Texas A&M University - Corpus Christi

Texas A&M University-Corpus Christi (TAMUCC) - один з найвідоміших і найпрестижніших державних університетів в США, який розташовується в місті Корпус-Крісті на власному острові біля узбережжя Мексиканської затоки в штаті Техас.

 

 • Техас, США.

 • Заснований у 1947 році.

 

Цікаві факти:

 • #230-#301 в рейтингу National Universities (US News & World Report Rankings 2019)

 • #100 в рейтингу Best Undergraduate Engineering Program (US News & World Report Rankings 2019)

 • Texas A&M University-Corpus Christi входить в 100 кращих університетів по рейтингу CollegeAtlas.

 • TAMUCC надає можливість отримати вищу освіту, навчаючись дистанційно.

 • 60% студентів отримують різну фінансову допомогу, стипендії від $ 1000 до $ 6000.

 • Наявність підготовчої програми, яка дозволяє абітурієнту вступити на бакалаврат.

 • Texas A&M University-Corpus Christi пропонує своїм студентам роботу в університеті на повну або часткову зайнятість. Більш того, згідно зі статистикою, близько 85% випускників працевлаштовуються протягом півроку після отримання диплома, що є ще одним важливим фактором при виборі ВНЗ.

 

 

   

Опис університету:

  Texas A&M University-Corpus Christi входить в систему університетів Техасу - Texas A&M University. Університет пропонує рейтингові програми навчання за більш ніж 80 популярними напрямками, серед яких океанологія, морське життя, відновлювальна енергія та охорона здоров'я. На сьогодні в університеті на програмах бакалаврату та магістратури навчаються близько 11,660 студентів з 50 країн світу.

  Завдяки 15-ти тижневій підготовчій програмі ESLI абітурієнт має можливість вступити до ВНЗ без проходження TOEFL або IELTS і отримувати стипендію в розмірі від $ 1000 по закінченню курсу.
  TAMUCC відомий не тільки тим, що є одним з 6-ти чинних випробувальних полігонів в США для Авіаційних безпілотних Систем (АБС), але і своїм коледжем медсестринської справи та охорони здоров'я, який був неодноразово визнаний Білим Домом і журналом U.S. News & World Report одним з найкращих. Університет має вищий ступінь акредитації і безліч визнань в галузі освіти, медицини, науки, психології та інших.


   

Розташування:

Місце розташування університету - одне з його головних переваг. Texas A&M University-Corpus Christi є єдиним вищим навчальним закладом США, який розташований практично на власному острові на узбережжі Мексиканської затоки.

До складу університету входить 5 коледжів, а саме: коледж бізнесу, освіти, вільних мистецтв, медсестринської справи та охорони здоров'я, науково-технічний коледж. На території кампусу площею в 128 гектарів розташовуються: бібліотеки, центри адаптації та допомоги студентам, спортивні комплекси і секції, тенісні корти, кафе, зони відпочинку (пляжі, парки), гуртожитки, готелі та мотелі.


 

   

Проживання:

 

  Студентам надається можливість проживати як на території кампуса так і за його межами. Важливим є той факт, що 24 години на добу кампус охороняється патрулем, для безпеки студенти забезпечуються розвозом і вечірній ескортом. Вживання алкогольних напоїв для неповнолітніх суворо заборонено.

  За статистикою 78% учнів вважають за краще жити в готелях за межами університету.


   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.