Northeastern University

Північно-Східний університет заснований у 1898 році, сьогодні входить в топ-50 навчальних закладів США. Розташований в районі БекБей (BackBay) Бостона - в одному з найпопулярніших освітніх міст Америки. Другий кампус університету знаходиться в Сіетлі, а третій у Кремнієвій Долині.

 

 • Бостон, Сієтл (США)

 • Заснований у 1898 році

 

Цікаві факти:

 • У виші практикується практичне навчання. Університет став одним з перших університетів, які впровадили Co-operative Education - поєднання теоретичної бази та практичного її застосування.

 • Один з найстаріших університетів США.

 • 50% випускників отримують запрошення на роботу від роботодавців, де вони проходили свою практику.

 • 90% випускників працевлаштовуються або продовжують навчання в аспірантурі протягом 9 місяців після закінчення університету.

 • У 2019 році ВНЗ зайняв 44 місце в рейтингу кращих американських університетів за версією US News and World Report. З рейтингу ТОП-50 Northeastern University не виходить з 2013 року.

 • Світовий рейтинг: #184 згідно з The Times World University Ranking 2019.

 • #48 в рейтингу Best Undergraduate Engineering Program (US News & World Report Rankings 2019) у США

 

   

Опис університету:

 

 

  Northeastern University - приватний дослідницький університет. Тут навчаються близько 20 000 студентів. Університет пропонує широкий спектр високорейтингових бакалаврських і магістерських програм. Найсильнішими напрямками в Northeastern University вважаються архітектура, бізнес, біотехнології, комп'ютерні науки, економіка, інженерія.
  Northeastern University славиться програмою стажувань, яка дозволяє студентам після завершення восьми семестрів навчання працювати повний день в наступні три семестри.

  Northeastern University входить в число провідних університетів США, відомий своїм динамічним дослідницьким середовищем і практичним підходом до навчання. Головний кампус університету знаходиться в центрі історичного Бостона і забезпечує прямий доступ до активної академічної і професійної спільноти.

  Університет пропонує широкий вибір бакалаврських і магістерських програм з високим рейтингом. Північно-Східний університет відомий інтеграцією отримання досвіду роботи на всіх ступенях. Здійснюється це за кошти однієї з найстаріших і найбільш визнаних програм стажування або коопераційних програм американських університетів.

  Серед відомих випускників Northeastern University можна відзначити зірку ток-шоу Венді Вільямс, космонавта Альберта Сакко. Студентом Northeastern University був і Шон Феннінг, засновник відомого сервісу Napster. Університет відноситься до світських навчальних закладів: на кампусі не прийнято жодної релігії в якості основної, тому тут можуть вчитися студенти будь-якої конфесії та віросповідання.


  З відгуком про навчання на бакалавраті Northeastern University можна ознайомитися тут

Розташування:

Кампус Північно-Східного університету є найбільшим в Бостоні. Northeastern University розташований відразу в декількох районах Бостона - Фенвей, Роксбурі і БекБей, прилеглих до проспекту Хантінгтон, поруч з Музеєм образотворчих мистецтв і Холом Симфонії (Symphony Hall).

Кампус університету відрізняє сучасна інфраструктура, що включає, в тому числі, кафетерії, їдальні, фітнес-центри. На громадському транспорті звідси легко дістатися до головних визначних пам'яток Бостона.

Сам кампус розділений на кілька сегментів, складається з більш ніж 50 адміністративних і службових будівель та 25 житлових.

Комплекс Уест Віллідж (West Village) охоплює вісім будівель, які служать в основному як гуртожитки і класні аудиторії. Іст Віллідж (East Village) - це нові гуртожитки для старшокласників і першокурсників програм «з відзнакою».

Спортивна мережа кампусу включає Метьюз Арену (Matthews Arena) і центр відпочинку Марино (Marino Recreation Center).


 

   

Проживання:

  Всі студенти 1-2 курсу обов'язково проживають в резиденціях на кампусі, розташованих в університетському містечку. У ВНЗ є власна станція метро: вийшовши тут, ви відразу ж поринете в студентську атмосферу, доброзичливу і академічно насичену. Всі першокурсники живуть в єдиній спільноті Living Learning Communities - це не тільки спільні комфортабельні умови проживання, а й спільні заходи, що дозволяють швидко влитися в нове середовище, знайти нових друзів і однодумців. Кімнати зазвичай 1-2-х-місні.

   

  Для студентів Northeastern University Boston пропонується широкий спектр спеціальних послуг: нагляд і гарантія безпеки 24/7 (всі кімнати і житлові приміщення мають доступ за електронними картками і перепустками), медичне обслуговування, страховка.

  Старшокурсники (від 3 курсу і вище) можуть залишитися в резиденціях або обрати апартаменти. Це комфортабельні, повністю мебльовані та обладнані необхідною технікою квартири на декількох студентів з особистими спальнями і загальними приміщеннями (ванна кімната, кухня, вітальня). Є варіанти розміщення економ, стандарт і преміум-класу - співробітники університету підберуть оптимальний варіант відповідно до запиту і фінансових можливостей. Більшість учнів вибирають апартаменти в розвинених популярних районах: 780 Columbus, Loftman Hall, Davenport Commons, and West Village G and H.


   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.