Lynn University

Приватний університет в Бока-Ратон, на південному сході штату Флорида. Навчальний заклад є одним з найбільш інноваційних, міжнародних та індивідуалізованих малих університетів у США.

 • Бока Ратон, Флорида, США

 • Заснований у 1962 році

 

Цікаві факти:

 • - #100 в рейтингу Regional Universities South (US News & World Report Rankings 2019)

 • - Навчається понад 3000 студентів з різних країн та 400 викладачів вищої категорії

 • - На території кампусу знаходиться великий басейн, де часто проходять змагання з плавання

 • - Університет вважається одним з найсучасніших в країні, адже навчання проходить як в кампусі, так і онлайн.

 • - Диплом визнається в усьому світі.

 

 

Опис університету:

 

  Lynn University - приватний університет, в штаті Флорида, заснований у 1962 році. Заклад знаходиться в Бока-Ратон, на південному сході штату Флорида. Навчальний заклад вважається одним з найсучасніших університетів країни, адже навчання проходить як в кампусі, так і онлайн. Університет забезпечує студентів всіма необхідними девайсами. Основним напрямком університету є авіація. Виш пропонує різні кафедри з аероконструювання, авіаменеджменту, керування літаками та повітряної безпеки. Також заклад має велику кількість факультетів спрямованих на медіа, кінематографію та комунікацію.


   

Розташування:

Головний кампус знаходиться на узбережжі штату Флорида, у затишному місті Бока-Ратон. Місто є дуже затишним з багатьма парками, музеями, галереями і тд. Там проживає багато представників кінематографу та політичної еліти Парламенту США.

 

 

   

Проживання:

  Lynn University має особисту резиденцію. Студенти живуть в просторих і світлих кімнатах по 2 людини, з окремим санвузлом і душем, з усією побутовою технікою. Оскільки навчання онлайн є невіддільною частиною університету, на території резиденції цілодобово працює Інтернет. Після першого курсу студент може вибрати приватну кімнату, або залишитися жити у спільній. За бажанням харчування може бути доданим до вартості проживання.

  Студентське життя в університеті є дуже активним. На території кампусу знаходяться: спортзал, басейн, простора бібліотека. Оскільки кампус знаходиться недалеко від узбережжя Атлантичного океану, то університет проводить приватні уроки з серфінгу.


   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.