The University of Arizona

The University of Arizona - державний, дослідницький вищий навчальний заклад, який був заснований у 18885 році у місті Тусон, штат Аризона, США.

Більшість викладачів ВНЗ є лауреатами Нобелівської й Пулітцерівської премій.
 

  • Тусон, штат Аризона, США

  • Заснований у 1885 році

 

Цікаві факти:

  • Світовий рейтинг: #104 (The Times World University Ranking 2020)

  • #136 National University (US Ranking, The Times World University Ranking 2020)

  • Університет має одну з найбільших бібліотек у США, яка містить у собі понад п'ять мільйонів томів та сотні тисяч книг в електронному варіанті

  • Вчені The University of Arizona беруть участь у розробці найпотужнішого телескопа, який за своїми характеристиками буде сильнішим за всі відомі раніше

  • Університет тісно співпрацює з НАСА

 

     

Опис університету:

Державний виш The University of Arizona був заснований у 18885 році у місті Тусон, штат Аризона, США.

Більшість викладачів ВНЗ є лауреатами Нобелівської й Пулітцерівської премій, та є всесвітньо відомими експертами у різних областях.

У порівнянні з іншими національними університетами США, The University of Arizona отримав найбільшу кількість грантів від НАСА за дослідження космосу.

Також в складі ВНЗ працює єдиний в Аризоні медичний навчальний заклад, який має право присуджувати ступінь доктора медичних наук.

В університеті студенти навчаються за новими і динамічними методиками. Навчальні програми містять у собі не тільки лекції й дискусій, а й лабораторні дослідження та практичні завдання.

 

Розташування:

The University of Arizona розташований в історичному центрі Тусон, штат Аризона.

Тусон — невелике місто з розвиненою індустрією розваг та інфраструктурою. Місто відоме завдяки своїм історико-культурними пам’ятками. У Тусоні розташовані національні парки, ботанічний сад, природний заповідник, а також багато музеїв й кафе.

Саме студентське містечко знаходиться на власній території площею 380 акрів.

На кампусі студент може знайти усе необхідне для навчання й дозвілля, тут розташовані інноваційні класні кімнати, творчі зони, бібліотеки, стадіон, а також історичні музей й галереї.

 

 

Проживання:

The University of Arizona має у своєму розпорядженні 23 резиденції. Студенти можуть обрати різі типи кімнат в залежності від своїх побажань, є розміщення на кілька людей так й одномісне з індивідуальною ванною. У всіх кімнатах є доступ до Wi-Fi та кабельного телебачення.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.