Oglethorpe University

Oglethorpe University - це державний університет в Атланті. Названий на честь британського генерала Джеймса Едварда Оглторпі, засновника колонії Джорджія (тепер однойменний штат).

 

 • Атланта, штат Джорджія, США.

 • Заснований у 1835 році.

 

Цікаві факти:

 • #173-#229 в рейтингу National Liberal Arts Colleges (US News & World Report Rankings 2019)

 • 33% студентів грає в спортивних командах, інші 67% студентів виступають групою підтримки або беруть участь в інших заходах, організованих університетом.

 • Після закінчення Oglethorpe University студенти можуть пройти стажування в офісах великих компаній, які розташовані в Атланті, наприклад, таких як Coca-Cola, UPS або Porsche.

 • В університеті регулярно проводяться заходи, на яких роботодавці можуть познайомитися зі студентами та розповісти про відкриті вакансії.

 • Іноземні студенти можуть звертатися до наставників в разі виникнення труднощів у навчанні або за допомогою в пошуку майбутнього роботодавця.

 • Університет налічує 1 184 студентів з 38 країн світу і 32 штатів Америки.

 

 

Опис університету:

 

  Oglethorpe University був замовлений штатом Джорджія в 1835 році і почав свою роботу в 1838 році з чотирма професорами і всього двадцятьма п'ятьма студентами поблизу містечка Мілледжвіль.

  Протягом останніх років Oglethorpe University входить в епоху відновлення і розширення, про що свідчить зростання числа охочих вчитися, збільшення благодійних внесків, і нових стратегічних підприємницьких партнерів. Для того, щоб відповідати такому стрімкому зростанню університет побудував новий центр в кампусі, розширив майстерні для мистецтв і спортивні приміщення, а також побудував новий комплекс для проживання студентів.

   

  У цьому навчальному закладі є Міжнародний Навчальний Центр, який займається підготовкою до ступеня бакалавра під час першого року навчання. Там студенти мають можливість поліпшити знання англійської й набути академічні знання, які допоможуть в подальшому навчанні.


   

Розташування:

Oglethorpe University знаходиться на півночі Атланти в містечку Брукхейвен, штат Джорджія. Місто розташоване на кордоні з Атлантою, що є неофіційною столицею Півдня, одним з ключових центрів кіноіндустрії країни, а також місцем знаходження штаб-квартир глобальних корпорацій Coca-Cola і CNN. У Брукхейвені регулярно проходять концерти, фестивалі, виставки та інші цікаві події.

Кампус університету побудований в готичному стилі і розташовується в приміській зоні на території в 100 акрів, на якій крім навчальних і житлових корпусів є сучасний центр мистецтв, студентський центр з обіднім залом, кафе Starbucks, магазини, численні місця для відпочинку та спілкування. Поруч з кампусом знаходиться торговий комплекс, в якому можна придбати все необхідне.


 

Проживання:

  На території кампусу знаходяться сім резиденцій для проживання студентів. Всі студенти протягом перших трьох років навчання живуть в кампусі.

  Життя в кампусі дозволяє студентам швидко інтегруватися і знайти друзів. Кімнати мебльовані та варіюються від одномісних до тримісних. Квартири резиденції The Gables, що для другокурсників і вище, не мають меблів.
  Харчування також може бути організовано на кампусі університету.

   

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.