Louisiana State University

Державний дослідницький університет, розташований  у місті Батон Руж, штат Луїзіана. Університет славиться унікальними програмами у сфері нафтової промисловості - на кампусі є власна нафтова вишка, що дозволяє студентам отримати всі необхідні практичні навички роботи на нафтовій свердловині.

 

 • Батон-Руж, штат Луїзіана, США

 • Заснований в 1860 році

Цікаві факти:

 • #153 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • Власна нафтова вишка на кампусі університету

 • Університет відомий сильними програмами по сільському господарству у світі (#160 у світі згідно з U.S. News & World Report 2020)

 • Студенти з більш ніж 100 країн

 • #173 in Best Value School (U.S. News & World Report 2020)

 • #93 in Best Undergraduate Engineering Program (U.S. News & World Report 2020)

 • #3 in Petroleum Engineering (U.S. News & World Report 2020)

 • #72 in Top Public School (U.S. News & World Report 2020)

 

   

Опис університету:

Louisiana State University - державний дослідницький університет, ключовий виш штату Луїзіана. Був заснований в 1853 році як Військова академія і освітня семінарія штату (Louisiana State Seminary of Learning & Military Academy). У 1860 за зразком Віргінського військового інституту академія була перетворена в інститут у якому працювало п’ять професорів та навчалося 19 курсантів. Директором інституту став полковник Вільям Шерман.

Сучасний кампус побудований в 1926 році. Університет розташований на березі річки Міссісіпі і складається з більш ніж 250 будинків в стилі італійського Відродження.

 

Louisiana State University славиться унікальними програмами у сфері нафтової промисловості - на кампусі є власна нафтова вишка, що дозволяє студентам отримати всі необхідні практичні навички роботи на нафтовій свердловині: видобуток, обробка, продаж. Це єдиний виш в Північній Америці, який дає подібний досвід навчання. Понад 200 компаній індустрії набирають співробітників прямо на кампусі, тому у випускників нафтопромислових програм є всі шанси працевлаштуватися за фахом відразу після закінчення навчання.

 

 

Серед випускників університету - володарі премії «Оскар», всесвітньо відомі хірурги, спортсмени, архітектори. Випускники працюють в таких компаніях як Gerber, Nestlé, Ralph Lauren, Vera Wang, DreamWorks Animation, CNN, Nike, Ernst & Young, Deloitte LLP, Shell.

 

   

  Коледжі бізнесу та права університету також вважаються одними з найпрестижніших у США. На кампусі побудований власний бізнес-центр з біржею, де студенти вчаться вкладати гроші, інвестувати, продавати. В результаті студенти отримують повне уявлення про професію. Однією з найкращих у світі вважається програма вишу з аудиту. 

  Сильними напрямками також вважається архітектура, музика, театр, природничі науки та гуманітарні науки.

   

 

 

 

   

   

   

Розташування:

 

  Університет знаходиться в місті Батон-Руж - столиці штату Луїзіана, з населенням у 230,000 осіб з яких 25,000 - студенти. У годині їзди знаходиться Новий Орлеан з його музичними фестивалями і ресторанами.

  Батон-Руж вважається центром американської колоніальної культури. Тут можна познайомитися з креольською і каджунською культурами.

  Кампус університету вважається одним з найкрасивіших в країні. Тут є всі можливості для навчання і занять наукою, в тому числі дієва нафтова вишка і бізнес-центр з власною біржею.

   

Проживання:

Студенти підготовчих програм живуть в резиденції на території кампусу у двомісних кімнатах з меблями. У гуртожитку функціонує центральне кондиціонування, працює цілодобова охорона. Дівчата та хлопці живуть на різних поверхах, іноземних студентів селять з американцями. Починаючи з 2 курсу, студенти можуть жити поза кампусом.

 • Проживання на кампусі

 • Кімнати на 2 осіб

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.