Stevens Institute of Technology

Stevens Institute of Technology - прогресивний університет в одному з найкращих місць для життя навчання неподалік від Нью-Йорка. Тут формуються професіонали та науковці, які готові змінювати світ. 

 

 • Хобокен, Нью-Джерсі, США

 • Заснований у 1870 році

Цікаві факти:

 • Stevens Institute of Technology посідає 12 місце серед ТОП коледжів США, випускники яких заробляють найбільше згідно з PayScale 2020-21 College Salary Report, а також 2 місце у штаті Нью-Джерсі за потенціалом зростання зарплатні  випускників.

 • The Princeton Review підніс університет Stevens Institute of Technology на 11 позицію в країні в категорії найкращого працевлаштування "Best Career Placement," 2020. 

 • Stevens Institute of Technology входить також у Toп-15 освітніх закладів за можливості стажування  - The Princeton Review, 2020.

 • Stevens Institute of Technology обіймає 80-ту позицію у категорії найкращих національних університетів США згідно з даними рейтингу  U.S. News & World Report's Best Colleges, 2021.

 • SIT вважається одним з найінноваційніших освітніх закладів у США (58-ма сходинка у рейтингу) за даними U.S. News & World Report, 2021.

 • Цінності університету оцінені як одні з найкращих в США, що виражено у 62 позиції SIT в категорії "Best Value Colleges," U.S. News & World Report, 2021.

 

   

Опис університету:

Stevens Institute of Technology був заснований з волі Едвіна А.Стівенсона - американського винахідника, інженера та підприємця. Вже за 2 роки після його смерті, у 1870 році було відкрито Stevens Institute of Technology, в якому пропонувалися сильні бакалаврські програми з інженерії. Водночас, ці технічні програми базувалися на принципах природничих і гуманітарних наук. З того часу, Stevens Institute of Technology з невеликого 4-річного коледжу  перетворився на провідний технічний інститут, який найбільше відомий своїми програмами з оборони, морської інженерії, менеджменту та фінансів. Тут навчалися двоє майбутніх володарів Нобелівської премії, народжувалися безліч новітніх технологій, серед яких зокрема нова методика створення синтетичного пеніциліну.  Сьогодні університет продовжує зростати, а тому співпрацює з підприємствами та урядовими установами, серед яких Національні центри вдосконалення, Департамент оборони та безпеки США, офіс морських досліджень. 

 

 

Цікаво, що студенти університету працюють у міждисциплінарних командах, створюючи нові продукти, рішення та послуги. Таким чином студенти у співпраці з партнерськими компаніями університету творять майбутнє, долаючи виклики на своєму шляху.  

 

Stevens Institute of Technology готує наступне покоління лідерів та мислителів, мрійників і виконавців, які досліджують розумом, але слухають своє серце, обираючи власне покликання. Студентів навчають інноваційності, співробітництву та роботі на випередження, а також готують до майбутньої кар’єри чи подальшої освіти - до справжнього життя, яке їх очікує.

 

  Stevens Institute of Technology - це студенто-центричний дослідницький університет; в основі його навчального підходу лежать технологічність та досвід, якого набувають студенти у процесі навчання та досліджень. 

   

  У Stevens навчається близько 6,800 студентів на програмах бакалаврату, магістратури і аспірантури. Університет має 4 академічні відділи, які пропонують більш як 30 major у сферах інженерії, природничих наук, системного мислення, бізнесу, творчих і гуманітарних наук. До того ж, SIT пропонує також сертифікаційні та магістерські програми онлайн: MBA, інформаційні технології, програмне забезпечення, механічна інженерія, кібербезпека, фармацевтика і космічні системи.  

   

  Найсильніші напрямки навчання у Stevens стосуються будівництва або ж civil engineering (1 місце в США за GradReports.com, 2020), бізнесу (6 місце в США за GradReports.com, 2020), електричної інженерії (12 місце в США за GradReports.com, 2020), інженерії програмного забезпечення (1 місце серед магістерських онлайн програм в США за Guide to Online Schools, 2020), менеджменту інформаційних систем (1 місце серед магістерських онлайн програм в США за Online College Plan, 2019), комп’ютерних технологій (8 місце серед магістерських онлайн програм в США за U.S. News & World Report) і менеджменту (5 місце серед магістерських онлайн програм в США за College Choice).

