Pace University

Pace University був заснований братами Pace в 1904 році. До теперішнього часу університет є лідером серед американських вишів, які готують фахівців в області юриспруденції та бізнесу. Авторитетний журнал Forbes пише про Pace University так: “Університет, який зробить тебе багатим”. 

 

 • Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, США

 • Заснований у 1906 році

Цікаві факти:

 • #202 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • Розмір кампусу 218 акрів

 • Бізнес-школа університету Lubin School of Business входить у 2% кращих бізнес-шкіл світу

 • Членом елітного об'єднання американських університетів - Council of Independent Colleges (CIC); Sport affiliations and memberships: National Collegiate Athletic Association (NCAA)

 • Випускники мають можливість пройти стажування в таких компаніях, як Revlon, Deloitte, PricewaterhouseCoopers, Goldman Sachs, Ernst & Young, Madison Square Garden, Colgate-Palmolive, Disney, ABC Television і ін.

 

   

Опис університету:

 

Pace University пропонує широкий вибір напрямів підготовки і спеціальностей: біологія, психологія, журналістика, економіка, політичні науки, комп'ютерні науки, біоінженерія, бізнес, фінанси, маркетинг, міжнародні відносини, право та багато інших. 

На театральному факультеті вишу працює справжня телестудія. Студенти беруть участь в американському ТБ-шоу Inside the Actors Studio на кабельному телеканалі Bravo.

 

  Pace University - американський приватний університет, кампус якого розташований в Нью-Йорку, найбільшому мегаполісі світу. Університет був заснований в 1906 році і сьогодні навчає близько 14 000 студентів. Pace University має два кампуси. Перший розташований в нижній частині Манхеттена в діловому і фінансовому центрі Нью-Йорка. Другий - в передмісті Уестчестер (м. Плезантвіль).

   

  На території університетських кампусів розташовані:

  • навчальні аудиторії із сучасним обладнанням

  • гуртожитки

  • фудкорти, кафе, ресторани

  • студентські клуби і організації

  • спортивні центри і зони відпочинку студентів

  • культурні центри

  • оздоровчі центри

  • медичні центри

  • бібліотеки

   

  З відгуком про навчання на бакалавраті Pace University можна ознайомитися тут.

   

Розташування:

 

Pace University розташований в центрі Нью-Йорка - місті великих можливостей. Кампус університету розташовується поряд з Бруклінським Мостом, який веде безпосередньо в центральну частину міста - Манхеттен, прямо навпроти Ратуші Нью-Йорка. Звідси пішки можна дістатися до Уолл Стріт, Світового Фінансового центру, Чайна-таун та інших визначних пам'яток.

Навчаючись і проживаючи в Нью-Йорку студенти мають можливість отримати не тільки першокласну освіту, а й досвід проживання в американській культурі.

   

Проживання:

Pace University надає можливість проживання у резиденціях на території кампусу університету (1-3-х місне розміщення, кімнати-студії, кімнати-квартири, в яких є все необхідне для продуктивного навчання і комфортного проживання). Деякі університетські резиденції мають кухні, фітнес-центр та ігрові кімнати. Студенти старших курсів бакалаврату та магістратури зазвичай проживають в одномісних кімнатах.

 

Також є варіант проживання в приймаючій сім'ї, в якій кожному студенту гарантована власна кімната, простір для навчання, WI-FI, сніданок і вечеря (або тільки сніданок - в залежності від обраного пакета), ванна кімната, яку студент ділить з іншими членами сім'ї.

 

Ще один варіант - апартаменти або квартири-студії, які знаходяться в безпосередній близькості до університету, в яких є власна ванна кімната, кухня, WI-FI, телебачення.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.