Long Island University, Brooklyn

Long Island University, Brooklyn - приватний університет США, розташований у відомому мегаполісі Нью-Йорк. Університет є головним кампусом системи ВНЗ Long Island University.

 • Бруклін, Нью-Йорк.

 • Заснований у 1926 році.

 

 

Цікаві факти:

 • Студенти університету можуть бути учасниками програми LUI Global. Це єдина програма в США, що дозволяє студентам жити за кордоном протягом року в рамках їх чотирирічного навчання на бакалавраті.

 • На базі університету діє понад 60 студентських організацій і 16 спортивних команд.

 • Університет використовує своє вдале розташування і забезпечує студентів стажуванням в найбільших компаніях світу, що знаходяться в Нью-Йорку. Після закінчення LUI Brooklyn 82% випускників протягом 6 місяців влаштовуються на роботу.

 • Університет входить в Топ 50 шкіл на північному сході США.

 

 

Опис університету:

  Кампус університету був визнаний одним із найбільш інтернаціональних та культурно розвинених в США (за версією відомого видавництва Америки New York Times), а також посів 3 місце у рейтингу серед найбезпечніших кампусів на території США.

  У LUI Brooklyn навчаються понад 7000 студентів, 400 з яких - іноземні. Університет пропонує 200 спеціальностей. Класи з невеликою кількістю студентів дозволяють викладачам приділити максимум уваги кожному учневі.
  Крім престижної освіти, навчання в LUI Brooklyn дає можливість стати жителем одного з кращих міст світу.

  На території кампусу є оздоровчий центр, театр, спортивний зал, кафе, 2 гуртожитки.


   

Розташування:

Університет розташовується в модному районі Бруклін у Нью-Йорку, де живуть багато зірок і знаменитості. Територія кампусу займає 11 акрів - це мальовнича зелена територія всередині динамічного мегаполіса, безпечний і тихий куточок в галасливому Нью-Йорку.

Неподалік знаходяться відомі на весь світ Central Park, Times Square, Broаdway.


 

Проживання:

Проживання можливе в студентських резиденціях як на території кампуса, так і поза ним.
У резиденції на території кампусу - Коноллі -  доступні два типи кімнат: одномісні зі зручностями та кімнати в апартаментах. У кожній кімнаті є всі зручності. На першому поверсі резиденції знаходиться кафетерій.

Безпеку забезпечує цілодобова охорона. У резиденції проживають студенти першого, другого і третього курсів.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.