Roosevelt University

Roosevelt University (Університет Рузвельта) - це незалежний, некомерційний університет з двома кампусами - в центрі Чикаго і передмісті Шаумбург, штат Іллінойс. Один з провідних університетів Америки має багату історію і на сьогодні пропонує 126 навчальних програм з високими академічними стандартами.

 

 • Чикаго, Іллінойс, США.

 • Заснований у 1945 році.

 

Цікаві факти:

 • #88 в рейтингу Regional Universities Midwest (US News & World Report Rankings 2019)

 • Університет був названий на честь 32 президента США - Франкліна Рузвельта.

 • Будівля університету є найвищою серед усіх академічних будівель в місті, другою за висотою серед університетських будівель США і шостою у всьому світі.

 • В університеті діє безліч гуртків і організацій за інтересами: танцювальні групи, хор, радіостанція, студентська газета і т.д.

 • Центр студентських розваг займається організацією різних заходів: свята культурних місяців (Латинський історичний місяць, місяць Африкано-Американської історії і т.д.), музичні шоу, комедійні постановки, сімейні івенти і т.д.

 

 

Опис університету:

 

  Roosevelt University - один з провідних університетів Америки, розташований в самому центрі Чикаго. Університет названий на честь 32 президента США Франкліна Рузвельта. За більш ніж 60 років роботи університет випустив багато поколінь фахівців в різних областях: економіка, фінанси, менеджмент, біологія, хімія, медицина, соціологія і т.д. Roosevelt University пропонує своїм студентам понад 126 академічних програм бакалаврату та магістратури.

  Університет має акредитації Ради з акредитації фармацевтичної освіти, Американської асоціації юристів, Американського хімічного товариства, Американської психологічної асоціації, Асоціації університетських бізнес-шкіл та програм, Ради з акредитації в області консультування і суміжних освітніх програм, Ради з акредитації педагогічної підготовки, Ради з освіти штату Іллінойс, Національної асоціації музичних шкіл.


   

Розташування:

Головний кампус університету - це ряд будівель в межах декількох кварталів один від одного, в центрі Чикаго прямо на Мічиган авеню. Це ідеальне розташування відкриває для студентів безліч соціальних, розважальних і академічних можливостей. Через дорогу від університету знаходиться Гранд-Парк з Букінгемським фонтаном, Художній інститут Чикаго і озеро Bean.
Студенти проживають та навчаються в 32-поверховому хмарочосі, з якого відкриваються панорамні види на місто та озеро Мічиган.

 

 

   

Проживання

  Студенти, які навчаються на підготовчій програмі International Year One або на бакалавраті, повинні проживати в студентських резиденціях не менше 2-х років. Для студентів магістратури або програми підготовки Pre-Master's наданий вибір проживання в резиденціях або поза кампусом в приватних апартаментах.

  В університеті є 2 висококласних гуртожитки, які розташовані в легкій доступності від університету.

  Поза кампусом для студентів програми Pre-master's є прекрасна резиденція Fornelli Hall, яка розташована біля будівлі Gage Building, де знаходиться International Study Center. У резиденції для проживання пропонуються комфортні приватні апартаменти-студії з кухонним куточком.


   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.