Long Island University, Post

Long Island University, Post відомий своєю школою візуальних і прикладних мистецтв, спеціальностями в галузі засобів масової інформації, PR, інформатики, політології і т.д. Бізнес-програми LIU входять в топ 5% світових шкіл бізнесу, гарантуючи студентам великий практичний досвід і легкий стартап після закінчення навчання.

 

 • Бруквіль, США, Нью-Йорк.

 • Заснований у 1954 році.

 

 

Цікаві факти:

 • Один з кращих університетів в США.

 • Велика кількість бакалаврських та магістерських програм.

 • Можливість отримання Докторського ступеня.

 • Можливість навчання за прискореними 5-річним програмам "бакалаврат + магістратура".

 • Висококваліфіковані викладачі, багато з яких мають професорське звання.

 • Школа бізнесу має акредитацію організації AACSB International

 • Програми підтримки першокурсників та іноземних студентів.

 • Можливість отримання додаткової спеціалізації (Minor).

 • Університет співпрацює з провідними компаніями регіону, країни та світу.

 

 

Опис університету:

  LIU Post - це престижний і відомий університет, який розташовується в містечку Бруквіль поблизу мегаполісу Нью-Йорк Сіті (в 43 кілометрах від нього). Він був заснований в 1954 році та за десятиліття роботи зарекомендував себе як навчальний заклад, що надає якісну освіту і дозволяє випускникам працевлаштуватися в кращі компанії регіону та світу, будувати професійну кар'єру, займаючись дослідницькою діяльністю. В університеті навчаються студенти з багатьох країн світу. Спеціально для іноземців діють програми адаптації та організації з розвитку кар'єрних і професійних навичок.

  Університет надає своїм студентам якісні програми навчання на відділеннях бакалаврату, магістратури та докторантури. Також можливе навчання за спеціальними програмами «Dual-Degree» (бакалаврат і магістратура в прискореному темпі) і програмами сертифікатів в різних галузях знань.


   

Розташування:

Університет розташовується в містечку Бруквіль (недалеко від Нью-Йорка) на території площею в 307 акрів з зеленою зоною. Кампус університету має комплекс будівель і споруд, необхідних для комфортного навчання, проживання та відпочинку. Учні можуть брати участь в різних заходах на кампусі університету, здійснювати екскурсійні поїздки, відвідувати Нью-Йорк і його околиці, а також різні культурні та розважальні заклади.

 

 

Проживання:

На весь період навчання університет надає своїм студентам одну з восьми комфортабельних резиденцій для проживання. Резиденції оснащені всім необхідним для життя і навчання. Пропонується проживання в 1, 2, 3-місних номерах та номерах «Suite-Style». Також до послуг студентів комунальні послуги (пральні, прибирання приміщень), онлайн-реєстрація і можливість вибору сусідів, загальні зали в кожному будинку з телевізорами, комп'ютерами та торговими автоматами, просторе безкоштовне паркування, безкоштовний трансфер «Ocelot Express» на місцеві вокзали, торгові центри, супермаркети і різні точки на кампусі. В кожному гуртожитку є професійний персонал для цілодобової підтримки.

 

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.