University of Dayton

Престижний приватний університет в штаті Огайо. Дослідницькі центри, які розташовані на території кампусу, дозволяють студентам і викладачам працювати з професіоналами над реальними проектами.

 

 • Дейтон, штат Огайо, США.

 • Заснований в 1850 році

 

Цікаві факти:

 • #132 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #120 in Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2020)

 • #47 in Best Engineering Schools (U.S. News & World Report 2020)

 

   

Опис університету:

 

 

  University of Dayton - престижний приватний університет в штаті Огайо. Пропонує понад 170 дипломних, бакалаврських, магістерських та докторських програм.

  У 2017 році University of Dayton отримав $135,9 мільйона на дослідження від інвесторів. Це дозволило вишу увійти в топ-8 університетів країни з найбільшими інвесторськими внесками.

   

  Університет співпрацює з великими міжнародними компаніями. GE Aviation і Emerson побудували свої дослідницькі центри на території кампусу, що дозволяє студентам і викладачам працювати з професіоналами над реальними проектами.

  95% студентів протягом 6 місяців після закінчення навчання знаходять роботу або продовжують навчання. 

  Середня початкова зарплата випускника - $52,100 в рік.

   

   

Розташування:

University of Dayton знаходиться недалеко від центру Дейтона. У 2017 році місто увійшло до топ-20 міст США за кількістю робочих місць у сфері науки та технологій, випередивши Чикаго, Лос-Анджелес і Нью-Йорк. Також Дейтон відомий як місто пілотів,  завдяки братам Райтам, які сконструювали перший літак.

 

Територія кампусу університету займає 1,6 кв.км. Для порівняння: площа Монако - 2,02 кв.км.

Тут розташовані будівлі 6 шкіл і коледжів університету, дослідницькі центри міжнародних компаній, 15 житлових комплексів на 7 тисяч осіб, понад 40 наукових та громадських центрів, фітнес-центр, ігрові поля загальною площею 22,5 тис. кв. м, торгові центри, галереї, художні студії, концертні зали, театр, каплиці та багато іншого.

Ландшафтні архітектори США назвали кампус University of Dayton одним з найзначніших в країні.

 

   

Проживання:

 

  90% студентів живуть на кампусі. На території університету є 15 житлових комплексів. Першокурсники живуть в чотирьох з них. Найбільший комплекс називається Marycrest. У ньому живе 940 осіб. В основному студенти живуть по двоє, також є одно- і тримісні кімнати.

   

  У будівлі є загальні вітальні, їдальня, пральня, навчальна кімната, місце для зберігання велосипедів і автопарковка.

  • 15 житлових комплексів

  • 1-3 людини в кімнаті

  • 9 національних нагород за якість столових

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.