   

  Бути студентом університету Stevens - це більше, ніж просто здобувати науковий ступінь. Тут знаходять друзів на все життя, отримують важливі навички, навчаються піклуватися про інших, балансувати між навчанням, фізичною активністю та своїми хобі, а також знаходять для себе нові покликання і улюблені справи, долучаючись до гуртків за інтересами та обговорень актуальних питань зі своїми однодумцями. 

   

  Працівники та студенти університету проводять грунтовні дослідження, які  мають позитивний вплив на планування та політику, сферу охорони здоров’я та лікування, формують нове бачення критичних проблем, знаходять шляхи покращення деяких процесів, полегшують життя, роблять його більш безпечним та комфортним.

   

Розташування:

Stevens має ідеальну локацію - в одному з найкращих студентських містечок США, на протилежному березі від Нью-Йорка, через річку Гудзон. Хвилинна близькість до одного з найпрогресивніших та найбільш розвинених міст у світі, культурного та економічного хабу  - Нью-Йорка - додає ще більшої привабливості місцю знаходження університету!

 

 

Хобокен - маленьке місто, яке завдяки своїм компактним розмірам отримало народну  назву “квадратна миля”. Міський стиль життя зі смаком розважливості невеликого населеного пункту - це про Хобокен, яке також було визнаним найбільш прогулянковим містом в Нью-Джерсі. 

 

Переважна більшість магазинів і ресторанів у Хобокені належать місцевим жителям, а локальна спільнота - дружня до новоприбулих мешканців. З Хобокена всього за 10 хвилин можна дістатися до Нижнього Манхеттена, скориставшись залізницею, а з кампуса до аеропорту - менше 20-ти миль.

 

  На головній вулиці Хобокена - Вашингтон Стріт - є безліч місць для чудового проведення часу: піцерії, ресторани, паби, магазинчики з італійськими делікатесами, пекарні, кондитерські - це місто не залишить вас зголоднілими. 

   

  У Хобокені народився Френк Сінатра, але це не єдина прив’язка міста до культурної сфери. Тут проживають та творять безліч митців та артистів, зокрема у Центрі мистецтва Монро та театрі “Квадратна миля”. Протягом року у місті відбувається велика кількість фестивалів, а креативні мешканці організовують кіновечори під відкритим небом та театральні вистави в парку, на свіжому повітрі. 

   

   

  Не дивлячись на те, скільки закладів та будівель зосереджено у місті, тут є чимало зелених зон. Кампус університету Stevens оточений чотирма парками, а одна з улюблених алей для місцевих жителів - вулиця Сінатри, звідки відкривається неймовірний краєвид на вогні великого міста Нью-Йорк. Маленькі парки також розкидані по всьому місту, аби кожен міг насолодитися природою без довгих подорожей.

   

Проживання:

Одне з перших рішень, яке вам доведеться прийняти у ролі студента університету Stevens - це вибір проживання. Університет пропонує житло на кампусі у своїх 7 резиденціях, а також у 10 локаціях, орендованих університетом, які розкидані по всьому містечку неподалік від кампуса. 

 

У резиденціях панує активне соціальне життя, яке прекрасно доповнює студентські академічні будні. У резиденціях проживають переважно студенти бакалаврату - вони мають доступ до усіх необхідних університетських ресурсів: аудиторії, лабораторії, бібліотеки, кав’ярні та їдальні, спортивний центр. 

 

Першокурсники та першокурсниці проживають у двомісних кімнатах Davis Hall. Деякі з кімнат цієї резиденції мають вигляд на Гудзон та Нью-Йорк, а інші - на університетську галявину та кампус.  Ще частина першокурсників живуть у резиденції Jonas Hall, яка знаходиться неподалік від спортивного поля. Це найбільша резиденція університету з 2-місними та 4-місними кімнатами. Інші студенти проживають також у центральному хабі кампусу - резиденції Humphreys Hall та інших гуртожитках.

 

Інші резиденції при університеті поселяють студентів відповідно до їхніх інтересів. Наприклад, можна обрати проживання у центрі для жінок Lore El Center; у будинку C.A.R.E. House, де кожен готовий служити на благо спільноти та брати участь у волонтерських ініціативах, та в інших 16 будинках братств та сестринств.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.