University of Central Florida

Науково-дослідний вищий навчальний заклад, який розташований у місті Орландо, штат Флорида. Університет вважається освітнім лідером за такими напрямками як інформаційні технології, інженерна справа, бізнес, оптична фізика, біомедицина, готельно-ресторанний бізнес.

 

 • Орландо, штат Флорида, США

 • Заснований в 1963 році

 

Цікаві факти:

 • #166 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #83 in Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2020)

 • #16 in Most Innovative Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • #79 in Top Public Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • понад 56 000 студентів (2-й виш за величиною в США)

 • більш як 2000 іноземних студентів

 • найбільший університет Флориди

 

   

Опис університету:

 

 

  University of Central Florida - один з провідних науково-дослідних вищих навчальних закладів США та другий за величиною в країні. Вважається одним з найбільш інноваційних університетів, одним з кращих вишів по співвідношенню «ціна-якість» та навчальним закладом з найдоступнішими цінами.

   

  University of Central Florida є одним з освітніх лідерів в США за такими напрямками як інформаційні технології, інженерна справа, бізнес, оптична фізика, біомедицина, готельно-ресторанний бізнес. Виш співпрацює з провідними дослідницькими установами США і світу. Крім навчання за фахом студенти можуть брати участь в різних клубах і товариствах за інтересами, таких як інженерна спільнота або клуб молодих інвесторів, а також грати за одну зі спортивних команд університету (бейсбол, гольф, теніс, волейбол та інші).

   

  Кампус університету відрізняється незвичайною архітектурою і багато в чому нагадує парки Disney World, один з яких якраз знаходиться в Орландо і надає стажування студентам. Учні також проходять стажування в Siemens, Boeing і інших великих міжнародних компаніях.

   

  Серед знаменитих випускників University of Central Florida - головний інженер NASA, декан Колумбійського університету, віце-президент Google, президент Walt Disney World Resort.

   

  З відгуком про навчання на бакалавраті University of Central Florida можна ознайомитися тут.

   

Розташування:

Місто Орландо є економічним і туристичним центром на південному сході США. Тут завжди гарна погода - 236 днів в році температура повітря становить 22ºC. Крім Діснейленду, Флорида також славиться своїми пляжами (в тому числі Маямі), національними парками.

 

На кампусі University of Central Florida діє центр охорони здоров'я, великий стадіон CFE Arena, обсерваторія Robinson, велнес-центр, навчальні корпуси, бібліотеки, а також велика кількість ресторанів і кав'ярень. Недалеко від кампуса знаходиться сьомий за величиною в США науково-дослідний парк, де студенти можуть проходити стажування або займатися дослідженнями.

 

   

Проживання:

University of Central Florida пропонує комфортні умови для життя, навчання і відпочинку. Студенти живуть в нових гуртожитках з кімнатами на кілька людей; також можливо одномісне розміщення з індивідуальною ванною. На кухнях є посудомийні машини.

 • Проживання на кампусі

 • Кімнати на одного або кількох людей

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.