Suffolk University

Американський університет, що пропонує високоякісні навчальні програми в одному з найкращих студентських центрів світу та США, Бостоні.

 

 • м. Бостон, штат Массачусетс, США
 • Заснований у 1906 році

Цікаві факти:

 

 

 • #38 в Regional Universities North (U.S. News & World Report Ranking 2020)

 • #21 в Most Innovative School (U.S. News & World Report Ranking 2020)

 • #177 в Best Undergraduate Enginnerig Programs (U.S. News & World Report Ranking 2020)

 • Університет віднесений до категорії дослідницьких - Doctoral Research University - на думку Carnegie Classification of Institutions of Higher Education

 • Імените видання Princeton Review визнала бізнес-школу університету «Однією з 15 найкращих у сфері глобального менеджменту», а її програма підприємництва входить до 25 найкращих в США

 • Топ-50 програма MBA в США, Princeton Review

 • #12 Бостон серед найкращих міст для студентів у світі та #1 в США (QS Best Student Cities 2019)

 • Спортивні команди університету беруть участь у змагання NCAA Division III як члени GNAC та ECAC у 19 видах спорту

 

   

   

Опис університету:

Suffolk University - престижний американський університет, що був заснований у 1906 році й знаходиться в Бостоні, штат Массачусетс, США. Сьогодні навчальний заклад приймає студентів з усього світу, пропонуючи різноманіття високоякісних програм в одному із найкращих студентських міст. Завдяки ретельно розробленим навчальним програмам, наставництву і високій кваліфікації викладачів, роботі у групах та індивідуальним проєктам, освіта в Suffolk University відповідає найвищим вимогам і потребам студентів.

 

 

Університет пропонує навчання на програмах бакалаврату, магістратурі, а також на підготовчих програмах для міжнародних студентів у своїх трьох школах:

 • Мистецтво і науки (College of Arts & Sciences)

 • Бізнес-школа (Sawyer Business School)

 • Правнича школа (Suffolk University Law School)

 

Студенти поєднують теоретичні аудиторні заняття з практичним навчанням, стажуваннями у впливових установах, де вони можуть налагодити професійні зв'язки з наставниками та колегами. Студенти Suffolk University отримують додаткові можливості завдяки вигідному розташуванню в Бостоні: поряд з провідними роботодавцями, включаючи сферу бізнесу, охорони здоров'я, біотехнологій, а з також з широкими можливостями запускати стартапи, які все більше заполонили місто. Партнерство з музеєм історії афроамериканців, бостонськими державними школами, судовою гілкою влади та багатьма іншими організаціями також дає можливість студентам отримувати стипендії та оплачувані стажування.

 

  Завдяки своєму стратегічному розташуванню та відомій юридичній школі багато відомих науковців, видатних спікерів та політиків відвідували та виступали в університеті, зокрема Джон Ф. Кеннеді, суддя Верховного Суду Вільям Ренквіст, та експрезидент США Джордж Г. В. Буш.

   

  В університеті також розташовані різні дослідницькі центри та інститути, включаючи Центри досліджень з питань злочинності та правосуддя, відновлення справедливості, жіночого здоров'я та прав людини, архіви Моклі, центр поезії, центри політичних досліджень та лабораторія досліджень енергетики Саган. Центр політичних досліджень Suffolk University (SUPRC) проводить різноманітні наукові опитування національних та регіональних політичних питань.

   

   

  Репутація, досвід і можливості університету приваблює не лише американських студентів, але й абітурієнтів зі всього світу. Студенти прибувають сюди із різних країн та частину світу і з радістю беруть участь у яскравому житті студентського містечка й університету, що збагачує не лише академічний, але й соціальний та особистий досвід студентів.

   

Розташування:

Suffolk University розташований в одному з найкращих студентським міст у світі та США зокрема, у Бостоні. Це одне з найвідоміших міст США, столиця і найбільше місто штату Массачусетс, культурна й економічна "столиця" регіону Нова Англія в США. Сучасний Бостон — один з найбільших в США центрів вищої освіти й медицини. Провідну роль в економіці Бостона грають також наукові дослідження, електроніка, машинобудування, фінанси, туризм. Останнім часом в Бостоні стрімко розвиваються високотехнологічне виробництво, в тому числі біотехнології.

 

 

   

  Кампус розташований у центрі міста, саме це дозволяє студентам завжди залишатись в епіцентрі подій яскравого міста з насиченим життям і широкими можливостями. Для студентів відривається прекрасний простір для знайомства з американською культурою, відвідуючи безліч різноманітних закладів та заходів, що регулярно відбуваються у місті. Бостон стане ідеальним місцем, аби знайти стажування та роботу і розпочати стрімку кар'єру.

   

  Кампус оточений різноманітними закладами харчування, історичними пам'ятками, живою музикою, музеями та унікальними відкритими просторами.

   

Проживання:

Suffolk University забезпечує студентів якісним і комфортним житлом на кампусі й поза ним.

Житло на кампусі пропонує різні варіанти від традиційних студентських гуртожитків до апартаментів у квартирах:

 

10 West Street

 • Suite: в апартаментах розміщено троє-шестеро студентів. Є дві-чотири спальні і всі студенти розділяють ванну кімнату та загальні соціальні зони.

 • Standard Apartment: у квартирах проживають від двох до восьми студентів. Кімнати обладнані всіма необхідними меблями, а також є повністю обладнана кухня (стіл, стільці, холодильник, електрична плита, мікрохвильова піч тощо) та вітальня.

 • Studio Apartment: широкий житловий простір з ліжками, всіма необхідними меблями, вітальнею та кухнею.

 • Semi-Private Apartment: традиційна квартира для трьох-чотирьох осіб з одномісними та / або двомісними спальнями. Деякі з одномісних спалень менші, ніж стандартні одномісні, оскільки розміщені на мансарді.

 • Duplex Apartment: двоповерхова квартира з вітальнею, кухнею, спальнею та ванна кімната на першому поверсі та однією-двома спальнями на другому поверсі. Ці квартири розраховані для чотирьох-восьми студентів.

 

Smith Hall

 • Suite: в апартаментах проживає четверо, п’ятеро, шестеро, дев’ятеро чи десятеро студентів, що розміщуються в одномісних та двомісних кімнатах зі загальною соціальною зоною та санвузлом.

 • Corridor: традиційна "коридорна" студентська резиденція зі спільним санвузлом (окремо для дівчат і хлопців).

 

Nathan R. Miller Hall

 • Doubles/Triple/Quads: в будинку є двомісні, тримісні та чотиримісні спальні, які розділяють між собою санвузол.

 • Suite: студенти розміщуються у двомісних та одномісних кімнатах і ділять санвузол між двома кімнатами на 3-4 осіб.

 

1047 Commonwealth Ave

 • Studio Apartment: у квартирах проживають двоє-троє студентів, тут є повністю обладнана кухня (стіл, стільці, холодильник, електрична плита, мікрохвильова піч тощо) та сушильна машина для прання. У кожній квартирі є ванна кімната з душем.

 

The Modern Theatre

 • Studio: двомісні кімнати, де студенти на чотирьох ділять ванну кімнату; також є кілька одномісних і тримісних кімнат.

 • Doubles/Triple: в будівлі є кілька двомісних та тримісних спалень, студенти яких розділяють між собою санвузол.

 

Житло поза кампусом

Університет допомагає зі всіма аспектами проживання за межами кампусу, включаючи пошук сусідів по кімнаті, підписання договору оренди та будь-яку іншу допомогу, якої потребує студент, який підшукує житло. Житло поза кампусом доступне для студентів після завершення першого курсу навчання.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.