University of Alabama at Birmingham

Державний університет Алабами в Бірмінгемі пропонує інтенсивні навчальні програми й різноманітне студентське життя в сучасному індустріальному місті на півдні США.

 

 • м. Бірмінгем, штат Алабама, США

 • Заснований у 1869 році

Цікаві факти:

 • #166 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #147 in Top Performers on Social Mobility (U.S. News & World Report 2020)

 • #79 in Top Public Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • #134 in Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2020)

 • Світовий рейтинг: №172 (The Times Higher Education World University Rankings 2020)

 • Лікарня UAB - єдиний травматологічний центр I рівня в Алабамі

 

   

Опис університету:

University of Alabama at Birmingham (UAB) розпочав свою історію від моменту заснування у 1859 році Медичного коледжу Алабами та відкриття в 1936 році Розширеного Центру Бірмінгемського Університету в Алабамі. У 1954 році Розширений Центр було перенесено до недавно побудованого закладу, що прилягає до Медичного центру, який вперше об'єднав два академічні компоненти університету в Бірмінгемі. В листопаді 1966 року, Розширений Центр та Медичний центр були адміністративно об'єднані й утворили Університет Алабами в Бірмінгемі, частину Університету Алабами (у Тускалусі). У 1969 році UAB став незалежною установою, одним з автономних університетів в рамках новоствореного університету штату Алабама з трьома кампусами.

 

Сьогодні UAB - це державний університет з національно визнаним центром охорони здоров'я. UAB - найбільша науково-дослідна установа в штаті Алабама і є найбільшим роботодавцем штату.

 

UAB пропонує 140 навчальних програм в 12 академічних підрозділах, що пропонують здобути ступінь бакалавра, магістра та доктора в галузі соціальних та поведінкових наук, гуманітарних наук та мистецтва, бізнесу, освіти, інженерії та у сферах охорони здоров'я, таких як медицина, стоматологія, оптометрія та догляд. Зараз в університеті навчається 21 923 студентів з понад 110 країн (18% студентів прибувають на навчання з інших штатів, 5% студентів — з інших країн)

 

Лікарня UAB спонсорує програми медичних спеціальностей, включаючи терапію, неврологію, фізіологію та реабілітацію, хірургію, радіологію та анестезіологію. Лікарня UAB - єдиний травматологічний центр I рівня в Алабамі.

 

Розташування:

 

 

  University of Alabama at Birmingham розташований у південному районі міста Бірмінгем, штат Алабама. Місто з населенням понад 200 000 осіб є найбільшим населеним пунктом штату і вважається одним із найважливіших індустріальних центрів півдня США. Саме тому місто може стати прекрасним центром для початку успішної кар'єри.

   

  Кампус університету — це чудове просторе студентське містечко з лавочками, зеленим насадженнями та сучасними, добре обладнаними навчальними корпусами. Життя в University of Alabama at Birmingham не змусить студентів сумувати. В UAB є 348 студентських організацій, які представляють різні інтереси. UAB підтримує створення студентських організацій, цілі та діяльність яких підвищують соціальні, культурні, рекреаційні та освітні функції університету.

   

Проживання:

University of Alabama at Birmingham забезпечує студентів чудовим, камфорним житлом на кампусі, а за бажання вони також можуть обрати індивідуальне проживання поза кампусом.

 

Резиденції UAB розташовані неподалік кампуса — все в межах трьох міських кварталів, що створює безпечне та комфортне, дружнє студентське середовище:

 • Blazer Hall - резиденція, що вміщує понад 700 студентів і пропонує двомісні кімнати з ванною та туалетом на 2 осіб та спільним простором для відпочинку на 4 осіб.

 • Blount Hall - резиденція пропонує зручні одномісні кімнати з ліжком, письмовим столом, стільцем і шафою. Є кімнати з особистою ванною і спільною вітальнею для 2 осіб, а також кімнати з ванною на 2 і спільною просторою вітальнею на 4 осіб.

 • Camp Hall - резиденція, що пропонує однокімнатну квартиру для двох-трьох студентів з ванною, кухнею та просторою вітальнею. Резиденція призначена, як для першокурсників, так і для старших студентів.

 • Denman Hall - резиденція, що пропонує однокімнатну квартиру для двох-трьох студентів з ванною, кухнею та просторою вітальнею. Резиденція призначена для проживання студентів 2 курсу і старше.

 • NFR Hall - будівля площею 217 000 квадратних футів, розташована на північній стороні кампуса. Резиденція складається з восьми поверхової вежі та чотириповерхового крила, що крім житла містить загальний простір та багатоповерхові офісні приміщення. New Freshmen Residence Hall відкритий для першокурсників. Резиденція передбачає двомісну спальню з невеличкою кухнею, ванною та туалетом.

 • Rast Hall - резиденція, що пропонує одномісні кімнати з ліжком, столом та шафою і спільними для двох студентів, ванною, туалетом, кухнею, що обладнана холодильником, плитою і мийкою, і спільним житловим простором поза особистими кімнатами. Резиденція призначена для проживання студентів 2 курсу і старше.

 • Residence Hall - резиденція площею 231 000 квадратних футів, що розташована поблизу Campus Green у житловій зоні кампусу — південній половині кварталу, що межує з 9-ою та 10-ю авеню та 16-ою та 17-ю вулицями. Резиденція вміщує спальні для 720 студентів і спеціальні навчальні приміщення, загальні офісні приміщення та місця харчування одразу в резиденції. Вона передбачає двомісне проживання зі спільною ванною, туалетом і невеличкою кухнею обладнаною холодильником, мийкою та мікрохвильовою піччю, а також зручною гардеробною зоною.

 

В усіх резиденціях стійка реєстрації персоналу працює 24/7, також студенти можуть користуватися пральнею, центром друку, навчальними та ігровими кімнатами, кабельним телебаченням з постійним доступом до мережі інтернет.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.