Seattle Pacific University

Seattle Pacific University - приватний християнський університет, який випускає компетентних професіоналів з сильним характером.

 

 • Сіетл, штат Вашингтон, США

 • Заснований у 1891 році

Цікаві факти:

 • Seattle Pacific University посідає 196 позицію у національному рейтингу найкращих університетів США  - National Universities.

 • Також, згідно з даними U.S. News & World Report Seattle Pacific займає 154 місце у номінації  “Top Performers on Social Mobility”.

 • Програма з бізнесу в університет Seattle Pacific відома своєю якістю на національному рівні.

 • Згідно з рейтингом Forbes Seattle Pacific входить у ТОП-300 найкращих освітніх закладів США.

 • Рейтинг Washington Monthly демонструє, що Seattle Pacific входить у ТОП-200 найкращих університетів Америки.

 

   

Опис університету:

Seattle Pacific University був заснований представниками Вільної церкви методистів, які цінували всеконфесійний підхід в освіті, тому створений ними університет сьогодні відкритий для всіх прихильників християнської віри, хто прагне академічного розвитку.

 

 

Seattle Pacific було створено у 1891 році. Згідно з релігійними переконаннями весліанства (течія, яка мала суттєвий вплив на формування цінностей SPU),  віра йде пліч-о-пліч з усвідомленням важливості духовного зростання та служіння іншим. Тому створення університету Seattle Pacific - це розбудова місця, де люди з різним досвідом можуть зростати, здійснювати відкриття та долати життєві виклики.  

 

Seattle Pacific University пропонує бакалаврські програми (Bachelor of Arts (BA)  і  Bachelor of Science (BS)) і магістерські. Для тих, хто планує вступати на медицину чи стоматологію, можна проходити спеціальну підготовчу програму разом з обраним основним курсом (major). Крім того, для студентів, які прагнуть отримати підвищену підготовку, діє програма Honors, де окрім обраного вами основного курсу вивчається також література, предмети “Faith & Science” і “Christianity & Scholarship”. 

 

Освітні ступеневі програми закріплені за коледжами та школами, які діють при університеті:

 • College of Arts and Sciences

 • School of Business, Government, and Economics

 • School of Education

 • School of Health Sciences

 • School of Psychology, Family and Community

 • School of Theology

 

У позакласний час відбувається безліч цікавих подій, в який студенти з радістю беруть участь. При університеті діє понад  50 клубів за інтересами і є безліч можливостей для пошуку нових знайомств. На кампусі працюють студентські об’єднання Associated Students of Seattle Pacific (ASSP) та  Student Union Board (STUB), які є рупором кожного студента SPU, а також спонсорами та організаторами найвеселіших вечірок, фестивалів, зустрічей та шоу. Крім того, на кампусі студенти безперешкодно об’єднуються за спільними цінностями та інтересами у вже наявних чи новостворених гуртках, серед яких академічні, оздоровчі, гендерні, спортивні, національно-культурні, релігійні та інші угруповання.

 

  Викладачі і студенти SPU здійснюють дослідження світового значення, беруть участь у національних і міжнародних наукових конференціях, публікують свої статті, книги та наукові роботи у найвідоміших академічних виданнях. Зазвичай, студенти бакалаврату та магістратури є співавторами таких матеріалів. Теми наукових досліджень - найрізноманітніші: психологія, хронічні хвороби, психологія волонтерства та навчання методом соціальних проєктів, жіноче здоров’я, стрес та самоусвідомленість, вплив батьківства на контроль емоцій дітей, теологія, стигма, ментальне здоров’я й багато іншого.

   

   

  Студентів SPU всіляко заохочують до роботи ще під час навчання, адже це стимулює до багатогранного розвитку, усвідомлення свого призначення та фінансової незалежності. При університеті навіть діє офіс студентського працевлаштування, який допомагає студентам з написанням резюме, підготовкою до проходження співбесід та з пошуком вакансій. Водночас, кар’єрний центр займається вже постійним працевлаштуванням своїх випускників. 

   

  Випускники SPU по закінченню університету мають не лише усі необхідні знання, навички та диплом, а й деякі інші переваги: наприклад, страховку, знижку на наступну подачу документів для вступу в SPU, знижку для своїх дітей, які прагнуть вступи ти в SPU, а також абонемент на користування бібліотекою університету. 

   

   

Розташування:

Сіетл - портове місто на західному узбережжі США, адміністративний центр округу Кінг, штат Вашингтон. Сіетл - це найбільше місто штату і Північно-Західного Тихоокеанського регіону з населенням близько 4 мільйони. Це місто ще вважають одним з найшвидших у розвитку в усій країні. 

Сіетл - це найпівнічніше велике місто США, яке знаходиться всього за 160 км від кордону з Канадою. 

