New York Film Academy

Кіношкола та школа акторського мистецтва, що базується в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Маямі.

 

  • Нью-Йорк, США

  • Заснована в 1992 році

 

Цікаві факти:

  • Викладачі - видатні практики кіноіндустрії

  • В Академії навчаються діти знаменитостей

  • Передове кіноустаткування

  • Кампуси по всьому світу

 

     

Опис університету:

New York Film Academy була заснована продюсером Джері Шерлоком, головний підхід якого полягав в навчанні кіномистецтва через практику. Тут викладають висококваліфіковані викладачі - видатні практики кіноіндустрії США з досвідом роботи понад 20 років.

В New York Film Academy навчалися син Стівена Спілберга, дочки Мартіна Скорсезе і Аль Пачіно, діти та члени сім'ї Роберта Дауні-молодшого, Боно з групи U2, Сьюзан Сарандон, Террі Гілліама і інших відомих особистостей. 

Всього за кілька років Академія стала настільки успішною, що змогла відкрити свої кампуси в багатьох містах світу: Флоренції, Парижі, Мумбаї, Сеулі, Кіото, Джакарті та ін.

 

NYFA пропонує ступінь магістра, бакалавра та асоційованих ступенів, а також одно- та дворічні консерваторські програми, короткострокові семінари та молодіжні програми та літні табори.

 

Розташування:

Нью-Йорк - ідеальне місце для навчання кіномистецтва. Місто відоме різноманітністю культур і стилів життя. Тут можна почути десятки мов, познайомитися з всесвітньо відомими дизайнерами і музикантами, акторами і режисерами.

Саме в такій атмосфері студенти знімають свої перші фільми. За всю історію існування New York Film Academy студенти знімали фільми в кожному районі міста, використовуючи його як декорацій для втілення своїх ідей.

 

 

Проживання:

New York Film Academy пропонує кілька варіантів розміщення: студентські резиденції, апартаменти на одного або кількох людей. Студенти можуть вибрати як проживання в центрі, так і дешевші варіанти в інших районах міста.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.