Marshall University

Американський державний науково-дослідний університет, що пропонує широкий спектр навчальних програм за найвищими освітніми стандартами та вимогами сучасного суспільства.

 

 • м. Хантінгтон, штат Західна Вірджинія, США

 • Заснований у 1837 році

Цікаві факти:

 

 

 • #293-#381 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #147 in Top Performers on Social Mobility (U.S. News & World Report 2020)

 • #110 in Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2020)

 • Фінансування досліджень: 39 мільйонів доларів США щорічно

 • Кількість студентів: 13 259 (бакалаврат: 9 499 і магістратура: 3 837)

 • 4% - міжнародних студентів

 • 19:1 - співвідношення студентів та викладачів

 • Кількість студентів в одному класі: 21

 • 230 студентських організацій

 • випускники університету працевлаштовуються у Amazon, Cisco System, Facebook, Google, Morgan Stanley, Paypal, Proctor & Gamble Distilling, Qualcomm, Tesla, Walmart

 

   

   

Опис університету:

Marshall University - один із перших державних вищих навчальних закладів Західної Вірджинії, що був заснований як Академія Маршалла в 1837 році й названий на честь головного судді Верховного суду Джона Маршалла (1755-1835). Інститут став Marshall College у 1858 році, а статус університету здобув у 1961 році.

 

Університет забезпечує студентів високоякісною освітою, що навчає їх мислити, вчитися та працювати над власними помилками. ВНЗ підтримує динамічне інтелектуальне, мистецьке та культурне життя, сприяє науковій та творчій діяльності студентів та їх наставників. Marshall University намагається підвищити якість життя громади, регіону та інших країн за допомогою прикладних досліджень, економічного розвитку, охорони здоров’я та культурного збагачення.

 

Університет приймає понад 13 тис. студентів і пропонує навчання на програмах бакалаврату, магістратури та докторантури у своїх 11-ти школах:

 • Бізнес (Lewis College of Business)

 • Освіта і професійний розвиток (College of Education and Professional Development)

 • Мистецтво і медіа (College of Arts and Media)

 • Здоров'я (College of Health Professions)

 • Інженерія і комп'ютерні науки (College of Engineering and Computer Sciences)

 • Гуманітарні науки (College of Liberal Arts)

 • Медицина (Joan C. Edwards School of Medicine)Фармація (School of Pharmacy)

 • Магістратура (Graduate College)

 • Honors College

 • University College

 

 

   

  Натхнені прикладом Джона Маршалла, викладачі, співробітники та студенти університету зобов’язуються продовжувати розвиток інтелекту та розширення знань, присвятивши себе відстоюванню прав людини та громадянської відповідальності. Університет прагне зобразити у своєму житті основні цінності Джона Маршалла: незалежність, ініціативність, досягнення, етична цілісність та відданість громаді через об'єднання та взаємодопомогу.

   

   

  Marshall University проводить безліч відкритих заходів на території кампусу для своїх студентів. При університеті діє понад 200 студентських організацій, до яких можуть приєднатись новоприбулі студенти. Братства та організації є важливою частиною студентського життя Університету Маршалла вже понад 100 років. Університетські спортивні команди беруть участь у різноманітних змаганнях в межах університету та поза ним.

   

Розташування:

Університет Маршалла має велике значення для регіону, оскільки є навчальним центром одразу для 3 штатів: Західна Вірджинія, Кентуккі та Огайо.

 

 • Huntington Campus

Головний кампус університету, розташованим у Хантінгтоні, штат Західна Вірджинія.

 

 • Marshall Medical Center

Медичний центр Маршалла — це глобальний сучасний центр, який пропонує пацієнтам амбулаторні послуги первинної та спеціальної допомоги. Для студентів-медиків, інтернів та лікарів, які проходять підвищення кваліфікації, центр забезпечує практичне освітнє середовище, яке стає стартом успішної кар'єри у сфері медицини. 

 

 • Forensic Science Center

Центр криміналістики знаходиться в Хантінгтоні, на місці колишнього стадіону Ферфілд, недалеко від бульвару Хал Грір. Центр містить лабораторії з обробки, підготовки та ПЛР, кімнати для аналітичної роботи та дослідження доказів. Також поблизу Marshall’s Huntington campus розташований Crime Scene House, де студенти можуть випробувати все те, що може статися при прибутті на місце злочину.

