New York Film Academy

Кіношкола та школа акторського мистецтва, що базується в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Маямі.

 

 • Нью-Йорк, США

 • Заснована в 1992 році

 

Цікаві факти:

 • Викладачі - видатні практики кіноіндустрії

 • В Академії навчаються діти знаменитостей

 • Передове кіноустаткування

 • Кампуси по всьому світу

 

   

Опис університету:

New York Film Academy заснована в 1992 році продюсером Джері Шерлоком. Його надихнули друзі, які хотіли відправити своїх дітей на навчання в школу кіно, однак вартість в чинних навчальних закладах була занадто висока. Одним із завдань нової академії було зробити освіту в цій галузі більш доступною.

 

NewYork Film Academy - це кіношкола, яка має високу репутацію в кіноіндустрії США, де вчать ремеслу кіновиробництва швидко і якісно, не з книжок, а на практиці. Учасники програм академії отримують якісну, престижну освіту, орієнтовану на формування конкретних професійних навичок і розвиток особистості. Сьогодні New York Film Academy - навчальний заклад, який без перебільшення є легендою американської кіноіндустрії. Лекції майбутнім професіоналам читають Стівен Спілберг і Аль Пачіно, а Мартін Скорсезе і Джуді Фостер вибрали цю академію для навчання своїх дітей.

 

Всі три кампуси академії в США відмінно обладнанні. У них є як студійні знімальні павільйони, так і локації для вуличних фільмувань, для роботи над своїми картинами студенти можуть скористатися сучасними звукозаписними студіями.

 

В New York Film Academy навчалися син Стівена Спілберга, дочки Мартіна Скорсезе і Аль Пачіно, діти та члени сім'ї Роберта Дауні-молодшого, Боно з групи U2, Сьюзан Сарандон, Террі Гілліама і інших відомих особистостей. 

Всього за кілька років Академія стала настільки успішною, що змогла відкрити свої кампуси в багатьох містах світу: Флоренції, Парижі, Мумбаї, Сеулі, Кіото, Джакарті та ін.

 

NYFA пропонує ступінь магістра, бакалавра та асоційованих ступенів, а також одно- та дворічні консерваторські програми, короткострокові семінари та молодіжні програми та літні табори.

 

Розташування:

Кампуси New York Film Academy розташовані в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі і Саут-Біч.

 

 • Нью-Йорк -  Класи кіноакадемії розташовані в центрі Манхеттена, на Бродвеї. У розпорядженні студентів 2 танцювальні студії, бібліотека, кафетерій, багатофункціональні центри. Школа розташована всього в декількох кварталах від Уолл-Стріт і Нью-Йоркської фондової біржі. Нью-Йорк допомагає формувати художнє бачення учнів, адже це один з найбільших культурних центрів в світі. Нью-Йорк - ідеальне місце для навчання кіномистецтва. Місто відоме різноманітністю культур і стилів життя. Тут можна почути десятки мов, познайомитися з всесвітньо відомими дизайнерами і музикантами, акторами і режисерами.

 • Саме в такій атмосфері студенти знімають свої перші фільми. За всю історію існування New York Film Academy студенти знімали фільми в кожному районі міста, використовуючи його як декорацій для втілення своїх ідей.

 • Лос-Анджелес - Кіноакадемія в Лос-Анжелесі знаходиться в самому серці кіноіндустрії біля Universal Studios в Голлівуді. 

 • Саут-Біч - Кампус розташований поблизу міського пляжу Маямі з його знаменитою пішохідною Лінкольн Роад, яка привертає увагу і місцевих жителів, і туристів.

 

 

Проживання:

У New York Film Academy немає власних резиденцій, однак академія співпрацює з декількома компаніями, які організовують проживання студентам.

Студенти можуть вибрати як проживання в центрі, так і більш дешеві варіанти в інших районах міста.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.