 

 

Студенти SPU  мають змогу насолоджуватись усіма перевагами цього прекрасного міста - доступ до вакансій від найбільших роботодавців світу, інституцій, які змінюють способи нашого мислення, роботи, розваг, комунікації, соціалізації та турботи один про одного.  

 

Окрім найкращих сторін великого високорозвиненого міста, Сіетл має що запропонувати любителям природи та позаміського відпочинку. Всього на відстані одноденної подорожі від університету студенти зможуть помилуватися неймовірними водоспадами, льодовими печерами, старовинними тотемними стовпцями, чистими озерами та розвідними мостами. Щобільше, університет має 2 своїх острівних кампуси, тож студенти мають змогу насолодитися відпочинком та реальними польовими дослідженнями як на вихідних, так і під час навчання. 

 

   

  Основний міський кампус SPU займає територію розміром 43 акри і знаходиться неподалік від північного схилу Queen Anne Hill, за 10 хвилин їзди від центру Сіетла.  

  Таке розташування кампусу можна вважати ідеальним, адже він межує зі станцією метро, яка сполучає його з усім містом, а також з мальовничим каналом Фремонт, що дозволяє мешканцям цього району насолоджуватися як динамічним темпом міста, так і околичним спокоєм.

   

   

  Університет пишається своїми новими умовами для навчання та комфортного життя студентів: сучасні наукові лабораторії, 4-поверхова бібліотека, навчальний центр, їдальня з сучасним декором та оновленим меню, чудовий театр, затишні кав’ярні, 5 зручних резиденцій та спортзал.

   

Проживання:

Ще з часів свого заснування однією з цілей освіти університету вважався цілісний розвиток особистості, тому досвід життя у резиденції також вважається виховним. Згідно з дослідженнями, студенти, які проживають у резиденціях, демонструють вищу продуктивність, а отже і вищу задоволеність від навчання , ніж ті, хто живе поза кампусом.  Саме тому першокурсників у більшості випадків поселяють саме на кампусі.  А студентів, які вже перейшли на старші курси, запрошують до проживання у резиденціях лише за наявністю вільних місць. 

 

На кампусі університету діє 5 резиденцій:

 

Резиденція Arnett Hall

Arnett Hall  - найновіша резиденція університету. Вона відрізняється від інших блоковою системою кімнат для 2-3 людей, комфортною вітальнею для спільного відпочинку, залом для вправ, прекрасним видом з вікон, а також доступом на відкритий майданчик на даху. Вона знаходиться у центрі кампусу,тому звідси легко дістатися до будь-яких будівель університету.  

 

Резиденція Ashton Hall

Дружня атмосфера Ashton Hall створює відчуття домашнього затишку для своїх мешканців. Це найбільша резиденція SPU з красивим виглядом на канал для кораблів  Lake Washington. У цій резиденції часто відбуваються творчі події, які спонукають до роздумів. Ashton  - це ідеальне місце для навчання та відпочинку в оновлених зонах спеціально для цих занять. Тут студенти також живуть по 2-3 людини в кімнаті. 

 

Резиденція Emerson Hall

Emerson - помешкання, в якому досвід навчання, життя та побудови людських взаємин залишає свій слід на все життя. Тут також діє блокова система, у кімнатах живуть по 1-3 людини. Вечорами студенти збираються у спільній вітальні біля камину для відпочинку, тренуються у спортивному центрі, або готуються до занять у місцях, відведених для навчання. У Emerson Hall кожен закуток слугує потребам студентів. Розташування цієї резиденції зручне для діставання в будь-яку точку кампусу.

 

Резиденція Hill Hall

Hill Hall славиться своєю сімейною атмосферою. У головній вітальні резиденції учні збираються і для навчання, і для спілкування. Проживають мешканці по 2-3 людини в кімнаті. Біля резиденції неабиякою популярністю користується “трав’янистий пляж”, де приємно проводити вечори у дружній компанії. У цій резиденції функціонує хороший спортивний центр, оснащення якого дозволяє займатися круговими тренуваннями.

 

Резиденція Moyer Hall

У Moyer усі співмешканці між собою добре знайомі. Ця резиденція також знаходиться у центрі кампусу, в близькості від аудиторій, місць харчування та позакласного відпочинку. У кімнатах тут проживають по 2-3 студентів.

 

Досвід проживання поза кампусом

Для тих, хто вступає в університет не одразу після закінчення школи, а через 2-3 роки і більше, університет пропонує проживання в апартаментах поза кампусом. Зазвичай в апартаментах проживають по 2 або більше мешканців, в залежності від їхнього розміру. Апартаменти мають усі необхідні меблі та умови для комфортного проживання самостійних осіб.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.