 

 • Visual Arts Center

Розташований в історичній будівлі Хантінгтона, центр візуальних мистецтв Маршалла містить 6 поверхів. Студенти мистецтвознавства, історії мистецтва, графічного дизайну, живопису, фотографії та друкарської справи навчаються та працюють у центрі, який також містить простір для практичних занять та галерею розміром 2200 футів на першому поверсі.

 

 • School of Physical Therapy

Школа фізичної терапії Маршалла розташована в St. Mary’s Education Center, що знаходиться в Хантінгтоні. Це найсучасніший центр, який приймає близько 120 студентів.

 

 • School of Pharmacy

Студенти школи фармації навчаються у Coon Education Building, яка знаходиться в VA Medical Center у Спринг-Веллі, поблизу Хантінгтона. Будівля займає понад 76 000 квадратних футів, а в її реконструкцію було вкладено 9 мільйонів доларів.

 

 • South Charleston Campus

Кампус зручно розташований поряд із Джефферсон-роуд і пропонує студентам програми у галузі освіти, бізнесу, інформаційних технологій та технологій. Тут також розташований офіс факультету, бібліотека і Robert C. Byrd Institute for Advanced Flexible Manufacturing (RCBI).

 

 • Mid-Ohio Valley Center

Освітній центр, розташований у Пойнт-Плезант, штат Західна Вірджинія, поблизу лікарні Плезант-Веллі, що пропонує студентам можливість здобути ступінь бакалавра у сфері медсестринської справи та соціальної роботи, а також ступінь магістра з медсестринства у декількох спрямуваннях.

 

 • Teays Valley Regional Center

Регіональний центр університету, розташований в Гаррікейні, Західна Вірджинія, служить для обслуговування округу Путнем та навколишніх районів.

 

 • Erma Byrd Higher Education Center

Центр вищої освіти Ерма Берда, розташований у Бівері, Західна Вірджинія, поблизу Берклі. Цей центр займають у кооперації три навчальні заклади: Marshall University, Concord University і Bluefield State College. Університет Маршалла пропонує тут програми бакалаврату та магістратури.

 

Проживання:

Marshall University забезпечує студентів якісним та комфортним житлом у студентських резиденціях:

 

 • Buskirk Hall

Шестиповерхова резиденція для дівчат, що пропонує проживання в одномісних та двомісних кімнатах. Кожна кімната оснащена кондиціонером, кабельними телебаченням та високошвидкісним Інтернетом. У кімнаті є ліжко зі зручним матрацом, письмовий стіл, стілець, комод та шафа. Кожен поверх резиденції обладнаний повноцінними функціональними кухнями з сучасним оснащенням, мийкою та холодильником, а також тут знаходяться пральні.

В резиденції є регіональний координатор, помічник координатора і 6 постійних радників — все це необхідно для того, аби підтримувати безпеку та добробут мешканців і за необхідністю надавати допомогу та ділитись важливою інформацією.

 

 • North & South

Резиденції для студентів першого та другого курсу — чотириповерхові зали для проживання, що приймають 782 студенти й пропонують двомісне розміщення. Кожна будівля обладнана просторими відпочинковими залами, розумною аудиторією та квартирами для викладачів та штатних професійних працівників. Кожна будівля містить міні-кухню, кімнати для відпочинку, навчальні зали та столики для пінг-понгу. Кожна кімната забезпечена опаленням і кондиціонером, кабельним телебаченням, високошвидкісним Інтернетом та окремою ванною кімнатою.


  • Marshall Commons – Gibson Hall, Haymaker Hall, Wellman Hall, Willis Hall

  Marshall Commons складається з чотирьох резиденцій: Гібсон Холл, Хеймейкер Холл, Велман Холл і Вілліс Холл. Кожна резиденція — це чотириповерхова будівля, що пропонує одномісне та двомісне проживання зі спільним соціальним простором на 4 або 8 осіб. Пральня, зона відпочинку та кухня розташовані на першому поверсі. Кожна кімната оснащена кондиціонером, кабельними телебаченням, високошвидкісним інтернетом, окремою ванною кімнатою, а також вітальнею. У кожній кімнаті є ліжко, письмовий стіл, стілець, комод та шафа.

   

   

   

   

  • Twin Towers East & Twin Towers West

  П'ятнадцяти поверхові резиденції, що пропонують двомісне проживання. Пральні, мікрохвильові печі та ванні кімнати розташовані на кожному поверсі. Зона відпочинку та кухня розташовані на першому поверсі. Кожна кімната оснащена кондиціонером, кабельним телебаченням та високошвидкісним Інтернетом. У кожній кімнаті є ліжко, письмовий стіл, стілець, комод та шафа.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.