурі та докторантурі.

 

 

Опис коледжу:

 

  Lipscomb University - приватний університет в Нешвілі, штат Теннессі. Його головна місія полягає в інтеграції християнської віри та практики в навчальні досягнення, які вся громада кампуса здійснює не тільки в класі, але й через численні служби в церкві. Університет визнаний одним з найкращих на Півдні, налічує близько 2900 студентів бакалавріату та 1600 студентів-аспірантів у більш ніж 145 галузях навчання.

  Університет складається з 10 шкіл, 3 коледжів та 7 інститутів.


   

Розташування:

Житловий кампус розташований у районі Грін-Хіллз в місті Нешвіль, штат Теннессі. Нешвіль відомий як музична столиця США, є світовим центром музичної індустрії. Навіть більше, Нешвіль є великим центром вищої освіти, охорони здоров'я, банківської справи, видавничої діяльності та транспорту, надаючи студентам широкий спектр можливостей пройти стажування в різних сферах бізнесу.

 

 

Проживання:

«Це не займе багато часу, щоб наш дім став Вашим» - пишуть на сайті резиденції. Існують чотири варіанти студентських резиденцій (Downtown Nashville, Murfreesboro, Cool Springs, County Sumner). Кожен студент може знайти ту, який підійде саме йому. У кожній резиденції є комендант і його асистенти, які допомагають переїхати, заселитися і познайомитися краще з університетом і містом в цілому. Всі кімнати оснащені необхідними меблями, а також безлімітним інтернетом, комп'ютерами й кабельним телебаченням. На поверхах студенти можуть скористатися пральнями, кухнями та провести час в ігрових кімнатах.

 

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.